Wzmacniacz/amplituner do 700zł

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ifnxxv
Posty: 65
Rejestracja: 11 gru 2013, 20:32

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#556

Post autor: Ifnxxv »

No to może coś nie z Nakamichi...? :)
Propozycje, które wymieniłem się do czegoś nadają?
Awatar użytkownika
rafi40
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2015, 17:47
Gramofon: Dual CS5000
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#557

Post autor: rafi40 »

Ifnxxv pisze:
12 sty 2018, 21:27
W oko wpadł mi jeszcze ONKYO A-8850
Wzmacniacz ten ma bardzo dobrą sekcję phono, natomiast jego wadą jest selektror źródła dźwięku, który czasami potrafi żyć własnym życiem - usterka do usunięcia poprzez przeczyszczenie odpowiednim preparatem.
Nie wiem jak zgrałby się z Mission M34i, u mnie A-8870 gra razem z Infinity Reference 60 - na pewno nie jest to brzmienie zamulone, jest raczej analityczne.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41552
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#558

Post autor: Wojtek »

Ifnxxv pisze:
12 sty 2018, 21:27
Szczerze mówiąc wolałbym nie kupować na OLX - nie ma możliwości reklamacji w razie jakiegoś uszkodzenia itd.
Amrowek tego prostego faktu nie jarzy, dla niego to wszystko jedno (szrot to szrot, ważne że tani :morda:), więc musisz uzbroić się w cierpliwość.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7658
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#559

Post autor: amrowek »

Wojtek pisze:
16 sty 2018, 08:59

Amrowek tego prostego faktu nie jarzy, dla niego to wszystko jedno (szrot to szrot, ważne że tani :morda:), więc musisz uzbroić się w cierpliwość.
tak nie jarzę , bo szrot z allegro to jednak taki lepszy szrot no bo z allegro , w obu przypadkach masz takie same szanse na reklamację, chyba ze kupisz od firmy a wtedy to inna inszość.
wyrazy szacunku dla naiwnych fanów allegro lubiących bajki pt. bo z allegro.

większość razy wtopiłem na allegro niż na olx, ale to moje zdanie, I pomimo pięknego regulaminu , allegro ma w dupie kupującego. Pomimo rożnych art i obwarowań nie są w stanie wyegzekwować od sprzedającego przestrzegania regulaminu co najwyżej mogą mu zablokować konto a ty sobie możesz resztę dochodzić na drodze sądowej z powództwa cywilnego ( nie mylić z oczywistymi wałkami)
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41552
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#560

Post autor: Wojtek »

amrowek pisze:
16 sty 2018, 10:31
w obu przypadkach masz takie same szanse na reklamację
No nie, jeśli płacisz przez PayU to to trochę jednak inaczej wygląda, nawet przy zakupie od osoby prywatnej.
amrowek pisze:
16 sty 2018, 10:31
wyrazy szacunku dla naiwnych fanów allegro lubiących bajki pt. bo z allegro.
Przesyła człowiek który nie ogarnia różnic między platformami? :)
amrowek pisze:
16 sty 2018, 10:31
większość razy wtopiłem na allegro niż na olx, ale to moje zdanie, I pomimo pięknego regulaminu , allegro ma w dupie kupującego. Pomimo rożnych art i obwarowań nie są w stanie wyegzekwować od sprzedającego przestrzegania regulaminu co najwyżej mogą mu zablokować konto a ty sobie możesz resztę dochodzić na drodze sądowej z powództwa cywilnego ( nie mylić z oczywistymi wałkami)
Powinieneś kupować tylko na eBay w takim razie :) Tyle że tam tyle zdekompletowanych szrotów w takich cenach nie ma :(

Szkoda słów generalnie.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7658
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#561

Post autor: amrowek »

Wojtek pisze:
16 sty 2018, 12:03

No nie, jeśli płacisz przez PayU to to trochę jednak inaczej wygląda, nawet przy zakupie od osoby prywatnej.




[
Powinieneś kupować tylko na eBay w takim razie :) Tyle że tam tyle zdekompletowanych szrotów w takich cenach nie ma :(

Szkoda słów generalnie.
Wojek
allegro i olx to był jeden właściciel ( nie wiem czy się coś zmieniło)różnica tylko taka ze portal aukcyjny a drugi ogłoszeniowy,.
Jeśli odbierzesz towar to życzę sukcesów. :D w kwestii dochodzenia roszczeń; Nie będe tu pisał na ogólnym aby nie uczyć jak można łatwo się wykpić nawet z 286KK i to na allegro.

hm zaliczasz się do grona osób co ogarniają allegro wszerz i wzdłuż .?
ale co ja tam wiem
Wojtek pisze:
16 sty 2018, 12:03
Przesyła człowiek który nie ogarnia różnic między platformami? :)
Nie wiedząc nic o kimś łatwo wydawać opinie o nim.
No ale widać niektóre osoby tu na forum mają monopol na ......
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
sadziu1
Posty: 153
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:39

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#562

Post autor: sadziu1 »

Ostatnio zmieniony 23 sty 2018, 15:20 przez sadziu1, łącznie zmieniany 1 raz.
technics SL-1600 mk1 + ADC integra | sansui au-d9 | canton karat 300
Awatar użytkownika
Antrax
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2014, 01:48

Poszukiwania

#563

Post autor: Antrax »

Witam serdecznie
Mam pytanie do fachowców w kwestii wzmacniaczy a więc tak Saba Psp 350 (na razie) ART DJ kolumny Canton Quinto 520 poszukiwany wzmacniacz ,który by ładnie się zgrał z powyższym sprzętem.
Jak do tej pory podpięte to było do Pioneer A656 niestety Pioneer świetnie się spisuje z magnetofonami i cd z gramofonem ciut gorzej zawsze czegoś tam brakuje a to góry a to dołu chciałbym znaleźć coś co będzie podłączone tylko pod gramofon,wiem że muszę sobie wymyślić taką magiczną skrzynkę do przełączania między wzmacniaczami .
Bardzo podobają mi się Luxmany ale nie wiem czy to dobry wybór tzn.jeżeli chodzi o te głośniki.
Pokój około 17m2 wkładki to At 13Eav z igłą At15 lub Shure m44 z igłą N55E Jico.
Budżet powiedzmy między 600 - 800 z małym haczykiem jeśli coś naprawdę fajnego
Muza raczej spokojna nie metalowa
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7658
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Poszukiwania

#564

Post autor: amrowek »

AKAI
Luxman
scott
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Antrax
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2014, 01:48

Re: Poszukiwania

#565

Post autor: Antrax »

Jakieś konkretne modele najbardziej by mi pasował wizualnie Luxman ale nie jest to opcja obowiązkowa
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwania

#566

Post autor: klin »

Antrax pisze:
23 sty 2018, 10:47
Pioneer A656 niestety Pioneer świetnie się spisuje z magnetofonami i cd z gramofonem ciut gorzej zawsze czegoś tam brakuje a to góry a to dołu chciałbym znaleźć coś co będzie podłączone tylko pod gramofon
No ale to tak nie działa... Jak Tobie dobrze gra CD czy magnetofon to wina nie leży w wzmacniaczu bo i tak go podpinasz przez przedwzmacniacz, tak? czyli do takiego samego wejścia liniowego we wzmaku co tego CD czy magnetofon?
Jeśli Tobie dobrze gra CD i magnetofon to bym raczej zmieniał wkładkę albo pre gramofonowe (co może się sprowadzić do kupna właśnie wzmaka z dobrym pre wbudowanym).
Tak piszę co byś to sobie poukładał w głowie, co Ty chcesz właściwie zmieniać ;)
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7658
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Poszukiwania

#567

Post autor: amrowek »

jak już to odp tematy są zakupowe od do
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41552
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#568

Post autor: Wojtek »

Przerzuciłem "poszukiwania" we właściwe miejsce :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Antrax
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2014, 01:48

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#569

Post autor: Antrax »

No brałem pod uwagę zamianę tego ART DJ dlatego Luxman podobno ma dobrą sekcję phono czy lepszą od obecnej nie wiem jeżeli tak to przecież całość może być też lepsza od Pioneera można zmienić.
Kwestia czy każdy model Luxmana ma tak dobrą sekcję czy też konkretne modele jeżeli tak to jakie.
Awatar użytkownika
sadziu1
Posty: 153
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:39

Re: Wzmacniacz/amplituner do 700zł

#570

Post autor: sadziu1 »

sadziu1 pisze:
22 sty 2018, 12:12
Poproszę o pomoc w miarę możliwości :)
technics SL-1600 mk1 + ADC integra | sansui au-d9 | canton karat 300
ODPOWIEDZ