Co tu sie wyprawia!

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: Co tu sie wyprawia!

#31

Post autor: kriss »

Dziwne bo dajesz akai za 850 i fishera za 150 w zestawieniu , to jak tu porównywać co kolwiek.... pewnie link Akai Ci sie wkradł nie chcący. Widze że najtaniej chcesz kupić gramofon bo przeznaczasz na niego 150, uważam ze na gramofon 300 było by lepszą decyzją. Ale jak tam kolega woli. Masz tematy zakupowe z podziałem na kwoty. Tam prędzej ktoś oceni twojej propozycje.
Nie lepiej przeznaczyć na gramofon 400 i drugie tyle na wzmacniacz z wbudowanym preampem? Ja bym chyba szedł tą drogą.
Elmer22
Posty: 23
Rejestracja: 27 mar 2018, 21:44

Re: Co tu sie wyprawia!

#32

Post autor: Elmer22 »

No tam były dwa modele za ok 800 i 1200 zł przez przypadek wklejone. Ogólnie na gramofon planuje wydać tak jak piszesz 400zł,przeglądam właśnie temat z tym związany. Wkleiłem tylko linki z mojego miasta i okolic. Także wiesz za dużego wyboru u mnie nie dlatego wklejałem te za 150zł jak i za 400zł, nie wiem czy te za cztery stówki to dobra cena czy trochę zawyżona. Ale nic będę przeglądał i coś tam upoluje na forum :)
Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: Co tu sie wyprawia!

#33

Post autor: kriss »

A co wysyłkowo nie chcesz? bo to faktycznie ogranicza możliwości. Te twoje " Rodzynki" to tak chyba średnio...
Te po 150 to szału nie będzie plastik fantastik. Technics za 400 to zaorany jak pług mojego teścia rolnika.
Ewentualnie ten:
https://www.olx.pl/oferta/gramofon-tech ... sc8SP.html
Ale dobrze jak by któryś kolega z forum jeszcze rzucił okiem na niego.

Edit: bierzesz pod uwagę fakt , że praktycznie każdy gramofon jaki kupisz będzie wymagał wymiany igły jeśli nie jest znany jej przebieg?
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6379
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Co tu sie wyprawia!

#34

Post autor: Regsoft »

Elmer22 pisze:
29 mar 2018, 15:25
Ogólnie na gramofon planuje wydać tak jak piszesz 400zł
Jest odpowiedni wątek zakupowy gramofonów do 400 zł. Warto się dopisać na jego końcu bo te wątki przegląda znacznie więcej forumowiczów ...
Elmer22
Posty: 23
Rejestracja: 27 mar 2018, 21:44

Re: Co tu sie wyprawia!

#35

Post autor: Elmer22 »

Regsoft: Tak,już się tam ogłosiłem z dwoma rodzynkami ;)
Wiem wiem,igły.. szykuje się na koszta.
A z tą wysyłka to mi nie przeszkadza,są tam opcje u kurierów żeby paczka cała i zdrowa dotarła. Ale tak pomyślałem że coś wartego uwagi będzie może w mojej okolicy ;)
Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: Co tu sie wyprawia!

#36

Post autor: kriss »

Weź to co zarezerwowałeś u Peliksa, będzie pewniak i bezpiecznie w dodatku masz go po serwisie naszego kolegi. A to jakby wartość dodana. Ja bym dopłacił do tej AT95 z nową igła. Będziesz już wtedy kompletny w kwestii gramofonu.
Elmer22
Posty: 23
Rejestracja: 27 mar 2018, 21:44

Re: Co tu sie wyprawia!

#37

Post autor: Elmer22 »

Zakupiony ;) Wzmacniacz też. kolumny mam cienkie jak barszcz z garażu wygrzebane ale na razie pociągnie chyba :) Niestety bez AT95, dokupię igłę nową do AT91 i może być.
ODPOWIEDZ