Narty

kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Narty

#16

Post autor: kielek »

Narciarze ;) My tu mamy Łysą Górę w Sopocie i Wieżycę na Kaszubach,a i tak jakbym ubrał narty to pewnie bym się zabił :lol:
Łyżwy ostrzyć i nad morze przyjechać,bo zatoka zamarza :mrgreen:
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Narty

#17

Post autor: JacK »

Panowie warszawiacy, a Wasza szczęśliwicka wycieraczka działa ?
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Narty

#18

Post autor: Wojtek »

Nie wiem, nigdy nie korzystałem i nie zamierzam :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Henry_L
Posty: 36
Rejestracja: 02 gru 2011, 07:38
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Narty

#19

Post autor: Henry_L »

Ja się wybieram na narty w przyszłym tygodniu. Zaliczę pewnie Szczyrk ( Golgota i Małe Skrzyczne ) i Czantorię w Ustroniu.

Jack ty z Bielska to rzut beretem, także pewnie co chwilka na nartach. Ja co prawda też specjalnie daleko nie mam, ale po południu po pracy nie dam rady jednak wyskoczyć jak ty pewnie robisz.
Awatar użytkownika
nasiaka
Posty: 170
Rejestracja: 02 gru 2011, 18:34

Narty

#20

Post autor: nasiaka »

A ja byłam pierwszy raz i polecam Filipovice w Czechach.
Powiem Wam, że jak na razie mój numer jeden. Stok z samej góry ma ponad 1200 m, dość szeroko, wyciąg krzesełkowy(2 os.) I cena przystępna :D
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Narty

#21

Post autor: JacK »

Henry_L pisze:Ja się wybieram na narty w przyszłym tygodniu. Zaliczę pewnie Szczyrk ( Golgota i Małe Skrzyczne ) i Czantorię w Ustroniu.

Jack ty z Bielska to rzut beretem, także pewnie co chwilka na nartach. Ja co prawda też specjalnie daleko nie mam, ale po południu po pracy nie dam rady jednak wyskoczyć jak ty pewnie robisz.
Z tym co chwila i popołudniami to w moim przypadku przesada. Teraz dużo pracuję po 12-13 godzin :( Jednak trafiają mi się dni całkiem wolne i wtedy sobie jadę. Jak pojedziesz do Szczyrku to polecam trasę z Małego Skrzycznego do Czyrnej to trasa ponad trzy kilometry. Najlepiej niebieska, czerwona jest mocno oblodzona i słabo oznaczona. Można się fajnie wyjeździć, a na orczykach w Czyrnej pod Bieńkulą jest mało ludzi.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Henry_L
Posty: 36
Rejestracja: 02 gru 2011, 07:38
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Narty

#22

Post autor: Henry_L »

JacK pisze:Z tym co chwila i popołudniami to w moim przypadku przesada. Teraz dużo pracuję po 12-13 godzin :( Jednak trafiają mi się dni całkiem wolne i wtedy sobie jadę. Jak pojedziesz do Szczyrku to polecam trasę z Małego Skrzycznego do Czyrnej to trasa ponad trzy kilometry. Najlepiej niebieska, czerwona jest mocno oblodzona i słabo oznaczona. Można się fajnie wyjeździć, a na orczykach w Czyrnej pod Bieńkulą jest mało ludzi.
Małe Skrzyczne to moja ulubiona górka i tam jeżdżę najczęściej (szczególnie czerwoną trasę 7) z tym że najczęściej zamiast do Czyrnej zjeżdżam do Soliska. W tym roku muszę wypróbować trasy do Czyrnej (nie tylko Bienkulę) bo w ostatnich latach zawsze były zamknięte.
No i muszę wreszcie zaliczyć zjazd pełną trasą 3 czyli ze Skrzycznego aż do Soliska. Jeszcze nigdy tędy nie jechałem. Szkoda, że tą trasę robi się właściwie tyko raz w ciągu dnia :)
ODPOWIEDZ