[Z] AT440ML OCC na Shure, Nagaoka

Zablokowany
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

[Z] AT440ML OCC na Shure, Nagaoka

#1

Post autor: darkman »

Jak w temacie. :P - Wersja dla młodzieży. (przepraszam za wielkie litery oraz obecność interpunkcji wraz z polskimi znakami diakrytycznymi).



A dla czytających normalnie to tak:

Zamienię wkładkę AT440ML OCC na Shure M97xE lub V15III,IV,V lub Nagaoka MP-110>=.
(V15IV tylko z dobrą igłą)

Szczegóły do ustalenia, proszę podawać na PW trade value ewentualnie. Same korpusy też mnie nie bolą zwłaszcza, że intencyjnie będę dawał igłę wg własnych preferencji iglanych.

Przebieg igły: konkretny i zgodny z przeznaczeniem, gra poprawnie, pod mikroskopem stan bez zarzutu na moje oko.W osłuchu nie wykazuje żadnych negatywów - sprzęt odsłuchowy w stopce.

Oryginalne opakowanie brandowe -pudełko (ta fotka z headshelle - ogło dotyczy samej wkładki bez shella, rzecz jasna - informacja dla młodzieży ->pacz wyzej)
Zakładam, że może mieć jakieś 300-400 h. (zakładam, bo mam trochę wkładek,odsłuchy robię zwykle ostatnio na shure, a podstawowa to Denon DL-103R od jakiegoś czasu -powód pozbycia się, bo do Saby potrzebuję Shure akurat - taka karma u mnie-igły Ci/wam są u mnie kaman & very over wielorakie - to info dla olegów, którym nie wystarcza informacja, że sprzedaję "bo chcę" lub "bo tak" :D ).
Korpus uniwersalny, zgodny również dla igieł niższego rzędu serii ATN100,ATN120,ATN440.
Fiolet, najwyższa z serii AT/MM (AT100,AT120,AT440MLOCC,A,B).


Więcej fotografii na życzenie.(zdjęcie poglądowe, choć to ona).

AT440ML OCC - hajer kuper kaczy , że wychodzi na to niby lepsiejsza dla wyznawców wiedzy internetowej:
http://audiokarma.org/forums/index.php? ... cc.392913/
itd..


Pochodzenie wkładki "z usa" mam rachunek lokalny USA, do wglądu gdyby ktoś bardzo chciał.. ale to bardzo :think: .
Nie chcę się zamienić na inną wkładkę AT ani type MC.
Mogę się też zastanowić nad sprzedaniem czy coś, ale w sumie to mi się nie chce.
Załączniki
IMG_1940.JPG
IMG_1941.jpg
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Z] AT440ML OCC na Shure, Nagaoka

#2

Post autor: Wojtek »

darkman pisze: Fiolet, najwyższa z serii AT/MM (AT100,AT120,AT440MLOCC,A,B).
To AT150 już przestały istnieć? :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [Z] AT440ML OCC na Shure, Nagaoka

#3

Post autor: darkman »

Skąd, są w wątku któ®y podlinkowałem.. długopis mi się skończył na ten czas ;)
Ogólnie niezły wątek, bo zdania wielorakie.
Swoją drogą Audiotechnica się obnosi reklamowo tylko z tymi, 150ki/152,155 przestali zdaje się produkować(?). Nie bardzo mi się chce sprawdzać co jest na bieżąco produkowane teraz, jednak po 440 reklamują już serię MC od razu.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15000
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [Z] AT440ML OCC na Shure, Nagaoka

#4

Post autor: darkman »

Aktualne lub sprzedam. :)
Aktualne



BTW dla czytających jako watek informacyjny, cena na następcę i on ci w całej jaskrawości swojej:
http://www.audio-technica.com/cms/cartr ... index.html

Mogę się zamienić też na inną wkładkę. Jakąś z ciekawości. Kwestia ustalenia 'tv' - czyli trade value, prawie nigdy nie równoważna wartości ceny 'sprzedam' - do ustalenia.

Sprzedam AT440ML OCC. Cena 395.
Opakowania (oryginalne pudełko) nie zapodziałem, jak piszą w ogłoszeniach.. - u mnie jest wszystko. I dokładam jakiś LP gratis zamieniaczowi lub kupującemu.
(igła ma spory przebieg, ale nadal na chodzie, zdjęcia igły mogę wykonać zapewne :idea:, pojakimś czasie można dać inną igłę np ze szlifem eliptycznym/100 lub naked diamond/120, to dość dobra opcja do tego korpusu).
Zablokowany