Camry CR1114 - warto?

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czternasty
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2015, 15:12
Gramofon: Bambino 2
Lokalizacja: Żyrardów

Camry CR1114 - warto?

#1

Post autor: Czternasty »

Witam
Ogólnie dopiero co zaczynam z gramofonami (przynajmniej nowymi). Do tej pory używałem zasłużonego Bambino 1, lub 2 (dość dziwna wersja, dlatego nie wiem który dokładnie to model), ale zepsuła mi się zapasowa wkładka, a z tego co widzę, to bardziej opłaca się kupić nowy gramofon (do tego jak czytałem, Bambino uszkadza płyty).
Chciałbym gramofon, który ma wbudowany głośnik (i żeby działał jak należy tzn. grał głośno ;) ), możliwość nagrywania płyt winylowych na kartę Micro SD/Pendrive'a/płytę CD oraz do którego łatwo o wkładki z igłami.
Ponadto cenowo najlepiej do 300, może 350 zł.

W moje wymagania utrafił Camry CR 1114, aczkolwiek przed zakupem chciałbym się poradadzić, czy jest to porządny gramofon, czy raczej badziew, a jeśli badziew, to czy w tej kategorii cenowej znajdzie się lepszy gramofon.

Ktoś może więc miał z nim stycznośc, ewentualnie sam jest posiadaczem i może co nieco o nim napisać?

Pozdrawiam
Czternasty
Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 15:36 przez Czternasty, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Amerykanów zawsze można liczyć, że jak już wyczerpią wszystkie złe rozwiązania, wreszcie zastosują właściwe W.Churchill
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Camry CR1114 - warto?

#2

Post autor: klin »

Witaj! :) Niestety to nie jest takie proste...

Jak odpalisz search'a to pierwszy wynik to Twój post a drugi wynik to juz odpowiedź jakiej udzielono innemu użytkownikowi pytającemu o to samo. Esdarek naprawdę się postarał z tą odpowiedzią :) Link do odpowiedzi:

http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=46 ... 114#p88470
Awatar użytkownika
Czternasty
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2015, 15:12
Gramofon: Bambino 2
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Camry CR1114 - warto?

#3

Post autor: Czternasty »

Dopiero co się zarejestrowałem, nie widziałem opcji search, ale ok, już mam :P

Dziękuję i przepraszam ;)
Na Amerykanów zawsze można liczyć, że jak już wyczerpią wszystkie złe rozwiązania, wreszcie zastosują właściwe W.Churchill
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Camry CR1114 - warto?

#4

Post autor: klin »

masz też linka w moim wpisie powyżej
Awatar użytkownika
Czternasty
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2015, 15:12
Gramofon: Bambino 2
Lokalizacja: Żyrardów

Gramofon do 200 zł

#5

Post autor: Czternasty »

http://allegro.pl/gramofon-dual-nr6-cd- ... 52706.html

Co sądzicie o tym? Szukam czegoś "na początek", cenowo chciałbym do 300-350zł , ale z tych "lepszych" marek znalazłem to.
Zależy mi na wbudowanych głośnikach, możliwości zgrywania muzyki z winyli i dostępności wkładek.

Pozdrawiam
Czternasty
Na Amerykanów zawsze można liczyć, że jak już wyczerpią wszystkie złe rozwiązania, wreszcie zastosują właściwe W.Churchill
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41620
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Camry CR1114 - warto?

#6

Post autor: Wojtek »

To jest taki sam szajs jak Camry.

Wybij sobie z głowy nowy sprzęt przy takim budżecie.
Wbudowane głośniki i zgrywanie muzyki również.
Dostępność wkładek odpada z automatu, bo większość tych konstrukcji jest uzależniona od fabrycznej wkładki. Nie ma możliwości zmiany.

Krótko mówiąc, nie istnieje "nowe dobre Bambino" :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ