Przemek1986 z Allegro - zakup gramofonu

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
Rudinho
Posty: 608
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:53
Gramofon: Micro Seiki DD-7
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przemek1986 z Allegro - zakup gramofonu

#31

Post autor: Rudinho »

Wiesz wolałbym szczerość, czyli na przykład powiedzenie wprost, że odnowiona plinta + wypolerowana pokrywa niż pieprzenie, że gramofon po pełnym przeglądzie, wręcz renowacji. W pierwszym przypadku wiem jak może być i mogę sobie przekalkulować, w drugim nastawiam się na bezproblemowość i mogę się srogo zawieść...
Smutny wniosek z tego taki, że trza brać gdzie najtaniej bo i tak wcześniej czy później będą z używanym sprzętem jakieś problemy ;)
Sony PS-X75 [Empire 2000] // Restek Tensor // Restek Vector // preamp klon Audio Note by MISSE // Infinity RS II

Micro Seiki DD-7 [Ortofon 2m Black] // NAD 160A // Buphono // Monitor Audio Silver 6G 200
Awatar użytkownika
Bacek
Posty: 2601
Rejestracja: 04 gru 2013, 22:06
Gramofon: Kenwood L-07D
Lokalizacja: Poznań

Re: Przemek1986 z Allegro - zakup gramofonu

#32

Post autor: Bacek »

Rudinho pisze:
14 lip 2022, 13:14
Smutny wniosek z tego taki, że trza brać gdzie najtaniej bo i tak wcześniej czy później będą z używanym sprzętem jakieś problemy
Z najtaniej tez nie jest prosto bo często to są sprzęty zamęczone kosmetycznie a pewnych spraw nie da się odrestaurować/odpicować
Klipsch LaScala i analogowo cyfrowa herezja.
Rudinho
Posty: 608
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:53
Gramofon: Micro Seiki DD-7
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przemek1986 z Allegro - zakup gramofonu

#33

Post autor: Rudinho »

Bacek pisze:
14 lip 2022, 16:16
Rudinho pisze:
14 lip 2022, 13:14
Smutny wniosek z tego taki, że trza brać gdzie najtaniej bo i tak wcześniej czy później będą z używanym sprzętem jakieś problemy
Z najtaniej tez nie jest prosto bo często to są sprzęty zamęczone kosmetycznie a pewnych spraw nie da się odrestaurować/odpicować
Otóż to. Dlatego trzeba wybierać oczami i liczyć na techniczny cud :)
Sony PS-X75 [Empire 2000] // Restek Tensor // Restek Vector // preamp klon Audio Note by MISSE // Infinity RS II

Micro Seiki DD-7 [Ortofon 2m Black] // NAD 160A // Buphono // Monitor Audio Silver 6G 200
ODPOWIEDZ