Kantor - wymiana waluty

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Mantros
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:30

Kantor - wymiana waluty

#1

Post autor: Mantros »

Witam, borykam się z problemem wymiany waluty. Jestem aspołeczny i nie bardzo uśmiecha mi się wyjście do miasta do kantoru żeby wymienić walutę. Widziałem w internecie jest opcja online. I teraz moje pytanie jest takie czy to bezpieczna metoda ? nigdy jeszcze tak nie wymieniałem kasy a bym chciał spróbować widzę kursy są atrakcyjne lepsze niż w moim banku. Ale nie wiem jak to się odbywa i czy mnie nie oszukają ktoś kiedyś korzystał ?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41628
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kantor - wymiana waluty

#2

Post autor: Wojtek »

Polecam walutomat, ale są też inne kantory online. Kursy i prowizje są mniej więcej na równym poziomie. Jest bezpiecznie.

Kursy bankowe bardzo łatwo przebić, więc tutaj nic dziwnego :)

W praktyce to działa tak, że firma pośrednicząca w walutach (kantor online) ma konta w prawie wszystkich polskich bankach. Przelewasz kasę z rachunku walutowego na ich konto, w kantorze wymieniasz walutę, a potem możesz zlecić wypłatę np. na swoje konto złotówkowe.

Tym sposobem można "przemielić" kasę przy korzystnym kursie nie wychodząc z domu w jakieś 15 minut.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Kantor - wymiana waluty

#3

Post autor: zbyszek1982 »

Specjalnie się rejestrowałeś na forum muzycznym żeby założyć wątek o kantorach online?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41628
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kantor - wymiana waluty

#4

Post autor: Wojtek »

Zobaczymy. Jeśli do oryginalnego wpisu dojdą linki do serwisów to będzie wiadomo o co chodzi ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
blackholesun
Posty: 584
Rejestracja: 21 wrz 2013, 19:20

Re: Kantor - wymiana waluty

#5

Post autor: blackholesun »

.
ODPOWIEDZ