Wkładka do Lenco L-3807

Tematy związane z zakupem wkładek i igieł
ODPOWIEDZ
freeman0
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2015, 20:52

Wkładka do Lenco L-3807

#1

Post autor: freeman0 »

Witam forumowiczów

Od kilku miesięcy posiadam wyżej wymieniony gramofon. Generalnie jestem z niego zadowolony, wygląda i działa bardzo dobrze. No ale wiadomo, że standardowa wkładka to raczej bieda i trzeba by ją w końcu wymienić na coś trochę lepszego. Ktoś w necie polecał do tego modelu Audio Technica AT95E. Zgadzacie się z tym? Ta AT kosztuje około 100zł, więc wydaje mi się podejrzanie tania. Mógłbym coś nieco droższego. No chyba że jest tak dobra, że nie warto dokładać drugiej stówy, bo i tak lepszej nie kupię ;) Co byście polecili?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41648
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wkładka do Lenco L-3807

#2

Post autor: Wojtek »

AT-95E to dobra wkładka, a to że przy okazji nie jest droga powinna tylko cieszyć. Zdaje się, że nie masz pojęcia o czym piszesz (póki co), więc nie wiem na podstawie czego oceniasz "podejrzaną taniość" produktu.

Droższych modeli nie polecę, nie do tego Lenco.
Zakładając że oryginalnie wisi tam AT-91 albo Numark Groove Tool to przeskok na AT-95E i tak będzie mocny.

Podsumowując: bierz, nie narzekaj na niską cenę i się ciesz ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
freeman0
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2015, 20:52

Re: Wkładka do Lenco L-3807

#3

Post autor: freeman0 »

Dzięki za odpowiedź. Mówiąc o podejrzanej taniości mam na myśli na przykład to, że numark groove tool, która jest chyba właśnie tą którą posiadam obecnie, jest na allegro w podobnej cenie ;) Stąd mój niepokój czy zamiana na AT-95E ma jakikolwiek sens. Ciesze się, że mówisz, że tak :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41648
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wkładka do Lenco L-3807

#4

Post autor: Wojtek »

Nawet nie wiedziałem że za Numarki tyle potrafią sobie liczyć :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ