Wzmacniacz Nad C352. Wybór gramofonu

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Wzmacniacz Nad C352. Wybór gramofonu

#181

Post autor: kielek »

Wtrącę swoje trzy grosze ;) tak jak pisał Wojtek i poprzednicy,dla mnie najsłabszym ogniwem są kolumny i zmiana na Tannoye M4 to tak jak nazwał to w moim przypadku JacK -to dreptanie w miejscu,czyli uderzyć lepiej w wyższą półkę.Sub przy podstawkowych miałby sens,ale taki sub do stereo to trochu kosztuje(po sprzedaży Twoich kolumn dużo by nie zostało),ale znając twoje warunki odsłuchowe to nie widzę tam podstawkowców,tylko raczej podłogówki.
Drugim w kolejności jak dla mnie byłby jednak pre gramofonowy a po nim wzmacniacz...
Kolumny odsłuchaj sobie Pilot w Albatrosie a nie w MM,by złapać trop co Ci mniej wiecej leży a wtedy można uderzyć w używki na Alle...
Trzeba pamiętać ,że wkładki AT basem nie grzeszą,więc jak Ci go brakuje to może faktycznie pomyśleć nad zmianą firmy "wkładkowej"?
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Wzmacniacz Nad C352. Wybór gramofonu

#182

Post autor: Pilot »

Skoro już tak Trzymasz się tego co kto napisze, to piszę że Jestem piękny i młody ;)

Tannoye M4 odpadły po przejrzeniu zdjęć. Co do suba, to zdaję sobie z tego sprawę ze dokładnie 1,8k bym musiał wydać. Rel jednak jest w cenie. Dlatego postanowiłem dołożyć to do kolumn i wymienić te, które posiadam.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41647
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzmacniacz Nad C352. Wybór gramofonu

#183

Post autor: Wojtek »

Pilot pisze:Skoro już tak Trzymasz się tego co kto napisze, to piszę że Jestem piękny i młody ;)
Z zasady zakładam, że piszący to osoby poczytalne :) Lepiej by było bym uznawał to co piszesz za pitolenie?
Nie sądzę. Tego się trzymajmy.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
blackholesun
Posty: 584
Rejestracja: 21 wrz 2013, 19:20

Re: Wzmacniacz Nad C352. Wybór gramofonu

#184

Post autor: blackholesun »

.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, 11:58 przez blackholesun, łącznie zmieniany 1 raz.
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Wzmacniacz Nad C352. Wybór gramofonu

#185

Post autor: Pilot »

Wojtku, znowu doprowadzasz do pyskówki. Wiem że na tym forum wszyscy pitolą z wyjątkiem najjaśniejszego Admina. EOT!!!
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Wzmacniacz Nad C352. Wybór gramofonu

#186

Post autor: Robertson »

Wpadnij Pilocie na początku Listopada do W-wy . Będzie Audio Show i mongo wszelakiego ustrojstwa do posłuchania w cenach różnorakich od Malucha po Majbacha :doh: A potem na pyszną okowitkę do mnie ;)
ODPOWIEDZ