Poszukiwana zdolna i cierpliwa osoba do napraw :-)

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
jacek1975
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2015, 21:07

Poszukiwana zdolna i cierpliwa osoba do napraw :-)

#1

Post autor: jacek1975 »

Witajcie, kłania się Jacek, Toruń. Jestem tutaj nowy.

Za dwa tygodnie otwieram pierwszy w Toruniu sklep muzyczny Szafa Gra. Będzie to jeden z dwóch w regionie, obok bydgoskiej Epki, z którą jestem zaprzyjaźniony. W sklepie będa zarówno płyty winylowe jak i sprzęt stereo. O ile nie mam na miejscu większych problemów z serwisowaniem i drobnymi naprawami amplitunerów, wzmacniaczy i kolumn, to gramofony niestety czekają i czekają niezrobione. Nie mam do kogo się zwrócić, bo przecieram dopiero szlaki.

Poszukuję na stałą współpracę śmiałka, ktory bezprolemowo zrobi następujące rzeczy w używanych gramofonach, zanim trafią na półkę:
1. Wymiana smaru windy (najczęstszy chyba problem)
2. Ogólne przesmarowanie i regulacja łożysk ramienia, VTA itp
3. Polerowanie pokrywy
+ i inne rzeczy

Nie musi być to osoba z Torunia, choć oczywiście byłoby mega. Ja osobiście poprzestaję na wymianie i kalibracji klientom wkładek, wymianie klientom pasków napędowych i ogólne czyszczenie sprzętu ale poza to moja wiedza nie wykracza. Obecnie powstają meble i wyposażenie. Zaopatrrzenie w płyty. Przez ostatnie 20 lat zajmowałem się zawodowo fotografią, przyszedł jednak czas na gramofony, winyle i wszystko co z tym związane.

Proszę o kontakt tutaj lub na priv 790 425 215 lub jacekchmielewski02@gmail.com
ODPOWIEDZ