Dynavox profes - opinie

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Dynavox profes - opinie

#1

Post autor: Robertson »

Czy ktoś z Was miał doczynienia z tym pre-ampem? Oto link http://allegro.pl/przedwzmacniacz-do-gr ... 91578.html Cena zbliżona do Art DJ. Który z tych dwóch polecacie czy....wziąść na wstrzymanie i szarpnąć sie na CA lub Nad .To już niestety dwukrotnie wyższa kwota. Po środku jest jeszcze Reloop i kilka Pro Jetów . Hmmm dużo tego :doh:
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Dynavos profes - opinie

#2

Post autor: zbyszek1982 »

Doświadczenie mi podpowiada, że jak coś za niewielkie pieniądze ma "Professional" w nazwie to lepiej się od tego trzymać z daleka.

ArtDJ ma z kolei dobre opinie, więc jak już koniecznie musisz teraz coś kupić to bierz ten.

Ja mam CA 551p, z którego jestem bardzo zadowolony. W moich odsłuchach wypadł lepiej of Phono-Boxa II.
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Dynavos profes - opinie

#3

Post autor: Robertson »

Dzięki za opinie. W punkcie , w którym kupiłem Duala CS 750 też mi polecali CA ew. Nada Natomiast odradzali Pro Jety. Też mam chęć na tego CA. Róznica w cenie między nim a DJ spora . Natomiast w klasie i brzmieniu........ chyba też :roll:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dynavox profes - opinie

#4

Post autor: Wojtek »

Robertson pisze:W punkcie , w którym kupiłem Duala CS 750
Co to za "punkt"? :)
Robertson pisze:Też mam chęć na tego CA. Róznica w cenie między nim a DJ spora . Natomiast w klasie i brzmieniu........ chyba też :roll:
Nie kombinuj tylko kup sobie Art DJ Pre.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Dynavox profes - opinie

#5

Post autor: Robertson »

Na Słowiczej w W-wie oto jedna z ich aukcji http://allegro.pl/dual-cs-704-i3336041679.html .Nie mam powodu aby Ci nie wierzyć Wojtku. Jesteś zdania , że różnicy między CA a Art DJ nie wychwycę ? Jeśli tak to czemu kosztuje 2 razy więcej?
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Dynavox profes - opinie

#6

Post autor: Winters »

Kup ArtDJ, będziesz zadowolony.
DIOMEDES KATO
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Dynavox profes - opinie

#7

Post autor: Robertson »

Ok ! Wiecie co piszecie z Waszym doswiadczeniem ....nie będe polemizował ;) Na razie wypatrzyłem jeden sklep z tym sprzętem w Kielcach .Może znacie jakis w W-wie ?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dynavox profes - opinie

#8

Post autor: Wojtek »

Robertson pisze:Na Słowiczej w W-wie oto jedna z ich aukcji
Aaaa Pan Ciuba. Już myślałem, że powstał jakiś inny sklep z używanym audio.
Tam serwisowałeś Daniela i kupiłeś Duala? Czy Dual ma "obowiązkowe" gniazdo zasilania zamiast wystającego przewodu zasilania? :)
Robertson pisze:Jesteś zdania , że różnicy między CA a Art DJ nie wychwycę ?
Tego nie powiedziałem. Po prostu radzę tak zrobić co by nie czynić od razu dużych wydatków, a Art DJ Pre jest naprawdę dobry w swojej klasie.
Robertson pisze:Jeśli tak to czemu kosztuje 2 razy więcej?
Hahah, witamy w świecie audio, gdzie nie zawsze cena musi się przedkładać na "lepszość".
Gdyby to było takie proste to fora takie jak te nie miałyby sensu. Wystarczyłoby kupować najdroższe sprzęty na jakie nas stać i mieć spokój ducha :)
Robertson pisze:Na razie wypatrzyłem jeden sklep z tym sprzętem w Kielcach .Może znacie jakis w W-wie ?
Nie mam pojęcia. Kup przez Internet i tyle. Nie ma co się z tym tak certolić, chyba że chodzi tu o oszczędność na wysyłce.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Dynavox profes - opinie

#9

Post autor: Robertson »

Spoko...kupię przez internet ;) Daniela mi przyjęli w rozliczeniu i to za nie złą cenę .Serwisowałem gdzie indziej! A co do kaski ... właśnie po to założyłem temat. Czy wydawać dwa razy więcej na CA czy Nada czy kupić o połowe tańszego DJ ....tylko żeby póżniej nie żałować , że mogłem poczekać dołożyć itd :pray:
Co z tym Dualem ? Coś wiesz na jego temat. Ma gniazdo do którego wtykamy przewód zasilający ( taki normalny) i obok gniazdo RCA.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dynavox profes - opinie

#10

Post autor: Wojtek »

Robertson pisze:Czy wydawać dwa razy więcej na CA czy Nada czy kupić o połowe tańszego DJ ....tylko żeby póżniej nie żałować , że mogłem poczekać dołożyć itd :pray:
Po raz trzeci: kup i nie pożałujesz. Na początki jest to bardzo OK sprzęt.
Robertson pisze:Co z tym Dualem ? Coś wiesz na jego temat.
Nie wiem o co mnie pytasz w tym momencie :)
Robertson pisze:Ma gniazdo do którego wtykamy przewód zasilający ( taki normalny) i obok gniazdo RCA.
O to gniazdo zapytałem bo jest to taki swoisty "znak rozpoznawczy" tego serwisanta. Ma bzika na tym punkcie i w każdym serwisowanym gramofonie wymienia oryginalny przewód zasilający na gniazdo zasilające, stąd się śmieję :)
W tym wypadku jednak chyba nie musiał nic robić, bo Dual 750 oryginalnie nie ma stałego przewodu zasilania.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ