Jaka wkładka do Heybrook TT2

Tematy związane z zakupem wkładek i igieł
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sogol
Posty: 148
Rejestracja: 04 lip 2016, 21:25
Gramofon: Kenwood KD 990

Jaka wkładka do Heybrook TT2

#1

Post autor: Sogol »

Heybrook TT2 -ramię ACOS Lustre GST 1 i wkładka w tej chwili to ELAC ESG 795 na razie zamówiłem nową igłę ,zamiennik,ale chciałbym poznać Wasze opinie o obecnej wkładce i na co ją ewentualnie zmienić.Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Ogar to ma klawe życie... :doh:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41736
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jaka wkładka do Heybrook TT2

#2

Post autor: Wojtek »

Za mało szczegółów co do oczekiwań i możliwości finansowych :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Sogol
Posty: 148
Rejestracja: 04 lip 2016, 21:25
Gramofon: Kenwood KD 990

Re: Jaka wkładka do Heybrook TT2

#3

Post autor: Sogol »

Dzięki że przeniosłeś to w odpowiednią szufladę...budżet podupadł po zakupie nowej zabawki,ale nie umarł,zastanawiam się czy do 800pl.,coś da się poprawić,myślałem np.,o Elac ESG 796.Pozostanie problem zakupu nowej igły,szczególnie że nie mam pojęcia jak kupić bezpośrednio w kraju wisienki,będąc tutaj.Siakieś nowe -Shure M 97 ?
A co chcę poprawić - świszczące Golumowe ssspsss ,to najbardziej,przestrzeń ok,głębia jak zawsze do bani,ale pracuję nad wygłuszeniem i ustawieniem w pokoju :liar: nie kłamię tylko wolno to idzie...Na pewno dużą zaletą obecnej wkładki jest wokal,w niektórych momentach ,po długiej przerwie instrumentalnej,ma się wrażenie że ktoś pojawił się w pokoju..idzie podskoczyć.
Ogar to ma klawe życie... :doh:
Awatar użytkownika
Sogol
Posty: 148
Rejestracja: 04 lip 2016, 21:25
Gramofon: Kenwood KD 990

Re: Jaka wkładka do Heybrook TT2

#4

Post autor: Sogol »

Sprawę załatwiła Elac ESG 870 HA,a właściwie sama od niej igła.Chyba muszę nauczyć sie kupywać igły bezpośrednio z Japonii.... ;)
Ogar to ma klawe życie... :doh:
ODPOWIEDZ