Kolejność klocków, czyli co na czym stawiać?

Wszystko razem
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10455
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Kolejność klocków, czyli co na czym stawiać?

#31

Post autor: Myszor »

Pawelec pisze:Jasne Nie ma co więcej pisać na ten temat, bo po co? Najlepiej ustawić jak popadnie, fronty kolumn do sciany i też będzie grało, a Wy piszta co chceta . Muza to muza i z Bambino poleci
:lol:
Awatar użytkownika
Tarkus
Posty: 3178
Rejestracja: 22 paź 2011, 22:42
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kolejność klocków, czyli co na czym stawiać?

#32

Post autor: Tarkus »

Pawelec pisze:
MISSE pisze:Kto komu zabroni
Uważam że każdy ma prawo czerpać przyjemność ze swojego sprzętu bez względu na to co doradzają inni :evil: :evil: :evil:
Jasne :D Nie ma co więcej pisać na ten temat, bo po co? :twisted: Najlepiej ustawić jak popadnie, fronty kolumn do sciany i też będzie grało, a Wy piszta co chceta :mrgreen: . Muza to muza i z Bambino poleci :(
Wiadomo, że nie o to tu chodzi. Ale nieraz jesteśmy zmuszeni iść na rozmaite kompromisy. Np. nie wydam wszystkich pieniędzy na sprzęt i płyty, bo są też inne potrzeby. Nie przesunę na razie regału w prawo, żeby kolumny miały równą odległość od ścian, bo trzeba by w tym celu wyrzucić szafę z ubraniami (lub wymienić całe umeblowanie, a wtedy z gramofonem trzeba by poczekać). I tak samo nie mam na razie miejsca na tzw. "fonomebel", więc jedyne co mogę zrobić, to ustawić sprzęt najlepiej, jak to w aktualnych warunkach możliwe. I sądzę, że spośród użytkowników forum nie tylko mnie to dotyczy. :)
Słucham winyli. Słucham kompaktów. Słucham kaset. Po prostu kocham MUZYKĘ.

Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3216
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Kolejność klocków, czyli co na czym stawiać?

#33

Post autor: Pawelec »

Tarkus pisze:I sądzę, że spośród użytkowników forum nie tylko mnie to dotyczy. :)
I o to w tym wszystkim chodzi ;) . Nie by ustawić w Twoim domu tylko podzielić się doświadczeniami. Z tych doświadczeń wyciągniesz wnioski i zaczniesz tak ustawiać by to dla Ciebie dobrać optymalny sposób. Wierz mi, że czasami łatwiej ustawić zestaw w przytulnym pokoju niż uzyskać dobry efekt na powierzchni 50m2 gdzie panuje chaos. Ustawieniem można wiele poprawić jak i zepsuć. Potrzebne tylko chęci i jak zwykle kompromis.
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Kolejność klocków, czyli co na czym stawiać?

#34

Post autor: kielek »

Dlatego nie ma co papadać w skrajności i wykorzystać maksymalnie możliwości w ustawieniu. Niestety wielu z nas musi isc na kompromis,gdyż pomieszczenie w którym słuchamy muzyki za chwilę przekształca się w pokój gościnny a wieczorem w sypialnię. Nie kazdy ma komfort stworzenia sobie pokoju odsłuchowego...
ODPOWIEDZ