wkładka do SL BD20 D

Tematy związane z zakupem wkładek i igieł
Awatar użytkownika
restimek
Posty: 574
Rejestracja: 10 maja 2011, 13:00
Gramofon: Technics SL-Q33
Lokalizacja: Warszawa

wkładka do SL BD20 D

#16

Post autor: restimek »

nie wiem jak ty ale ja widze w tej wkladce (Audio Technica 3482) otworek na srubke

Obrazek

Tak w ortofona dało się wkręcic śrubkę. i raczej każda wkładka t4p musi miec z założenia możliwośc przykręcenia jej...
Technics SL-Q33 (JVC Z1S Jico Shibata), Nuda mini, Sony CDP-X777ES, Sony CDP-X222ES (zlampizowany), Sony TC-K750ES, Sony TA-E77ESD, Onkyo M5090, Avance Alpha 880i
przemko77
Posty: 22
Rejestracja: 03 lip 2012, 19:38

wkładka do SL BD20 D

#17

Post autor: przemko77 »

Rzeczywiście ,w każdym razie wielki dzięki za pomoc .Może uda mi się załatwić nową wkładkę EPS- 34 ,i to by było chyba najlepsze rozwiązanie ,ewentualnie tą Audio Technika którą pokazałeś na zdjęciu ,fajnie jakby ktoś się odezwał kto jej używa i napisał kilka słów o dźwięku
Tak czy inaczej bardzo mi pomogłeś - trzeba na spokojnie dokonać korekty zamocowania
Awatar użytkownika
restimek
Posty: 574
Rejestracja: 10 maja 2011, 13:00
Gramofon: Technics SL-Q33
Lokalizacja: Warszawa

wkładka do SL BD20 D

#18

Post autor: restimek »

Z tego co czytałem na tym m in na tym forum to wkladki AT charakteryzują się tym że faworyzują "górę"... sam nie miałem styczności z wkładkami AT więc potwierdzić nie mogę... dlatego lepiej by się wypowiedział ktoś bardziej doświadczony.

Ortofon OMP10 daje zrównoważony dzwięk... ale nie pokaże swojej prawdziwej mocy na twoim gramofonie przez brak mozliwosci regulacji siły nacisku (wymaga 1.5).... (róznica była spora bo przy nacisku 1.25 tez moim zdaniem lekko faworyzowała górę)

Swego czasu Wojtek polecał Digitrac 300 (tez produkowany przez Ortofona) i wiem że kilku użytkowników tego forum miało tę wkładkę... poszukaj ich opinii o niej na tym forum.
Technics SL-Q33 (JVC Z1S Jico Shibata), Nuda mini, Sony CDP-X777ES, Sony CDP-X222ES (zlampizowany), Sony TC-K750ES, Sony TA-E77ESD, Onkyo M5090, Avance Alpha 880i
ODPOWIEDZ