przedwmacniacz do Thorens td 320

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
cytrok
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 00:48

przedwmacniacz do Thorens td 320

#1

Post autor: cytrok »

Witam,wszystkich,właśnie stałem się posiadaczem Thorensa td 320 z wkładką Ortofon 2 M Bronze,który przyjdzie do mnie za kilka dni i mam pytanie odnośnie przedwzmacniacza do niego do 1000 PLN,posiadam ukraińską lampę i do tej pory słuchałem na DAC Lampucery zmodyfikowanej wg przepisu Fikusa z Macbookiem.Ostatnio stwierdziłem,że muszę posmakować czystego analogu.Bardzo proszę o jakieś sugestię dotyczące przedwzmacniacza,ponieważ jestem w tym temacie zielony,a chciałbym coś nabyć ,ponieważ nie będe mogł go nawet sprawdzić,czy wszystko gra.Słucham głównie jazzu.Pozdrawiam gorąco,słyszałem wiele entuzjastycznych opinii na temat pre Nuda,tylko nie wiem gdzie można taki sobie sprawić :idea:
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: przedwmacniacz do Thorens td 320

#2

Post autor: JacK »

Zapachniało audiostereo ;) Przedwzmacniacz Nuda i Nuda II to autorskie rozwiązanie kolegi Ahaja. Nietrudno go znaleźć bo goni króliczka chyba na wszystkich forach audio. Tyle że deklarujesz za mało kasy jak za ten jego projekt.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

przedwmacniacz do Thorens td 320

#3

Post autor: Winters »

Witaj.

Nuda phono to chyba projekt do samodzielnej konstrukcji.

Cambridge Audio zbiera bardzo dobre opinie i będzie jak znalazł:
http://allegro.pl/cambridge-audio-azur- ... 94847.html
DIOMEDES KATO
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: przedwmacniacz do Thorens td 320

#4

Post autor: JacK »

Winters przestań, jakaś kambodża i to bez modyfikacji audiofilskiego guru, toż to nie uchodzi :o
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
cytrok
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 00:48

Re: przedwmacniacz do Thorens td 320

#5

Post autor: cytrok »

Dzięki za info,tak marginesie,widzę,że ktoś tu jest nieźle sfrustrowany,coś znów nie wyszło?współczuję i pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Re: przedwmacniacz do Thorens td 320

#6

Post autor: Winters »

JacK pisze:Winters przestań, jakaś kambodża i to bez modyfikacji audiofilskiego guru, toż to nie uchodzi :o
???
DIOMEDES KATO
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: przedwmacniacz do Thorens td 320

#7

Post autor: JacK »

Taki żart Winters oczywiście w nawiązaniu do pierwszego postu tego tematu, jeżeli nie śmieszny to zainteresowanych przepraszam. Zresztą sam mam ten przedwzmacniacz CA i też mógłbym go polecić :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ