Fajny koncert wczoraj widziałem

Tematy wspólne dla wszystkich gatunków muzycznych
ODPOWIEDZ
kubaw9
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2011, 09:31

Fajny koncert wczoraj widziałem

#61

Post autor: kubaw9 »

hej
3 tygodnie temu widzialem the melvins, 3 dni temu red hot chili peppers, 2 dni temu smashing pumpkins a dzis wybieram sie na bellowhead
the melvins mistrzostwo palkerow i super wokal basisty(lider big business)poza tym mrok,ciemno,mrok i dalej ciemno
koncertu rhcp troche sie obawialem bo ostatnie nagrania nie sa porywajace, a na sali bylo jakies 20 tysiecy ale to co zobaczylem i uslyszalem to pierwsza liga,8 ruchomych telebimow super oswietlenie i wizualizacje no i do tego bas flea
smashing pumpkins zagrali raczej kameralny koncert dla okolo 400 osob,duzo "corgan'owskic ballad" przeplatanych ostrymi numerami- raz wolniej, raz szybciej.mimo,ze wokalista nie odezwal sie ani slowem do publicznosci(nic...nawet "czesc","dziekuje"itd) to mozna mu to wybaczyc bo w sumie nikt nie przyszedl tam sobie pogadac.
dzis juz troche wolniej,angielski folk z duza iloscia instrumentow detych na niedzielny "czilaut"
pozdro
Darek

Fajny koncert wczoraj widziałem

#62

Post autor: Darek »

Jeszcze nie widzialem ale zobacze. W Dublinie bedzie sie odbywac TradFest w dzielnicy Temple Bar. Ponad 200 koncertow, beda grali wszedzie. Ale bedzie zabawa :violin: :violin: :dance: :dance: :mrgreen:
Zdjecia podesle. To jest prawdziwa uczta dla lubiacych muzyke Celtycka i Folk. Moze uda mi sie dostac na koncert The Dubliners (zywa legenda), a moze pojawi sie The Corrs :mrgreen: W kazdym badz razie bedzie mozliwosc spotkania muzykow z wysp. Juz raz Bono i ktos z Westlife zaspiewali na Grafton Str. z grajkami
Jak ktos chce przyjechac to zapraszam. Bedzie Piwo Muzyka i Spiew, a na koniec uuuuu :doh: uuuuu
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Fajny koncert wczoraj widziałem

#63

Post autor: Robert007Lenert »

Dublinersow Ci zazdroszcze :) Mialem okazje slyszec ich na zywo, jest jazda !!! :)
Awatar użytkownika
Sindsoron
Posty: 1346
Rejestracja: 17 wrz 2010, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Fajny koncert wczoraj widziałem

#64

Post autor: Sindsoron »

Robert007Lenert pisze:Dublinersow Ci zazdroszcze :) Mialem okazje slyszec ich na zywo, jest jazda !!! :)
dość często są we wrocławiu ;p
Collection

Power Amp: Hitachi HMA-7500
Control Amp: Hitachi HCA-7500
Turntable: Rotel RP-3000 + SME 3009 II Non Improved
Deck: Akai GXC-760D
Speakers: Usher S-520 II
Headphones: Audio-Technica ATH-ES700
Sound Card: Asus Xonar Essence ST
Darek

Fajny koncert wczoraj widziałem

#65

Post autor: Darek »

Robert007Lenert pisze:Dublinersow Ci zazdroszcze
Tylko szkoda ze Ronnie juz z nimi nie zagra
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Fajny koncert wczoraj widziałem

#66

Post autor: kaZ »

Swietny koncert widziałem ostatniej niedzieli w Filharmoni
i Krakowskiej .Był to koncert charytatywny na rzecz Grzegorz Tusiewicza- krytyka muzycznego i wielkiego fana jazzu.
Wystąpiła Orkiestra Filharmonii Krakowskiej oraz Aga Zaryan z zespołem.Po koncercie odbyła sie auckcja przedmiotów podarowanych przez rózne znane osoby.

[youtube]http://jazzarium.pl/aktualnosci/aga-zar ... tusiewicza[/youtube]

Postać Grzegorza Tusiewicza;
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RwzW8GGl8hA[/youtube]
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
Kusma
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:32
Lokalizacja: Chełm, lubelskie

Fajny koncert wczoraj widziałem

#67

Post autor: Kusma »

krolix pisze:TIDES FROM NEBULA.
to kapela z mojego miasta.

I nawet byłem obecny przy nagraniach :D :!:
Co prawda tylko jako obserwator ;)
Nie bulwersuj się tak forumowiczu... to tylko moja subiektywna opinia :D
Krokodyl
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 13:41

Re: Fajny koncert wczoraj widziałem

#68

Post autor: Krokodyl »

Może niezupełnie wczoraj ;) jednak niedawno widziałem Tzn Xenna.Choć nie przepadam za reaktywacjami to w tym przypadku obyło się bez obciachu.Koncert bardzo dobry,stare kawałki zagrane "z pazurem". Dodatkowo zakupiony nowy singiel :)
Awatar użytkownika
Kusma
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:32
Lokalizacja: Chełm, lubelskie

Fajny koncert wczoraj widziałem

#69

Post autor: Kusma »

Muszę sie pochwalić ze bylem wczoraj w kongresowej w Warszawie na Dead Can Dance i zostalem zmiażdzony i rozbity na kawałki. Brak słów, byłem w szkou i dołączam się do artykułu.

http://www.t-mobile-music.pl/koncerty/r ... 10085.html

Generalnie to dopiszę ten koncert do swojej listy koncertów "ktorych nie da sie zapomnieć".

ps. z kongresowki wyszedłem z ich najnowszym vinylem, ktory kupilem po bardzo atrakcyjnej jak na nowe wydawnictwo cenie 60 zł o.O
Nie bulwersuj się tak forumowiczu... to tylko moja subiektywna opinia :D
samuraj
Posty: 745
Rejestracja: 10 cze 2011, 12:34
Gramofon: Kenwood KD 990
Lokalizacja: Nuneaton UK

Fajny koncert wczoraj widziałem

#70

Post autor: samuraj »

Dead Can Dance to wydarzenie o którym nie śniłem nawet ze będzie mi przeznaczone. A jednak! W Royal Albert Hall!!!
Szkoda tylko ze instrumenty smyczkowe zastąpił syntezator a o organach już nie wspomnę - tym bardziej ze na miejscy znajdują się całkiem imponujące... Mimo tego emocje były niesamowite.
gacek87
Posty: 28
Rejestracja: 08 lut 2012, 20:44

Fajny koncert wczoraj widziałem

#71

Post autor: gacek87 »

Wczoraj swietny koncert Contemporary Noise Sextet w RE w Kraku. Jak zwykle darłem sie "goodbye monster" ale nie zagrali buce:D Mega brzmienie klarnetu basowego i rownie swietne brzmienie Jazz Ginsona Patera. W ogole bracia Kapsa jak zwykle wyluzowani. Dobry gig \m/
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Re: Fajny koncert wczoraj widziałem

#72

Post autor: kaZ »

gacek87 pisze:Wczoraj swietny koncert Contemporary Noise Sextet w RE w Kraku. Jak zwykle darłem sie "goodbye monster" ale nie zagrali buce:D Mega brzmienie klarnetu basowego i rownie swietne brzmienie Jazz Ginsona Patera. W ogole bracia Kapsa jak zwykle wyluzowani. Dobry gig \m/
Przegapiłem...
Wybieram się natomiast na Jazz Juniors.Napewno do Radia Kraków w poniedziałek.
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
gacek87
Posty: 28
Rejestracja: 08 lut 2012, 20:44

Fajny koncert wczoraj widziałem

#73

Post autor: gacek87 »

Myślałem o Juniorsach ale nie wiem czy dam rade.. Moze kiedys jakas ustawka na bro i przy dobrym koncercie kaZ? :D
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Re: Fajny koncert wczoraj widziałem

#74

Post autor: kaZ »

gacek87 pisze:Myślałem o Juniorsach ale nie wiem czy dam rade.. Moze kiedys jakas ustawka na bro i przy dobrym koncercie kaZ? :D
Nie ma sprawy :)
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41600
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Fajny koncert wczoraj widziałem

#75

Post autor: Wojtek »

Byłem na koncercie europejskiej "Glenn Miller Orchestra "Wila Saldena, wczoraj wieczorem w Kongresowej.
Dwugodzinny koncert był OK, ale jak na orkiestrę z taką nazwą... grali trochę za mało kompozycji Millera, naliczyłem raptem 5 kawałków.
Reszta to przekrój z ich ostatnich nagrań, standardów jazzowych (w tym typowo świątecznych) i utworów innych znanych big bandów z epoki.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ