Tani preamp gramofonowy - który?

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hansolo
Posty: 288
Rejestracja: 03 lut 2021, 17:08
Gramofon: Metz tx 4963
Lokalizacja: B-B

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#271

Post autor: hansolo »

To się nie dzieje...
Nie ogarniasz Fellini przesyłek Olx a ogarniasz Allegro?
W czym tkwi różnica i ta przepaść której nie możesz przeskoczyć?
Metz tx4963, pre Tisbury Audio Domino, Rotel ra-1062
Denon dcd-1290, Pioneer pd s601, dac Musical Fidelity V90, Google chromecast audio, Marantz sd4050, Magnat All Ribbon 5a
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#272

Post autor: Felini Wąsik »

Mawis pisze:
09 lis 2022, 18:11
Felini Wąsik pisze:
09 lis 2022, 18:09
Mawis pisze:
09 lis 2022, 18:08


Między 16.52 a 17.04 kupiłeś już...wiesz co? Weź Ty zgaś światło za sobą i przemyśl sobie kilka spraw...i wróć za kilka lat jak dorośniesz.
No naprawdę kupiłem, miałem odpalone allegro, przyszła wiadomość od MacPhisto i od razu zamówiłem sobie nowy. To tylko kilka kliknięć
A jak zapłacisz??
Poprosiłem tatę i żebym już dał mu spokój to podał mi kod do blika
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#273

Post autor: Felini Wąsik »

hansolo pisze:
09 lis 2022, 18:16
To się nie dzieje...
Nie ogarniasz Fellini przesyłek Olx a ogarniasz Allegro?
W czym tkwi różnica i ta przepaść której nie możesz przeskoczyć?
Allegro jest dla mnie bardziej pewne, dla olx nie mam takiego zaufania bo miałem już kilka przykrych sytuacji na tym portalu
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1685
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#274

Post autor: MacPhisto »

Chciałem Ci wysłać za friko, wrzuciłem na allegro, które ogarniasz i nie masz przykrych sytuacji. A Ty się mnie pytacz czy na 100% sprzęt jest sprawny...
Sorry ale robisz sobie jaja z ludzi... sam chcesz być traktowany poważnie :shock:
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
hansolo
Posty: 288
Rejestracja: 03 lut 2021, 17:08
Gramofon: Metz tx 4963
Lokalizacja: B-B

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#275

Post autor: hansolo »

MacPhisto pisze:
09 lis 2022, 18:26
sprawny
Grubo. Nie powiem.
Metz tx4963, pre Tisbury Audio Domino, Rotel ra-1062
Denon dcd-1290, Pioneer pd s601, dac Musical Fidelity V90, Google chromecast audio, Marantz sd4050, Magnat All Ribbon 5a
Awatar użytkownika
MaciejT
Posty: 2031
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:49
Gramofon: PS-X70
Lokalizacja: Łódź

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#276

Post autor: MaciejT »

Felini Wąsik pisze:
09 lis 2022, 18:04
No dokładnie
A ja jestem 11 letnią dziewczynką i co z tego?
Wstawię kilka fotek z pokoju córki, uwierzycie?
Felini Wąsik pisze:
09 lis 2022, 18:05
Też zauważyłem że nikt nie odpisywał
Jesteś manipulatorem, który potrafi robić burzę w szklance wody. Jedna się skończyła, rano wyskoczyła kolejna. Koledzy w dobroci serca tego zdają się nie dostrzegać, w nagrodę otrzymując lekceważenie i szarpanie nerwów. Podziękowałeś Łukaszowi za zaangażowanie i trud jaki włożył by Ci pomóc? Przeprosiłeś MacPhisto po tym jak go obraziłeś pytaniem czy oferuje sprawny sprzęt? A ile osób zaangażowało się by ci doradzić w wyborze? Jeśłi faktycznie jesteś osobą, za którą się podajesz, to ogarnij się trochę, skup się na czytaniu postów, naprawdę nie musisz komentować bez sensu wszystkich nowych postów w niemal każdym wątku. Nabierzesz wyczucia, pytaj gdy nie znajdziesz odpowiedzi w szukajce, daj sobie czas.
Albo trolluj dalej, mam nadzieję że koledzy w takim wypadku jednak w końcu pójdą po rozum do głowy i nagrodzą takie postępowanie tak, jak należy.

Ja już kończę w temacie Feliniego, chyba i tak poświęciłem tematowi za dużo czasu.
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#277

Post autor: Felini Wąsik »

Wszystkich przepraszałem w moim "liście pożegnalnym"
Nie rozumiem tylko jak pytanie czy preamp jest sprawny mogło urazić MacPhisto, jeśli jednak rzeczywiście tak się stało to przepraszam. Chcecie to nie wierzcie, w końcu jaki 14latek zbiera winyle i kupuje gramofony. W dzisiejszych czasam trzeba być jakimś pierd....tym żeby w wieku 14 lat zbierać jakieś płyty skoro są gry komputery i konsole. Tak wiedziałem, że zakładając konto na tym forum nikt mi nie uwierzy że jestem młody, pewnie jakiś stary dziad ma frajdę z podszywania się pod 14latka na forum winylowym. Nie wiem jak mam udowodnić swój wiek ? Zrobić sobie zdjęcie z Detoxem ? Powiecie że syna poprosiłem aby stanął do zdjęcia...
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4724
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#278

Post autor: Mawis »

Felini Wąsik pisze:
09 lis 2022, 19:19
Wszystkich przepraszałem w moim "liście pożegnalnym"
Nie rozumiem tylko jak pytanie czy preamp jest sprawny mogło urazić MacPhisto, jeśli jednak rzeczywiście tak się stało to przepraszam. Chcecie to nie wierzcie, w końcu jaki 14latek zbiera winyle i kupuje gramofony. W dzisiejszych czasam trzeba być jakimś pierd....tym żeby w wieku 14 lat zbierać jakieś płyty skoro są gry komputery i konsole. Tak wiedziałem, że zakładając konto na tym forum nikt mi nie uwierzy że jestem młody, pewnie jakiś stary dziad ma frajdę z podszywania się pod 14latka na forum winylowym. Nie wiem jak mam udowodnić swój wiek ? Zrobić sobie zdjęcie z Detoxem ? Powiecie że syna poprosiłem aby stanął do zdjęcia...
Moze zrob sobie 3 miesięczne vacatio legis od wpisów na forum? W tym czasie ogarnij nowy gramiak i preamp..
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#279

Post autor: Peter007 »

MaciejT pisze:
09 lis 2022, 19:00
ogarnij się trochę, skup się na czytaniu postów, naprawdę nie musisz komentować bez sensu wszystkich nowych postów w niemal każdym wątku. Nabierzesz wyczucia, pytaj gdy nie znajdziesz odpowiedzi w szukajce, daj sobie czas.
Oby zrozumiał
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#280

Post autor: Felini Wąsik »

Mawis pisze:
09 lis 2022, 19:26
Felini Wąsik pisze:
09 lis 2022, 19:19
Wszystkich przepraszałem w moim "liście pożegnalnym"
Nie rozumiem tylko jak pytanie czy preamp jest sprawny mogło urazić MacPhisto, jeśli jednak rzeczywiście tak się stało to przepraszam. Chcecie to nie wierzcie, w końcu jaki 14latek zbiera winyle i kupuje gramofony. W dzisiejszych czasam trzeba być jakimś pierd....tym żeby w wieku 14 lat zbierać jakieś płyty skoro są gry komputery i konsole. Tak wiedziałem, że zakładając konto na tym forum nikt mi nie uwierzy że jestem młody, pewnie jakiś stary dziad ma frajdę z podszywania się pod 14latka na forum winylowym. Nie wiem jak mam udowodnić swój wiek ? Zrobić sobie zdjęcie z Detoxem ? Powiecie że syna poprosiłem aby stanął do zdjęcia...
Moze zrob sobie 3 miesięczne vacatio legis od wpisów na forum? W tym czasie ogarnij nowy gramiak i preamp..
Dobry pomysł
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#281

Post autor: Felini Wąsik »

Peter007 pisze:
09 lis 2022, 19:27
MaciejT pisze:
09 lis 2022, 19:00
ogarnij się trochę, skup się na czytaniu postów, naprawdę nie musisz komentować bez sensu wszystkich nowych postów w niemal każdym wątku. Nabierzesz wyczucia, pytaj gdy nie znajdziesz odpowiedzi w szukajce, daj sobie czas.
Oby zrozumiał
Postaram się zrozumieć i nie będę komentował każdego wątku
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#282

Post autor: blispx »

Felini Wąsik pisze:
09 lis 2022, 19:19
Wszystkich przepraszałem w moim "liście pożegnalnym"
Nie rozumiem tylko jak pytanie czy preamp jest sprawny mogło urazić MacPhisto, jeśli jednak rzeczywiście tak się stało to przepraszam. Chcecie to nie wierzcie, w końcu jaki 14latek zbiera winyle i kupuje gramofony. W dzisiejszych czasam trzeba być jakimś pierd....tym żeby w wieku 14 lat zbierać jakieś płyty skoro są gry komputery i konsole. Tak wiedziałem, że zakładając konto na tym forum nikt mi nie uwierzy że jestem młody, pewnie jakiś stary dziad ma frajdę z podszywania się pod 14latka na forum winylowym. Nie wiem jak mam udowodnić swój wiek ? Zrobić sobie zdjęcie z Detoxem ? Powiecie że syna poprosiłem aby stanął do zdjęcia...
nie wiem ale czytanie tego poprawia mi humor, chciałbym mieć taki spokój wewnętrzny i być takim lekkoduchem a nie skołatanym przez stres dziadem :D jak jestem wkurwiony po dniu to sobie wejdę tu i od razu mi się humor poprawia, także się nie przejmuj tak tym każdy miał jakiś tam start na forum, tu tylko pisaty i czytaty na nic poważnego to nie wpływa
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#283

Post autor: Merrick »

MaciejT pisze:
09 lis 2022, 19:00
Koledzy w dobroci serca tego zdają się nie dostrzegać, w nagrodę otrzymując lekceważenie i szarpanie nerwów. Podziękowałeś Łukaszowi za zaangażowanie i trud jaki włożył by Ci pomóc? Przeprosiłeś MacPhisto po tym jak go obraziłeś pytaniem czy oferuje sprawny sprzęt? A ile osób zaangażowało się by ci doradzić w wyborze? Jeśłi faktycznie jesteś osobą, za którą się podajesz, to ogarnij się trochę, skup się na czytaniu postów
Jak się okazało niepotrzebnie tracili czas no ale wiedzieli że to młody chłopak. Dlatego takie osoby nie mają praw wyborczych, konta w banku i nie mogą zostać ojcem :D
MaciejT pisze:
09 lis 2022, 19:00
ie musisz komentować bez sensu wszystkich nowych postów w niemal każdym wątku.
Hehe. Teraz dopiero zauważyłem ile Felini ma postów :D No ale lepiej że tu na forum siedzi niż na FB. Dzięki temu jest bardziej elitarny :D
Felini Wąsik pisze:
09 lis 2022, 19:19
Wszystkich przepraszałem w moim "liście pożegnalnym"
Nie rozumiem tylko jak pytanie czy preamp jest sprawny mogło urazić MacPhisto, jeśli jednak rzeczywiście tak się stało to przepraszam. Chcecie to nie wierzcie, w końcu jaki 14latek zbiera winyle i kupuje gramofony. W dzisiejszych czasam trzeba być jakimś pierd....tym żeby w wieku 14 lat zbierać jakieś płyty skoro są gry komputery i konsole. Tak wiedziałem, że zakładając konto na tym forum nikt mi nie uwierzy że jestem młody, pewnie jakiś stary dziad ma frajdę z podszywania się pod 14latka na forum winylowym. Nie wiem jak mam udowodnić swój wiek ? Zrobić sobie zdjęcie z Detoxem ? Powiecie że syna poprosiłem aby stanął do zdjęcia...
Felini kolego wprowadzasz rzeczywiście zamieszanie do tego stopnia, że w wątku "Prezent dla Feliniego" nie wiedziałem czy zbieramy pieniądze czy nie zbieramy. To dość dziwne zachowanie skłoniło mnie jednak do refleksji nad tym jaki byłem w wieku 14 lat i doszedłem do wniosku że sto razy gorszym :D Po serii bójek w siódmej klasie trafiłem do dyrektora na dywanik a w 1 LO po drugiej serii bójek ( maturzyści myśleli że będę kotem :lol: ) zostałem zawieszony w prawach ucznia wiec dochodzę do wniosku, że z Tobą nie jest aż tak źle :D
Mawis pisze:
09 lis 2022, 19:26
Moze zrob sobie 3 miesięczne vacatio legis od wpisów na forum? W tym czasie ogarnij nowy gramiak i preamp..
Świetna rada
blispx pisze:
09 lis 2022, 23:08
skołatanym przez stres dziadem
aż tak? :D nie przesadzaj. Na avatarze jesteś wiecznie uśmiechnięty. Nawet gdy umrzesz to takiego Ciebie zapamiętamy :D
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15123
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#284

Post autor: darkman »

Tani preamp gramofonowy - który?
Hm, no może sam topic nie należy do super fascynujących, ale może Panowie wrócimy do tematu.

Generalnie te dialogi z młodym człowiekiem powinny trafić do działu OT lub do kosza po prostu.

Dziecko chyba nie miało skończonych 13 lat gdy się zapisywało, a w FAQ mamy taki ustęp:

{Co to jest COPPA?
COPPA, to skrót od Child Online Privacy and Protection Act – prawa obowiązującego od 1998 roku w USA, nakładającego na właścicieli stron internetowych, które potencjalnie mogą zbierać informacje od osób małoletnich – mających mniej niż 13 lat – obowiązek posiadania pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych na zbieranie informacji prywatnych od osób poniżej 13 roku życia."
->całość w dziale FAQ.

Wynikowo najlepiej byłoby usunąć posty dziecka napisane przed listopadem 2022, bo jak sądzę pisemnej zgody rodziców nie było. Natomiast oczywiście trudno kontrolować wiek użytkowników forum, jednak w tym wypadku decydować wydaje się oświadczenie woli rejestrującego się dziecka, które poinformowało o swoim wieku już w trakcie uczestnictwa.
Awatar użytkownika
jaca1970
Posty: 1740
Rejestracja: 02 mar 2018, 15:21
Gramofon: Universum 6000

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#285

Post autor: jaca1970 »

Merrick pisze:
10 lis 2022, 00:44
Nawet gdy umrzesz to takiego Ciebie zapamiętamy
:>
jo cie prosza - co to tu za historie sie piszą
tosz to trzeba ponadrabiać....
Jesień/zima - Universum 6000 by Micro Seiki, EMPIRE 5000, PRE by Jaceulek, Drewnopodobny ROTEL 402, Marantz LD 100. Wiosna/lato - Combo Schneider: Dual 1235, Shure V15 III i kolumny Philips KD - 1034.
ODPOWIEDZ