Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#76

Post autor: Robert007Lenert »

Słowa napisane, świadczą w pierwszej kolejności o piszącym te słowa.
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3217
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#77

Post autor: Pawelec »

Robert007Lenert pisze:Jak w temacie. Taki gość (czarnoskóry wolny obywatel) nie skala się bytnością na takiej imprezie. Natomiast znaczna , ba bardzo znaczna cześć naszego społeczeństwa i wypiekami nabywa bilety na występy Chóru Aleksandrowa bądź Chóru Alexandra Pustovalova. I cieszy się i podryguje słuchając w ich wykonaniu "Czerwonych maków pod Monte Cassino" a generał Anders....chyba sam swoją saperka rozkopuje własny grób.
Właśnie Robert. Wczytaj się w swój tekst i pomyśl co chciałeś osiągnąć? :think:
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#78

Post autor: vinylpiotrek »

Wojtek pisze:Taki styl wypowiedzi. Myślałem, że już jesteście przyzwyczajeni :D Dla przypomnienia: moja stopka/podpis.
"Jestem chamem i jestem z tego dumny. i nic na to nie poradzę"
Czy tak mamy to rozumieć?
Jeśłi tak to wszystko jasne.
Wojtek pisze: ale jak widać przy takiej widowni nie można mieć zbyt wielkich oczekiwań :)
Daruj sobie to wywyższanie się.
Ośmieszasz się tylko.
Obrazek
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#79

Post autor: eenneell »

Wojtek pisze: eenneell pisze:Adminie!
Ty naprawdę nic nie rozumiesz... (albo "rżniesz głupa")


Wyjaśnij mi to, jeśli potrafisz :)
Piszę serio. Chciałbym przeczytać co masz do powiedzenia w tej dyskusji ponad to co już od Ciebie przeczytaliśmy (niewiele :( ).
Nic nie będę wyjaśniał, przekonywał, tłumaczył! Nie warto!
Nie widzę sensu w polemice z kimś o poczuciu humoru pacjenta po lobotomii, a poglądach "naćpanego liberała":
Wojtek pisze:Anegdotka:
Co roku mamy WOŚP. Zwyczaj przyklejania serduszka orkiestry do ubrania jest popularnym znakiem, oznaczającym to, że my już wrzuciliśmy trochę grosza do puszki. Żartobliwie nazywam te serduszka żółtymi gwiazdami Dawida, w nawiązaniu do getta żydowskiego, gdyż jeśli nie mamy przyklejonego serduszka to w wielu miastach wolontariusze potrafią nie odstępować nas na krok, byle tylko wrzucić coś do puszki :)

Mnie i moich znajomych to przyrównanie śmieszy. Wy może już zdzieracie koszule na samą myśl? :D
Zostań przy Swoim, może kiedyś się wybudzisz i zrozumiesz!
Czego Ci życzę.
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#80

Post autor: vinylpiotrek »

eenneell pisze:Nic nie będę wyjaśniał, przekonywał, tłumaczył! Nie warto!
Nie widzę sensu w polemice z kimś o poczuciu humoru pacjenta po lobotomii, a poglądach "naćpanego liberała":
:clap: :clap: :clap: :clap:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#81

Post autor: Robert007Lenert »

Pawelec pisze:
Robert007Lenert pisze:Jak w temacie. Taki gość (czarnoskóry wolny obywatel) nie skala się bytnością na takiej imprezie. Natomiast znaczna , ba bardzo znaczna cześć naszego społeczeństwa i wypiekami nabywa bilety na występy Chóru Aleksandrowa bądź Chóru Alexandra Pustovalova. I cieszy się i podryguje słuchając w ich wykonaniu "Czerwonych maków pod Monte Cassino" a generał Anders....chyba sam swoją saperka rozkopuje własny grób.
Właśnie Robert. Wczytaj się w swój tekst i pomyśl co chciałeś osiągnąć? :think:
Jeśli nie rozumiesz słowa pisanego, to ja na to nic nie poradzę.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#82

Post autor: Wojtek »

Do pozostałych "naćpanych liberałów":
Nie widzę już dalej sensu w ciągnięciu tej ciekawej zdawałoby się dyskusji, skoro autor tematu zgubił wątek (chyba już jakiś czas temu, milczenie zobowiązuje), a cała frakcja "oburzonych" również przestała dyskutować.
Szkoda słów i pytań, skoro adresaci mają zamknięte oczka i klepią swoje, omijając sedno.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#83

Post autor: Reymont »

:angry-argument:
Dobrze, że nie uczestniczę w tej dyskusji, bo to są tematy, które zawsze podnoszą mi ciśnienie

Przynajmniej kilka razy kręciłem już takie gównoburze w internetach... Kończy się zawsze tak samo, później wyglądam tak -------> :angry-cussing:

Ostatecznie nikt nie wychodzi ze swoich okopanych pozycji i nie zmienia stanowiska ani o krok.
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#84

Post autor: zoombie »

Wojtek pisze:Nie widzę już dalej sensu w ciągnięciu tej ciekawej zdawałoby się dyskusji, skoro autor tematu zgubił wątek (chyba już jakiś czas temu, milczenie zobowiązuje), a cała frakcja "oburzonych" również przestała dyskutować.
Od pewnego momentu przestała to być dyskusja, a zaczęła się zwykła pyskówka. Moim zdaniem od tego:
Wojtek pisze:@Robert007Lenert:
OK. Współczuję.
Podsumowując:
- jest grupa osób, która żyła w czasach PRL-u i co nieco pamięta, albo wiedza o tych czasach została im przekazana przez rodziców - ci wiedzieli od początku o co Robertowi chodzi, mimo że może nie napisał wprost (przyzwyczajenie z dawnych czasów?), w większości mają pogląd zgodny z Robertem, choć może nie wszyscy aż tak ortodoksyjnie podchodzą do sprawy,
- jest grupa osób, które nie maja związku emocjonalnego z "dawnymi czasami" - dla nich w większości to tylko historia, więc trudno im zrozumieć tych z pierwszej grupy
- łatwiej jest obrażać innych niż pisać o własnych uczuciach lub nawet poglądach
- nadinterpretowanie nie jest najlepszym sposobem komunikacji
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#85

Post autor: zoombie »

A Justyna Kowalczyk ma złoto! O! :D :dance: :clap:
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#86

Post autor: Robert007Lenert »

Podsumowanie. Czyli tzw. myśl ostatnia.

To jest wyłącznie wynikiem nieuctwa i marnego patriotyzmu, którego brak też jest z resztą spadkiem po komunie i późniejszej "gazetowyborczej" tresurze, której uległy szerokie rzesze tzw. elit, w myśl której patriotyzm, narodowa duma i polityka historyczna równa się faszyzm, albo prawie faszyzm i do tego jeszcze antysemityzm gdyż ta etykietka całkowicie delegitymizuje oponenta. To właśnie plus nieadekwatna wyrozumiałość dla komunizmu jest źródłem jakiejś masochistycznej popularności tych błaznów w groteskowych, sowieckich mundurach. Myślę, że mógłbym jeszcze zdzierżyć, gdyby to były mundury carskie (te mają swój urok), ale oni uparli się na tradycję sowiecką, gdyż to w ich zniewolonych, skrzywionych wciąż umysłach to właśnie ona wciąż budzi pozytywne skojarzenia wiążące się z tym, że wtedy wszyscy ich się bali. Budzili strach na arenie międzynarodowej, prowadzili zbrodniczą ekspansywną politykę i tym się szczycą, i do tego wciąż chcą się odwoływać. Myślę, że nie powinniśmy organizować im poklasku i zainteresowania, dopóki będą odwoływać się od takich wzorców i takiej tradycji.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#87

Post autor: Robert007Lenert »

Wczoraj organizator odwołał koncert "Aleksandrowów" w moim mieście. Ciekawe z jakiego powodu?
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Re: Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#88

Post autor: motown »

Robert007Lenert pisze:Wczoraj organizator odwołał koncert "Aleksandrowów" w moim mieście. Ciekawe z jakiego powodu?
Ukraina?
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Czarny facet na koncercie członków Ku Klux Klan

#89

Post autor: Reymont »

motown pisze:
Robert007Lenert pisze:Wczoraj organizator odwołał koncert "Aleksandrowów" w moim mieście. Ciekawe z jakiego powodu?
Ukraina?
To pytanie Roberta było chyba retoryczne ;)
Czyli niby czerwony chór to tylko taki historyczny obrazek, bez podtekstów politycznych itd. a jak przyjdzie co do czego to sami dobrze wiedzą, że szczerze wnerwiają część Polaków :liar:
ODPOWIEDZ