Numark TT1610 warto?

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
stachi
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2015, 15:15

Numark TT1610 warto?

#1

Post autor: stachi »

Witam,
mam okazję kupić gramofon Numark TT1610 z wkładką Numark Gt za 150 zł. Gość dodatkowo dorzuca mikser DM-950. I tu moje pytanie - czy warto? Mam Fischera o którego już pytałem na forum i raczej nic z niego nie będzie, rzezi już straszne i prawie się tego słuchać nie da. Zadaje sobie sprawę, że nie jest to high-end, ale zależy mi przede wszystkim, żeby sprzęt nie zagrażał moim płytą.
Awatar użytkownika
Dante
Posty: 678
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:30
Gramofon: SL1700mkII/PS-P7X

Re: Numark TT1610 warto?

#2

Post autor: Dante »

stachi pisze: zależy mi przede wszystkim, żeby sprzęt nie zagrażał moim płytą.
To kup np. coś takiego:
http://allegro.pl/gramofon-grundig-ps35 ... 96916.html
Ten numark to syf, wkładka w nim może mieć dopisek "tańszej nie było". Co do miksera to się nie wypowiadam, dla mnie bez wartości patrząc od strony "zestawu domowego".
stachi
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2015, 15:15

Re: Numark TT1610 warto?

#3

Post autor: stachi »

Gdzieś na forum przewijała mi się marka Numark i myślałem, że może znalazłem jakaś okazje:) W takim razie zbieram siano na coś lepszego.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41620
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Numark TT1610 warto?

#4

Post autor: Wojtek »

stachi pisze:Gdzieś na forum przewijała mi się marka Numark i myślałem, że może znalazłem jakaś okazje:)
Zobaczyłeś markę, ale nie zadałeś sobie trudu co ludzie na forum o niej piszą? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
stachi
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2015, 15:15

Re: Numark TT1610 warto?

#5

Post autor: stachi »

Wojtek pisze: Zobaczyłeś markę, ale nie zadałeś sobie trudu co ludzie na forum o niej piszą? :)
Ciężko przejrzeć całe forum i ogarnąć się w natłoku marek i modeli. Wydawało mi się, że ktoś poleca tego Numarka. Zresztą za tą cenę myślałem, że lepsze to niż jakiś noname. Mój błąd, przepraszam.
ODPOWIEDZ