Wzmacniacz za 250zł

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
maciek1027
Posty: 12
Rejestracja: 17 kwie 2010, 16:21

Wzmacniacz za 250zł

#1

Post autor: maciek1027 »

Siema, nadszedł czas wymienić przedwzmacniacz za 70zl na coś lepszego, jeżeli się opłaca.
Wyszukałem coś takiego PIONEER SA-408==WZMACNIACZ+TUNER fajnie jak by był od razu tuner, chyba że nie problem dokupić. A i żeby miał możliwość EQ.
Nie wiem czy to możliwe, ale chciał bym też podłączyć MP3 czy CD.

Cena tak z 250.


Edit. Gramofon będzie stan na wzmacniaczu, dobrze by była jak był by ładny(o gustach się nie dyskutuje;p) byle nie wyglądał jak - nowoczesny z lat 80.:P Chyba wiecie o co mi chodzi;p
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41627
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz za 250zł

#2

Post autor: Wojtek »

Spoko. Jak idą poszukiwania?

Jeśli lubisz radio to rozważ także zakup amplitunera. Pewnie wyjdzie taniej niż oddzielnie dobry wzmacniacz + dobry tuner :)
maciek1027 pisze:Nie wiem czy to możliwe, ale chciał bym też podłączyć MP3 czy CD.
Jest to możliwe. Wystarczy że ma jakieś wejście liniowe, a wzmacniacze mają co najmniej jedno takowe, a zazwyczaj więcej :)
maciek1027 pisze:A i żeby miał możliwość EQ.
Każdy wzmacniacz zintegrowany czy amplituner ma możliwość regulacji tonalnej w zakresie niskich i wysokich (a czasem i średnich) tonów. Nie jet to może taki sam stopień kontroli co faktyczny equalizer (po naszemu: korektor graficzny), ale szczerze mówiąc to nie wiem czy naprawdę będzie ci on potrzebny :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ