take cuś znalazlem.........

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

take cuś znalazlem.........

#16

Post autor: marmoorek »

Nie odwracaj kota ogonem gdzie budapest wyprodukowany a gdzie sprzedawany bo zdziwilbys sie ale pewnie wyprodukowany w hong kongu i to jest prawidlowa odpowiedz. Laser disc akurat ze wzgledu na zainteresowanie pewnym rodzajem filmow nie jest mi obcy i wiem w ktorych krajach ten nosnik byl popularny a w ktorych ze wzgledu na koszty nie. I jesli chcesz podwazac czyjes wydawnictwo tompodwazaj ale ja nie mam powodu nie ufac komus kto spedzil cale swoje zycie na opisywaniu tworczosci tego zespolu, jest osoba odpowiedzialna za fan club w wlk bryt jak i jest autorem wielu ksiazek o tym zespole , darzony pelnym zaufaniem czlonkow tego zespolu.
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

take cuś znalazlem.........

#17

Post autor: marmoorek »

Dobra rada. Napisz swoja ksiazke i umiesc swoje odkrycia .
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

take cuś znalazlem.........

#18

Post autor: marmoorek »

I zagsdka na zakonczenie tego durnego sporu. KTORY WYKONAWCA (ALBO ZESPOL) po raz pierwszy wydal material na LD?
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: take cuś znalazlem.........

#19

Post autor: Robert007Lenert »

Tak sie wtrace...a nie myslicie, ze ta znaleziona Beta byla zrobiona na potrzeby TV ? Czyli w celach promocyjnych.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

take cuś znalazlem.........

#20

Post autor: Wojtek »

marmoorek pisze:Zapytales zeby pokazac swoja proznosc ze niby cos tam wiesz ale nie do konca.
Powiedziałem dlaczego o to zapytałem, ale spoko, masz prawo do własnych teorii, choćby były niezbyt sensowne.
marmoorek pisze:Nie odwracaj kota ogonem gdzie budapest wyprodukowany a gdzie sprzedawany
Dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem, więc dopowiadam fakt :)
marmoorek pisze:bo zdziwilbys sie ale pewnie wyprodukowany w hong kongu i to jest prawidlowa odpowiedz.
Masz jakiś dowód na to czy dalej pleciesz bzdury, bo tak Ci się wydaje?
marmoorek pisze:Laser disc akurat ze wzgledu na zainteresowanie pewnym rodzajem filmow nie jest mi obcy i wiem w ktorych krajach ten nosnik byl popularny a w ktorych ze wzgledu na koszty nie.
Spoko, ale co z tego wynika? :)
Niedawno chwaliłeś się, że dopiero rozglądasz się za odtwarzaczem LD...
marmoorek pisze:Napisz swoja ksiazke i umiesc swoje odkrycia .
Tylko że to nie są żadne odkrycia, nowości ani rewelacje :)

Powtarzam pytanie marmoorek: na jakiej podstawie zaprzeczasz temu co Tobie przedstawiłem w tym wątku?

Nie wierzyłeś mi, poprosiłeś o podanie listy, to ją podałem. Faktów nie jestem w stanie sobie wymyślić, a ty to nadal podważasz.
Pytam teraz ja, a pytanie to jest raczej proste i nieskomplikowane: na jakiej podstawie? :)
Robert007Lenert pisze:Tak sie wtrace...a nie myslicie, ze ta znaleziona Beta byla zrobiona na potrzeby TV ? Czyli w celach promocyjnych.
Dlaczego? Wg mnie nie, bo wygląda na komercyjny produkt.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Re: take cuś znalazlem.........

#21

Post autor: marmoorek »

Robert007Lenert pisze:Tak sie wtrace...a nie myslicie, ze ta znaleziona Beta byla zrobiona na potrzeby TV ? Czyli w celach promocyjnych.
Tez tak myslalem bo znalzlem info ze 500 sztuk wyszlo
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

take cuś znalazlem.........

#22

Post autor: Robert007Lenert »

Do TV nosilo sie kiedys Bety.... bo z innego formatu nie chcieli grac np klipow.
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

take cuś znalazlem.........

#23

Post autor: marmoorek »

Generalnie tv na becie jechala . Bo lepsza jakosc i tak jak napisalem wczesniem inny sposob zapisu dzwieku.
ODPOWIEDZ