Adam czy nowy Audio-Technika a moze uzywany np. Pro-Ject?

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41650
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Adam czy nowy Audio-Technika a moze uzywany np. Pro-Ject?

#76

Post autor: Wojtek »

Dual
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Brachson
Posty: 55
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:37

Re: Adam czy nowy Audio-Technika a moze uzywany np. Pro-Ject

#77

Post autor: Brachson »

Wojtek pisze:Dual
Wstepnie zarezerwowalem Duala. Rozmawialem ze sprzedawca i wydaje sie byc bardzo rozsadnym pasjonatem. Pojade obadac sprzet i jesli wszystko bedzie OK to nabede.

Dziekuje wszystkim za czas i rady a w szczegolnosci Tobie Wojtku. Chociaz pewnie nie znikne bo teraz jeszcze wzmacniacz :) (wrzucilem 3 linki w watku o wzmacniaczach do 700PLN)
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Adam czy nowy Audio-Technika a moze uzywany np. Pro-Ject

#78

Post autor: esdarek »

Wojtek pisze:
pan_winyl pisze:Esdarek pisze że to są zdjęcia bliźniaczego gramofonu a tego wrzuci później- nie zdążył :D
To akurat jest trochę słabe, bo albo wrzucamy zdjęcia oferowanego sprzętu albo zdjęcia "jakiegoś" egzemplarza ;)
Darek trochę ryzykuje z taką praktyką, bo w razie niezadowolenia łatwo coś takiego zaskarżyć.


Wojtek masz rację. Muszę posypać czółko popiołem. A było tak: siedzę sobie na warsztacie i właśnie coś mi tam się robiło "samo" (klej czy jakaś farba wysychała). Jako, że czas to pieniądz, a kończony właśnie gramofon był bliźniaczy ze sprzedanym wcześniej, postanowiłem wykorzystać przymusową przerwę na wystawienie aukcji. Wkleiłem zdjęcia z poprzedniej gdzie rzeczywiście była inna wkładka. Na szczęście opisałem wkładkę jaka wisiała na faktycznie wystawianym. Napisałem też nad galerią, że są to zdjęcia identycznego modelu ,a te właściwe pojawią się o godzinie XX:XX. No i jak wystawiłem aukcję tak się sprzedało. Stało się to nie pierwszy i nie ostatni raz bo staram się wykorzystywać czas jak najskuteczniej. Były też przypadki, kiedy wystawiałem aukcję na raty i nie dawałem fotek, a też się od strzała sprzedało. Na szczęście nikt nie narzekał:) Tu przykład takiej aukcji ze zdjęciami na chwilę(inna wkładka,inne kable itp) http://allegro.pl/gramofon-technics-sl- ... 50367.html . Kupujący był szybki, ale opis się zgadzał, a zaraz po zakupie miał wszystko wyjaśnione no i odbierał osobiście. Jest zadowolony:)
ODPOWIEDZ