Gramofon do 700 zł

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Gramofon do 700 zł

#691

Post autor: chudy_b »

esdarek pisze:Jeśli dla kogoś CS435 jest dobrym gramofonem, a 415 wydmuszką to gratuluję wiedzy, doświadczenia i...logiki:)
Z mojej strony 0% doświadczenia z Dualami. Nacisk grawitacyjny - OK, sprężynowy - szmelc. Nie wiem który ma który. Game Over.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41599
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gramofon do 700 zł

#692

Post autor: Wojtek »

esdarek pisze:To było do pajaców-normalni użytkownicy( a takich jest 99.99% ) nie powinni się czuć urażeni.
Zastraszająco dziecinna i niepoważna argumentacja, ale w sumie pasuje do całokształtu jaki sobą teraz prezentujesz.
esdarek pisze:Każdy z hejterów może sobie założyć firmę lub nie, wynająć lokal lub zając kuchnię, kupić narzędzia, materiały i mniej lub bardziej uczciwie przygotowywać gramofony. Jak będzie to robił dobrze, jak będzie znany i polecany w necie, w każdym większym sklepie z płytami, jak będzie miał kilkanaście lat doświadczenia i przez jego ręce będzie przechodziło kilkaset gramofonów rocznie rozkręconych na śrubki to wtedy mogę z nim pogadać jak równy z równym. W innym przypadku potrzebna jest maść na ból dupy jak to ktoś ostatnio tu wkleił.
OK. Krótko mówiąc: jesteś ponad nami. Nawet jak bredzisz. Nawet jak ktoś Tobie wyjaśni dlaczego bredzisz.

Pisałeś już to wcześniej, ale myślałem że zdążyłeś wyzdrowieć. Skoro ciągle się to samo powtarza, znaczy że chyba już nie ma ratunku.
esdarek pisze:Reasumując: ciekawe kto działa na niekorzyść forumowiczów ,którzy przychodzą tu pytać o gramofony. Ja?
Tak, bo narzucasz się ze swoimi poglądami jako te "jedyne słuszne".
Niestety w bardzo niesmaczny sposób, bo po drodze zapominasz że jako sprzedawca NIE MOŻESZ być obiektywny w tym co piszesz o polecanym sprzęcie.
Obojętnie co byś nie powiedział.

Tym bardziej kretyńskie jest przy okazji wytykanie innym subiektywizmu czy też "interesowności" w polecaniu czegoś w kontrze do Twoich opcji.

Różnisz się od "pajaców" chociażby tym, że Ty masz faktycznie interes w mówieniu tego i owego. Taki konkretny, materialny.
Udajesz że on nie istnieje czy jak? :)

Pozostali udzielający się, w zasadniczej większości, nie mają w polecaniu sprzętu ŻADNEGO interesu ponad chęcią pomocy, jak najlepiej potrafią.
Ty, jak widać, nie jesteś w stanie tego uszanować.

Na jakiej podstawie więc oczekujesz od innych szacunku?
esdarek pisze:Polska to taki dziwny kraj: jak komuś coś wychodzi i ma powodzenie to inni zamiast iść jego śladem próbują na siłę ściągnąć go do swego poziomu. Żenujące.
Stary, czy Ty nie rozumiesz że prawdziwą krzywdą jaka tutaj się dzieje to ta, że bezpodstawnie obrażasz ludzi, depczesz po ich wiedzy, zachowując się jak jakiś pospolity burak?
esdarek pisze:Daj mi Wojtek bana bo niestety nie dam się szmacić.
Sam siebie zeszmacasz, w tym problem.
esdarek pisze:CZY JA KOMUŚ KAŻE KUPOWAĆ MOJE GRAMOFONY??? CZY KUPUJĄCY PRZYCHODZĄ SIĘ TU SKARŻYĆ???
Nie, ale dajesz do zrozumienia że te Twoje to te "jedyne słuszne".
esdarek pisze:Nie, to odp...cie się może łaskawie ode mnie i zajmijcie się merytoryczną stroną tematu.
... i dlatego napisałem żebyś nie dolewał oliwy do ognia.

A Ty z własnej głupoty już chyba sam nie wiesz co odpierdalasz.

Jeśli nadal tego nie jarzysz to naprawdę, idź już stąd, bo na dłuższą metę to nie ma sensu, dla nas wszystkich.

Moja cierpliwość się skończyła. Bo prawda jest nadal taka, że to raczej esdarek bardziej potrzebuje forum niż forum potrzebuje esdarka.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Gramofon do 700 zł

#693

Post autor: chudy_b »

No i pozamiatane. Po co to było :?: :doh: :doh: :doh:
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Gramofon do 700 zł

#694

Post autor: esdarek »

Widać po coś było ;) Zazdrość, zawiść, kompleksy? Ja tam Ci nie odpowiem 8-)
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Gramofon do 700 zł

#695

Post autor: chudy_b »

A ten biedny koleś co nieśmiało zapytał o gramofon pewnie siedzi i obgryza pazury w nogach, zastanawiając się co takiego napisał.
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Gramofon do 700 zł

#696

Post autor: esdarek »

Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Jutro gość kupi w MM Denona albo ION'a z allegro:)
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Gramofon do 700 zł

#697

Post autor: esdarek »

Wojtek pisze: Bo prawda jest nadal taka, że to raczej esdarek bardziej potrzebuje forum niż forum potrzebuje esdarka.
Malo ludzi potrafi mnie zatkać. Tobie się udało. :?
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Gramofon do 700 zł

#698

Post autor: chudy_b »

esdarek pisze:Zazdrość, zawiść, kompleksy?
Nie Panie kolego. Prawda jest taka, że setki osób czyta to forum przeważnie bez rejestracji. Masz tu świetną, owszem zasłużoną, reklamę. Zrobiłeś gównoburzę o nic. Sorry kolego, ale Twoich merytorycznych, pomocnych postów jakoś za wiele nie ma. Kiedyś były, ale ostatnio jakoś bardziej chronisz swoją wiedzę. Tak jak napisał Wojtek, więcej bierzesz, niż dajesz.
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Gramofon do 700 zł

#699

Post autor: esdarek »

chudy_b pisze: Twoich merytorycznych, pomocnych postów jakoś za wiele nie ma. Kiedyś były, ale ostatnio jakoś bardziej chronisz swoją wiedzę.
Nie chce mi się linkować tego, jak krytykowana była moja wiedza. O jej ochronie najlepiej wiedzą ci,którzy piszą do mnie na priv, dzwonią lub piszą maila ;)

Reasumując: ci ,którzy kupili moje gramofony lub mieli z nimi do czynienia wiedzą o co chodzi i nieśmiało czasem próbowali mnie tu bronić. Inni widać mają własne interesy w które nie będę wnikał. Od strony autoreklamy nie mam sobie nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Gramofon do 700 zł

#700

Post autor: chudy_b »

esdarek pisze: czasem próbowali mnie tu bronić.
Sam Cię tu często broniłem. I będę bronić, bo szanuje Twoją wiedzę i pracę.
esdarek pisze: Inni widać mają własne interesy w które nie będę wnikał.
Ale jakie interesy? Sorry, ale tu nie ma innych osób masowo naprawiających gramofony. Czasem ktoś coś wystawi z prywatnej kolekcji. Daj spokój. nie szukaj wrogów tam gdzie ich nie ma.
esdarek pisze:Od strony autoreklamy nie mam sobie nic do zarzucenia.
Ja Tobie też nie. Po prostu nie brnij w durne dyskusje i przede wszystkim nie obrażaj.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2016, 01:25 przez chudy_b, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41599
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gramofon do 700 zł

#701

Post autor: Wojtek »

I na tym kończymy ten zupełnie niepotrzebny dramat.

Mam nadzieję że koledzy szukający faktycznej pomocy i reszta jakoś przebrną przez to, najlepiej omijając szerokim łukiem.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Re: Gramofon do 700 zł

#702

Post autor: tollo »

"Pycha kroczy przed upadkiem. A za upadkiem kroczy śmieszność.”

Autor ostatniego pytania o zakup niech się nie przejmuję, to nie Twoja wina.
mtsjazz
Posty: 18
Rejestracja: 07 kwie 2016, 18:13

Re: Gramofon do 700 zł

#703

Post autor: mtsjazz »

esdarek pisze:ikt nie mówił, że będzie łatwo. Jutro gość kupi w MM Denona albo ION'a z allegro:)
Nie wiem po co ten sarkazm :roll:
Wojtek pisze: Dlatego mtsjazz, fajnie że przeglądasz oferty i podrzucasz coś do opinii. Tak będzie najszybciej :) Dopiero jak będziesz w kropce i nic dla siebie nie znajdziesz, nawet "na czuja", to to już dużo nam powie o Twoim guście wizualnym i możemy zacząć się obracać w podobnych modelach, które jeszcze nie odkryłeś, a są dostępne.

Przykładowo, bardz dobry CEC BD-5200 (wyższy model względem tego co sam podałeś) z fajną wkładką (AT-13Ea) w dobrej cenie
http://allegro.pl/cec-5200-i6089801418.html
Jak najbardziej mi odpowiada. A jak wypada w zestawieniu z tym, który polecił Pawelec?
Pawelec pisze: Tu się zgadzam mając do wyboru pod ręką wyższy model z serii CS 4xx:
http://allegro.pl/gramofon-uher-utt-333 ... l#imglayer
klon CS 455 - pełny automat bazujący na tym samym sprawdzonym napędzie z dużo lepszym ramieniem, pozwalającym oswoić się z podstawowymi regulacjami i kalibracją wkładki. Dobry gramofon na początek i jak go dobrze poznasz to łatwiej poradzisz sobie z kolejnym wyższej klasy :)
Byłem gotów już wziąć Duala 435 od gościa z linku od Pawelca, ale ten Uher mnie przekonuje, CEC od Wojtka również.
Ogólnie nie chcę kombinować z tysiącami ofert, bo znowu skończy się na tym, że tak naprawdę nie będę wiedział co wziąć dalej ;)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2016, 08:18 przez mtsjazz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15169
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Gramofon do 700 zł

#704

Post autor: darkman »

Uher ( link Pawelca), dobra firma, fajny model. Firma słynąca zwłaszcza z magnetofonów przenośnych - w wersji reporterskiej nie do zajechania, kiedyś na wyposażeniu radiowców i TV reporterów. Gramofon z dobrą ergonomią obsługi i ustawień. Cena - nie moja działka, lecz zasobności Twojego portfela.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41599
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gramofon do 700 zł

#705

Post autor: Wojtek »

Co do esdarka, założę nowy temat o tej sprawie i podlinkuję tutejsze dyskusje które doprowadziły do tego co widzimy.

Tym samym prosiłbym wszystkich o powstrzymanie się przed dalszym komentowaniem sprawy na łamach wątków zakupowych. Skupmy się na pomocy.

mtsjazz:
Z tych dwóch modeli wybrałbym chyba jednak CECa. Jest nieco solidniejszy. Klasa sprzętu porównywalna.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ