Czas na dalsze zakupy.

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deha
Posty: 201
Rejestracja: 10 lis 2010, 22:51
Lokalizacja: Wrocław

Czas na dalsze zakupy.

#1

Post autor: deha »

Gramofon jest. Płyty są. Gramofon podłączony przez przedwzmacniacz Vivanco do wieży Philips. Liczę na rady o czym pomyśleć w najbliższej przyszłości. Amplituner, wzmacniacz, kolumny głośnikowe. Jaka kolejność działania pojawia się na tym etapie?

W tym roku chciałbym też zainwestować w odtwarzacz CD, nie wiem czy dzięki niemu wyduszę jeszcze lepszą jakość dźwięku z CDków, niż mam obecnie na mojej ukochanej miniwieży- z której jestem niezwykle zadowolony.

Nie wiem czy amplituner czy wzmacniacz. Chciałbym żeby słuchanie winyli stało się jeszcze większą przyjemnoscią, chociaż tak serio to trochę nie wiem na ile powiększą się moje możliwości w odsłuchu, dlatego też proszę o pomoc.

No, a gdyby ktoś znalazł w okresie najgorszym dla wielu studentów trochę czasu to proszę o podpowiedzi odnośnie dostępnego obecnie sprzętu typu amplituner czy wzmak na allegro w cenie tak do 300 zł obecnie.
Awatar użytkownika
Sindsoron
Posty: 1346
Rejestracja: 17 wrz 2010, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Czas na dalsze zakupy.

#2

Post autor: Sindsoron »

ja Ci w wyborze konkretnego modelu na razie nie pomoge bo padl mi komp i uzywam neta na komorce, ale napisze odnosnie pytania amplituner czy wzmacniacz. ja wybral bym wzmacniacz, lepiej i pewniej kupowac sprzet specjalnie zbudowany w danym celu niz taki kombajn jak amplituner, no chyba ze sluchasz duzo radia i nie chcesz kupowac osobnego tunera. ja szukalbym wzmacniacza bo to raczej wieksza pewnosc dobrego dzwieku.
Collection

Power Amp: Hitachi HMA-7500
Control Amp: Hitachi HCA-7500
Turntable: Rotel RP-3000 + SME 3009 II Non Improved
Deck: Akai GXC-760D
Speakers: Usher S-520 II
Headphones: Audio-Technica ATH-ES700
Sound Card: Asus Xonar Essence ST
ODPOWIEDZ