Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2014, 11:40
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Zgierz

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#1

Post autor: LuckyWookie »

Obrazek

Ho! Ho! Ho!

Każdy pewnie chciałby dostać coś miłego w ten zbliżający się świąteczny czas, dlatego chciałbym zaprosić wszystkich do udziału w zabawie pt:

" Winylowe Mikołajki "

Celem zabawy jest zrobienie komuś prezentu w postaci płyty o wartości nie większej niż 30zł. Może to być płyta z dowolnej kategorii muzycznej (może coś niebanalnego?) jak najbardziej może to być płyta używana ale pamiętajmy, to nie paczka pełna śmieci, tylko prezent, więc nie wrzucamy byle czego.
Tworzymy listę chętnych, wpisujemy tylko swoje nicki, nie wpisujemy tego co chcielibyśmy dostać - to ma być niespodzianka.

Obrazek

ZASADY:
-udział mogą brać osoby z minimum 1 miesięcznym stażem i 15 postami.
-wartość prezentu do 30zł (nie licząc dobrze spakowanej paczki) stan płyty min. G+
-zapisy kończymy 16 listopada o północy
-po zamknięciu listy każdy uczestnik przesyła mi swój adres na PW w temacie wpisując "Winylowy Mikołaj"
-po otrzymaniu adresów ustalam na chybił-trafił kto komu wysyła paczkę i rozsyłam adresy na które mamy wysłać paczki. Kto od kogo dostanie prezent będzie tajemnicą aż do końca zabawy.
-paczki mają dojść najpóźniej do 3 grudnia.
-pamiętamy że chodzi o dobrą zabawę więc na siłę się nie zapisujemy i podchodzimy do tematu odpowiedzialnie, w końcu każdy czeka na Mikołaja
-po zakończeniu wrzucamy zdjęcie otrzymanego prezentu, ażeby inni podziwiali i zazdrościli, że nie wzięli udziału

Obrazek
No bo ile można pić tylko tą pepsi i colę ??!!

Zaczynamy:

1. LuckyWookie
2.
3.

Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#2

Post autor: chudy_b »

Pomysł mi się nawet podoba. Jednak wartość prezentu 30zł to chyba trochę mało. Ciężko kupić jakiś fajny tytuł za 30zł. Może 50?
Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2014, 11:40
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Zgierz

Re: Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#3

Post autor: LuckyWookie »

Próg można i zwiększyć do 50zł z kosztami przesyłki bądź bez.
Jednakże nie chciałbym aby to zmniejszyło grono zainteresowanych.
Awatar użytkownika
Cyberbob
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2012, 13:24
Gramofon: Thorens TD160
Lokalizacja: Bydgoszcz

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#4

Post autor: Cyberbob »

Ja się zapisuje
Thorens TD160, AudioTechnica AT150MLX, JVC A-X9, Pioneer HPM40 / Dual 1229, AudioTechnica AT440MLa, Pioneer SA-8800, B&W DM302
Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2014, 11:40
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Zgierz

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#5

Post autor: LuckyWookie »

Proszę o zachowanie charakteru listy:

1. LuckyWookie
2. Cyberbob
3.
4.
rysma
Posty: 138
Rejestracja: 05 mar 2013, 15:10
Gramofon: Technics SL-150 SME
Lokalizacja: podkarpacie

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#6

Post autor: rysma »

Fajny pomysł :clap: .Ja również proszę o wpisanie do listy.
Kenwood KD 850, Technics sl 150+ SME3009 i V15, Sansui AU-G90x, KH Telewatt TS-100a, Pioneer S-910, BO 5700 i wiele innych konfiguracji.
Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2014, 11:40
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Zgierz

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#7

Post autor: LuckyWookie »

Na listę zapisuje się każdy samemu wpisując siebie i kopiując poprzednie wpisy:


1. LuckyWookie
2. Cyberbob
3. rysma
4.
5.
Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 127
Rejestracja: 02 sty 2014, 09:53

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#8

Post autor: Boguś »

A czy można by przedłużyć czas dostarczenia paczki do np. 10 grudnia?
I czy wartość płyty, to kwota za jaką my ją kupiliśmy, czy jej cena np. na allegro?
(∞).
Awatar użytkownika
Robert_p
Posty: 60
Rejestracja: 31 paź 2014, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#9

Post autor: Robert_p »

Bardzo fajny pomysł , zapisuję się już na kolejną edycję 2015 :mrgreen:
Pioneer PL-30L II, Telefunken S-800, Rotel 1592MK2, HD990, B&W 703 s3
Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2014, 11:40
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Zgierz

Re: Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#10

Post autor: LuckyWookie »

Boguś pisze:A czy można by przedłużyć czas dostarczenia paczki do np. 10 grudnia?
I czy wartość płyty, to kwota za jaką my ją kupiliśmy, czy jej cena np. na allegro?
Generalnie można do 10 grudnia wydłużyć czas dostarczenia poczaki, aczkolwiek chciałem żeby to był "mikołajkowy" event a wskoczy tak to na "gwiazdkowy"
Tym bardziej że zapisy do 16, chciałbym aby sprawnie poszło przysłanie mi adresów to na wysyłkę paczki będzie około 2óch tygodni więc myślę, że potencjalne wymówki: "nie wysłałem bo myłem głowę albo spadł śnieg" nie wchodzą w grę.

Co do ceny, cena jest orientacyjna, mogłeś kupić za 30zl płytę, która ma wartość 100zł... jak bardzo chcesz możesz włożyć do paczki płytę z wartością allegro 30zł albo płytę za którą dałeś 30zł... Twój gest... jedynie chciałem aby to była zabawa i ludzie nie czekali na białego kruka w paczce albo nie dostali płyty która w kartonowym pudełku na bazarze występuje 4-5 razy.... ma być fajnie nie banalnie...
Robert_p pisze:Bardzo fajny pomysł , zapisuję się już na kolejną edycję 2015 :mrgreen:
szkoda że na kolejną edycję 2015... a nie na tą skoro uważasz to za fajny pomysł :)
Dla tych którzy wydają się być bardziej "wiarygodni" można zrobić odstępstwo od zasady stażu i mi postów.
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Re: Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#11

Post autor: motown »

LuckyWookie pisze: -po zamknięciu listy każdy uczestnik przesyła mi swój adres na PW
Czyli niejako stajesz się administratorem danych osobowych. A dane osobowe to cenna rzecz i wypada je chronić.
Wydaje mi się, że ludzie mogą mieć opory i niechętnie przekażą swoje dane obcej osobie.

LuckyWookie pisze:No bo ile można pić tylko tą pepsi i colę ??!!
btw, Mikołaj nie żyje...
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2014, 11:40
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Zgierz

Re: Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#12

Post autor: LuckyWookie »

motown pisze:
LuckyWookie pisze: -po zamknięciu listy każdy uczestnik przesyła mi swój adres na PW
Czyli niejako stajesz się administratorem danych osobowych. A dane osobowe to cenna rzecz i wypada je chronić.
Wydaje mi się, że ludzie mogą mieć opory i niechętnie przekażą swoje dane obcej osobie.
Zdaje sobie z tego sprawę, że dostaję dane osobowe i są one cenne, jednakże uważam to stwierdzenie troszkę czepianiem się na siłę, gdyż z góry są określone zasady zabawy i każdy podchodzi do niej dobrowolnie (widzę że nie cieszy się uznaniem bo lista osób dość uboga), a bez tego aspektu taka zabawa nie miałaby miejsca ani sensu. Tym bardziej, na różnych portalach zakupowych, czy na giełdzie, również podajemy nasze dane adresowe a ww zabawę można potraktować jako transakcję wymiany.

motown pisze:
LuckyWookie pisze:No bo ile można pić tylko tą pepsi i colę ??!!
btw, Mikołaj nie żyje...
Nie prawda ! nie znasz się !
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#13

Post autor: motown »

Akcja mi się podoba, cały czas myślę jaką ewentualnie płytę mógłbym sprezentować, ale bardzo lubię swoje płyty i ciężko będzie mi się rozstać z jakąkolwiek ;]


Poważnie, ten Mikołaj od Coca-Coli is dead! Ale mimo wszystko trzymam kciuki za powodzenie akcji ;]
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
LuckyWookie
Posty: 37
Rejestracja: 09 wrz 2014, 11:40
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Zgierz

Re: Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#14

Post autor: LuckyWookie »

Każdy ma jeszcze tydzień na zapisanie się :)

Akcja, jak każda inna, których powinno być więcej, tym bardziej, że to dość aktywne forum.... a każdy lubi wszystkie płyty, które ma :)

Zobaczysz zaraz w telewizji Mikołaj przyjedzie swoją ciężarówką i będzie Ci łyso !!!! BZIUUUUM BZIUUUUM !!!!!!
Obrazek









Niestety zabawa się nie udała, zbyt mała ilość osób zainteresowanych + osoby z listy nie odpowiadają na PW czy chcą się mimo niskiej frekwencji wziąć udział.
Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41633
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Winylowe Mikołajki !!! w stylu " Secret Santa "

#15

Post autor: Wojtek »

LuckyWookie pisze: Niestety zabawa się nie udała, zbyt mała ilość osób zainteresowanych + osoby z listy nie odpowiadają na PW czy chcą się mimo niskiej frekwencji wziąć udział.
Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam.
To słabo :( Myślałem, że chociaż te 3 osoby co się zadeklarowały będą chciały brać udział, a tu klops.

Dzięki za dobre chęci LuckyWookie ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ