Tani preamp gramofonowy - który?

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#286

Post autor: Merrick »

darkman pisze:
10 lis 2022, 10:08
{Co to jest COPPA?
COPPA, to skrót od Child Online Privacy and Protection Act – prawa obowiązującego od 1998 roku w USA, nakładającego na właścicieli stron internetowych, które potencjalnie mogą zbierać informacje od osób małoletnich – mających mniej niż 13 lat – obowiązek posiadania pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych na zbieranie informacji prywatnych od osób poniżej 13 roku życia."
->całość w dziale FAQ.

Wynikowo najlepiej byłoby usunąć posty dziecka napisane przed listopadem 2022, bo jak sądzę pisemnej zgody rodziców nie było. Natomiast oczywiście trudno kontrolować wiek użytkowników forum, jednak w tym wypadku decydować wydaje się oświadczenie woli rejestrującego się dziecka, które poinformowało o swoim wieku już w trakcie uczestnictwa.
:shock:
jaca1970 pisze:
10 lis 2022, 10:29
jo cie prosza - co to tu za historie sie piszą
tosz to trzeba ponadrabiać....
Tekst @blispxa mnie mocno rozbawił :D a trza wrócić do meritum czyli poszukiwania taniego przedwzmacniacza
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Darek1973
Posty: 17
Rejestracja: 25 sie 2022, 16:08

Re: Tani preamp gramofonowy - który?

#287

Post autor: Darek1973 »

Witam Wszystkich. Musze zakupić preampa bo ten w moim amplitunerze Yamaha RXV 3067 najzwyczajniej jest słabiutki i taki bez "wyrazu". Pre jakie mi się nasunęły do 500zł urzywane to
Cambridge CP1, Musical Fidelity V90 i jako trzeci nowa wersja Art Dj Pro ten ostatni nowy za niecałe 300zl.
Oczekuję lepszego basu, ogólnie poprawy dzwieku.
Gramofon Technics SL1710 z wkładką AT13 z iglą tonar eliptic.
Może macie jakieś doświadczenie z tymi preampami. Tak wiem temat z Art Dj por juz się przewijał ale jak on się ma do dwóch pozostałych?. Dzięki za odp.
ODPOWIEDZ