Giełda płyt w proradio.pl

Tematy wspólne dla wszystkich gatunków muzycznych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
winylowo
Posty: 90
Rejestracja: 16 lis 2011, 14:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Giełda płyt w proradio.pl

#1

Post autor: winylowo »

Boooo
Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 23:06 przez winylowo, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41590
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Giełda płyt w proradio.pl

#2

Post autor: Wojtek »

winylowo pisze:Kolekcjonerzy płyt znajda w programie sporo ciekawostek na temat tego jak rozpoznawać np. pierwsze wydania, mówimy o matrycach, o stmapersach o tym wszystkim co chcielibyście wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać.
Napisanie takiego zdania na tym forum brzmi jak taki lekki faux pas :)

Czy audycje są w jakikolwiek sposób archiwizowane?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
winylowo
Posty: 90
Rejestracja: 16 lis 2011, 14:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Giełda płyt w proradio.pl

#3

Post autor: winylowo »

Widać Wojtku Ty już wiesz absolutnie wszystko na temat wszystkich płyt winylowych, więc możesz sobie odpuścić.
No i też bardzo przepraszam wszystkich innych koneserów wszechwiedzących za moje fopa, a resztę zapraszam na
audycję w miłym towarzystwie.
Obrazek
Darek

Giełda płyt w proradio.pl

#4

Post autor: Darek »

winylowo pisze:Kolekcjonerzy płyt znajda w programie sporo ciekawostek na temat tego jak rozpoznawać np. pierwsze wydania, mówimy o matrycach, o stmapersach o tym wszystkim co chcielibyście wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać.
Hmmmm :think: Kolekcjoner to chyba to wie. Taka masa informacji jest obecnie dostepna np. Forum ;) Muzy mozna plsluchac 24h - nowosci-starsze-zapowiedzi i zero gadania (0) To jest stacja :D , nadaje z RPA calkowicie na legalu, ale reklamowal tego radia nie bede. Jak ktos chce to wysle info na PW/GG czy Skype
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Re: jhj

#5

Post autor: kaZ »

winylowo pisze:Boooo

Nie wiem dlaczego skasowałeś tego posta. Program ciekawy. Coś wiem , czegoś nie .Proste.Chyba jak z każdym hobby.
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Darek

jhj

#6

Post autor: Darek »

Troche nieladnie. Wiele osob moglo kozystac. Chyba nikt nie powie ze wie wszystko. Caly czas kazdy dowiaduje sie nowych zeczy, niezaleznie od tego jak dlugo zajmuje sie tym tematem
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41590
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

jhj

#7

Post autor: Wojtek »

Rozbrajające. Niestety Tomaszu, ale kolejny raz (przynajmniej w moich oczach) udowadniasz, że nie jesteś zbyt poważną osobą.
Dziwię się, że nadal tak jest (szczerze).
Tym bardziej, że nie ma się czego wstydzić.
winylowo pisze:Widać Wojtku Ty już wiesz absolutnie wszystko na temat wszystkich płyt winylowych, więc możesz sobie odpuścić.
Dziwię się też, że odebrałeś moją uwagę tak personalnie :) Darek zrozumiał o co chodzi.
Faux pas wystąpiło na końcu Twojego zdania, czyli "o tym wszystkim co chcielibyście wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać.", patrząc z perspektywy forum, na którym właśnie o tych rzeczach m.in. dyskutujemy i jest kogo o to zapytać (w tym Ciebie, jeśli tylko by Ci się chciało).
Jednak tak jak wspomniałem, lekki faux pas, tak więc nic się przecież nie stało :)
Darek pisze:Troche nieladnie. Wiele osob moglo kozystac. Chyba nikt nie powie ze wie wszystko. Caly czas kazdy dowiaduje sie nowych zeczy, niezaleznie od tego jak dlugo zajmuje sie tym tematem
Otóż to.

A dla wszystkich tych, którzy przegapili oryginalną treść pierwszego wpisu to chodziło w nim o to, że Tomek Olszewski ze sklepu winylowo współprowadzi w soboty o 20:00 dwugodzinną audycję o płytach w radiu proradio.pl
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ