Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

Tematy związane z zakupem sprzętu nagłaśniającego
ODPOWIEDZ
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#121

Post autor: Robertson »

No to gratki stary !!! Nie słyszałem tych głośników ale....opinie mają bardzo dobre dobre. Teraz to już po fakcie myślę jednak , że miło jest przeczytać kilka słów utwierdzających Cię w przekonaniu o dobrym wyborze ;)

http://www.audiostereo.pl/studio16hertz ... 803-1.html
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#122

Post autor: Pilot »

Znam ten temat bardzo dobrze. Poczytalem, po czym byłem posłuchać ich.
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#123

Post autor: Robertson »

Chyba prawdę pisali ...co ? :lol:
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#124

Post autor: Reymont »

Pilot wspiera polski "przemysł" hajfaj. Po Fontesie - Minasy.
Szacunek się należy :clap:
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#125

Post autor: Pilot »

Na odsluchach zwróciłem uwagę tylko na dwie kolumny. Były to Rega Rs3, naprawdę ciekawe brzmienie z nisko schodzacym basem, oczywiscie do siebie musiał bym kupić wieksze, Rs5 oraz Minasy. Minasy wybralem dlatego że jednak są ladniejsze i dobrze pracują z wzmakiem Nada. Zbyt duzy wybór jest kolumn w tych cenach, Indiana Line, AA, Sonus Faber. Mógłbym kupić używane i do tego lepsze Ariesy Studia 16hz, tylko że one już wymagają lepszego wzmaka.
Najlepszy był gostek, ktory po magnaty przyjechał. No mało mu basu i mało. Różne kombinacje odsluchowe, nawet Disco Polo na radio kaszebe i ciągle mu mało. W końcu zapytałem na czym słuchał do tej pory. Tonsil. Musial mieć łup łup łup. W końcu doszedł do wniosku że suba podlaczy.
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#126

Post autor: Robertson »

Lepszy wzmak to kwestia czasu ...myślę , że Minasy są przyszłościowe i trochę czasu Ci posłużą ;) Ja już się szykuję na Audio Show posłuchać "wynalazków w audiofilskich cenach ' i ........ z kilkoma płytami pod pachą do odsłuchu .Ciekaw jestem jak zagrają Regi , Pro Jety i inne garniaki na krążkach , których brzmienie doskonale znam :mrgreen: Będzie jak zawsze kilku dystrybutorów wkładek gramofonowych .Na pewno rozejrzę się w tym temacie .
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#127

Post autor: Robertson »

No i posłuchałem . Ale to wszystko grało ...fiuu fiuuu.A ceny...hmmm...stricto audiofilskie.Przypadły mi do gustu Audio Psychic .Uwaga ! Z serii premium ..nie High End ..czyli te tansze ! Za ...bagatela 60 tysi :dance:
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Pilot poszukuje kolumn - oj, bedzie się działo

#128

Post autor: Pilot »

O To to to, te tańsze to moje :lol:
ODPOWIEDZ