Lidl vs Biedronka

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15123
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Lidl vs Biedronka

#16

Post autor: darkman »

-Wolf- pisze:Chyba jednak nie ma USB. Szukałem na zdjęciach w necie i nie widać żeby miał.
Może się da założyć :mrgreen:
anoj
Posty: 11
Rejestracja: 14 gru 2016, 14:57

Re: Lidl vs Biedronka

#17

Post autor: anoj »

Panowie,

Stało się, zostałem dzisiaj szczęśliwym posiadaczem gramofonu. Gramofonu ION Stereo LP (tak, tego z Lidla). Trudno jest mi porównać jego dźwięk do dźwięku tzw. gramofonów "z wyższej półki", ponieważ - tak jak wspominałem - jestem w tych sprawach początkujący i niewiele dotychczas słyszałem, ale jeśli miałbym polecić takiej osobie jak ja zakup tego sprzętu, to poleciłbym go z czystym sumieniem. Ja jestem oczarowany dźwiękiem muzyki z tych poczciwych, wbudowanych głośników. Swoją drogą aż boję się pomyśleć jak w takim razie słychać muzykę na Waszych sprzętach.
Podsumowując, jako pierwszy gramofon dla początkującego miłośnika muzyki z płyt winylowych - jak najbardziej polecam. I Panowie, nie warto z góry zakładać, że gramofon za 299 zł z supermarketu jest do bani. Rozumiem, że w przekonaniu znawców tematu taki sprzęt może uchodzić za niezbyt dobry, ale słowa typu "badziew" nie powinny tutaj w ogóle paść. Tak czy inaczej dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi na mój post.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7656
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Lidl vs Biedronka

#18

Post autor: amrowek »

anoj pisze:Panowie,

Stało się, zostałem dzisiaj szczęśliwym posiadaczem gramofonu. Gramofonu ION Stereo LP (tak, tego z Lidla). .... to poleciłbym go z czystym sumieniem. .....
Podsumowując, jako pierwszy gramofon dla początkującego miłośnika muzyki z płyt winylowych - jak najbardziej polecam. I Panowie, nie warto z góry zakładać, że gramofon za 299 zł z supermarketu jest do bani. Rozumiem, że w przekonaniu znawców tematu taki sprzęt może uchodzić za niezbyt dobry, ale słowa typu "badziew" nie powinny tutaj w ogóle paść. .
od razu widać że sumienie nie używane bo czyste.
nie no badziew to to nie jest, nawet trudno określić co to dokladnie jest.
Nie no cieszę się że się jeszcze cieszysz że słychać muzykę
podsumowując
jak ktoś to czyta i napali się na gramofon z Lidla to niech idzie do pasmanterii po igłe do wkładki. Jak sie to coś kupi to potem trauma może zostać do gamofonu

napisałem to nie znawfca patefonów
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
anoj
Posty: 11
Rejestracja: 14 gru 2016, 14:57

Re: Lidl vs Biedronka

#19

Post autor: anoj »

Cóż, nie zrozumiemy się. Okropne zarozumialstwo panuje na tym forum. Przykro, bo muzyka i wszystko co z nią związane powinna łączyć, a nie dzielić.
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4006
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Lidl vs Biedronka

#20

Post autor: chudy_b »

anoj pisze: Okropne zarozumialstwo panuje na tym forum
No tak nie do końca. Napisałeś pozytywną opinię o czymś co na taką opinię nie zasługuje. Ktoś niedoświadczony to wygoogla i poleci na zakupy. Może poczuć się oszukany.
Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 1729
Rejestracja: 17 sty 2016, 14:21
Gramofon: Sony PS-4300

Re: Lidl vs Biedronka

#21

Post autor: Ramirez »

anoj pisze:muzyka i wszystko co z nią związane powinna łączyć, a nie dzielić.
Oj, uważaj, bo ostatnio stwierdzenie, że "muzyka łagodzi obyczaje" może prowadzić do poważnych konsekwencji :?
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15123
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Lidl vs Biedronka

#22

Post autor: darkman »

:lol:
rooted.manatee
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2016, 19:44

Re: Lidl vs Biedronka

#23

Post autor: rooted.manatee »

chudy_b pisze: Napisałeś pozytywną opinię o czymś co na taką opinię nie zasługuje. Ktoś niedoświadczony to wygoogla i poleci na zakupy. Może poczuć się oszukany.
https://youtu.be/dmGOHsYhdu0
Już ponad 75tys. wyświetleń. Zacytuję: "Nie znam się, ale na moje wszystko jest w porządku. Jak na cenę 159 zł jest nawet bardzo dobrze."

O.o
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41545
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lidl vs Biedronka

#24

Post autor: Wojtek »

Czy kogoś to dziwi? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ