Sprawdzeni sprzedawcy używanych gramofonów

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
exciter
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2015, 12:50

Sprawdzeni sprzedawcy używanych gramofonów

#1

Post autor: exciter »

Witam,

Na fali popularności analogowej muzyki również mnie zainteresował ten temat i od jakiegoś czasu przeglądam to forum w poszukiwaniu swojego pierwszego sprzętu. W różnych wątkach pojawia się dużo linków (najczęściej z Allegro) do sprzętu wystawianego przez różne (przypadkowe) osoby. Czy ktoś może się podzielić listą osób (najlepiej związanych z tym forum) i zajmujących się sprzedażą odnowionych przez siebie gramofonów? Na tę chwilę udało mi się ustalić, że esdarek dość często coś wystawia na Allegro.
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Sprawdzeni sprzedawcy używanych gramofonów

#2

Post autor: -Wolf- »

Swojego Technicsa kupiłem na Allegro u użytkownika TheBestAudio. Nie wiem czy był odnawiany, ale zgodnie z opisem aukcji jest w bardzo dobrym stanie. Do tego wszystko było bardzo dobrze zabezpieczone i wysłane błyskawicznie.
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
Staszek60
Posty: 297
Rejestracja: 10 sie 2015, 17:21
Gramofon: Już Akai ap206c
Lokalizacja: Śląsk

Sprawdzeni sprzedawcy używanych gramofonów

#3

Post autor: Staszek60 »

Napisz do esdarka lub poszukaj go na allegro. Polecam . Jego sprzęt jest w 100% sprawny , po przeglądach itp. Nie znam innych więc polecam jego :lol:
Winylowy wariat
Awatar użytkownika
rafikdm
Posty: 1159
Rejestracja: 14 lip 2013, 09:01
Gramofon: Sony ps x65c
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Sprawdzeni sprzedawcy używanych gramofonów

#4

Post autor: rafikdm »

Potwierdzam
PAN Darek, nick allegro: esdarek jest profesjonalistą w dziedzinie gramofonów.
Co prawda nie kupiłem od niego gramofonu bo już posiadałem dwie sztuki dual 701 i Sanyo q40 i to właśnie te dwie sztuki wysłałem do niego w celu naprawy.
Gramofony wróciły do mnie pod względem technicznym i wizualnym jak nowe i do tego w sympatycznych kosztach
Gdybym nie miał gramofonu a szukał to tylko i wyłącznie uderzałbym do esdarka.
Sony PS-X65
AT- OC9MLII
MaCaBRiaa
Proton AA1150
Yamaha CX2
Dac (mod by Martynka)
Cyrus CDT
Toshiba SS-810

Proton D1200
Onkyo TX-4500
Arcam Alpha 5 Plus (mod by Martynka)
B&W Matrix 2 s2
ODPOWIEDZ