Adam na chodzie

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
Borsucz3Q
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2013, 14:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Adam na chodzie

#1

Post autor: Borsucz3Q »

Witam.
Wrzucam ten temat do wyceny bo jakby nie patrzeć o temat pieniędzy i opłacalności się rozchodzi. Gdybym jednak popełnił błąd to przepraszam.
Mam okazję kupić Adama w 100% na chodzie. Wywoławczo 400zł ale myślę, że ujdzie coś utargować.
Mam pytanie z serii- opłaca mi się taki zakup czy lepiej zainwestować te pieniądze w np. Technicsa z Allegro?

Ah. I czy headshell to część zamienna która pasuje do każdego gramofonu? (Combo typu- Adam z headshellem Technicsa)

Pozdrawiam.
"Jestem jednym z niewielu użytkowników fb na poziomie. Jestem Trollem i hejterem".
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Adam na chodzie

#2

Post autor: vinylpiotrek »

Adam to słaby gramofon.
O cenie decyduje mit i sentymenty, za te pieniądze, można kupić coś lepszego, ale znowu technicsy, też z powodu popularności marki są przewartościowane.
A główka Adama jest nietypowa, i kompatybilna tylko z Bernardami z tego okresu.
Żadna główka nie będzie pasowała do KAŻDEGO, aczkolwiek większość popularnych modeli, w tym wiele Technicsów ma tzw. mocowanie typowe i to raczej zawsze jest kompatybilne między sobą.
Obrazek
Borsucz3Q
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2013, 14:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Adam na chodzie

#3

Post autor: Borsucz3Q »

Ok. Dzięki za szybką odpowiedź. Poszukam jeszcze czegoś w tym przedziale na miejscu w Bielsku. Jakoś nie jestem przekonany do zakupów przez allegro tego typu sprzętu. W końcu różnie to z tym bywa.
"Jestem jednym z niewielu użytkowników fb na poziomie. Jestem Trollem i hejterem".
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41642
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Adam na chodzie

#4

Post autor: Wojtek »

Borsucz3Q pisze:Wrzucam ten temat do wyceny bo jakby nie patrzeć o temat pieniędzy i opłacalności się rozchodzi.
Tylko że nie o to w tym dziale chodzi, co widać chyba po każdym wątku. Przenosimy...
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ