Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#16

Post autor: darkman »

Maciek tylko kolumny weź się i zorganizuj, resztę ogarniemy :lol:
Awatar użytkownika
tuczi77
Posty: 1672
Rejestracja: 26 paź 2017, 15:16
Gramofon: Kenwood KD-7010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#17

Post autor: tuczi77 »

Jestem za!
...ale od razu Wam powiem, jestem świeżo po poszukiwaniach miejscówki na Zlot motoryzacyjny niewielkiego forum dla ok. 50 osób i od razu możecie sobie z głowy wybić wszelkie terminy do połowy września. A poszukiwania zacząłem w ub. roku w listopadzie ;) Jeśli sa jakieś wolne miejca to albo kosztują jak za pobyt w Dubaju albo okazują się norą. Innych opcji w tych terminach nie ma. I przeleciałem cała Polskę centralną wzdłuż i wszerz, łącznie z Zegrzyńskim i Sulejowskim ;)
Chyba że chcecie spać pod namiotami :P
Kenwood KD-7010 | Goldring 1042 | Schiit Mani | Kenwood KA-801 | Canton GLE 100
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#18

Post autor: darkman »

Kto mówi o spaniu ? :D
Awatar użytkownika
daru0105
Posty: 1331
Rejestracja: 17 paź 2018, 19:24

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#19

Post autor: daru0105 »

Jestem za. Mieszkam w centralnej Polsce, więc grzech nie spotkać się ze świtą winylową :)
Thorens TD160B MkII, Jelco 750D, Ortofon Jubilee, AT-OC9ML/II, Gold Note PH-10 + PSU-10,Burmester 870, Mark Levinson No 27.5 ,Loudspeakers Manufacturer
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4634
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#20

Post autor: Mawis »

darkman pisze:
21 kwie 2023, 20:54
Maciek tylko kolumny weź się i zorganizuj, resztę ogarniemy :lol:
Spoko kolumny do ogarnięcia ;)
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4634
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#21

Post autor: Mawis »

tuczi77 pisze:
21 kwie 2023, 20:54
Jestem za!
...ale od razu Wam powiem, jestem świeżo po poszukiwaniach miejscówki na Zlot motoryzacyjny niewielkiego forum dla ok. 50 osób i od razu możecie sobie z głowy wybić wszelkie terminy do połowy września. A poszukiwania zacząłem w ub. roku w listopadzie ;) Jeśli sa jakieś wolne miejca to albo kosztują jak za pobyt w Dubaju albo okazują się norą. Innych opcji w tych terminach nie ma. I przeleciałem cała Polskę centralną wzdłuż i wszerz, łącznie z Zegrzyńskim i Sulejowskim ;)
Chyba że chcecie spać pod namiotami :P
Może być druga połowa września, byle ciepło było. A jak nie to siem rozgrzejem :D
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
jaca1970
Posty: 1733
Rejestracja: 02 mar 2018, 15:21
Gramofon: Universum 6000

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#22

Post autor: jaca1970 »

tuczi77 pisze:
21 kwie 2023, 20:54
Zlot
Jak usłyszeli że motoryzacyjny i każdy przyjedzie czołgiem bez tłumiksa to sie nie dziw.... Pielgrzymka trza bylo sprzedać
Jesień/zima - Universum 6000 by Micro Seiki, EMPIRE 5000, PRE by Jaceulek, Drewnopodobny ROTEL 402, Marantz LD 100. Wiosna/lato - Combo Schneider: Dual 1235, Shure V15 III i kolumny Philips KD - 1034.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7596
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#23

Post autor: amrowek »

Co wy namiotów nie macie? Młode lata się wam przypomną :D ,

Każdy przykleja swojego awatara na koszulce , po pierwsze się rozpoznamy a po drugie żeby potem nie resetować pamięci z kim chciało się stawać i krzyczało wyjść waść :D bo dłużej tego nie .... :lol: No to jak by kogoś....emocje poniosły
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
syko
Posty: 2344
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:44
Gramofon: Dual 510
Lokalizacja: Świat

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#24

Post autor: syko »

amrowek pisze:
21 kwie 2023, 21:54
Co wy namiotów nie macie?
Mamy samochody więc spoko-luz. Iglo też się znajdzie. ;)
Sony PS 3750, JVC Z1s, Sansui AU-417, T+A Criterion TMR 60
http://radio.garden/visit/evanston-il/9jjzCYJU
Rudinho
Posty: 590
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:53
Gramofon: Micro Seiki DD-7
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#25

Post autor: Rudinho »

Ja parę razy nad Zalewem Sulejowskim byłem tutaj: https://hotelmagellan.pl/pl/

Myślę, że powinny być miejsca. A jak pogoda by się trafiła to mogło by być zacnie.
Sony PS-X75 [Empire 2000] // Accuphase E-303 // preamp klon Audio Note by MISSE // Infinity RS II

Micro Seiki DD-7 [Ortofon 2m Black] // NAD 160A // Buphono // Monitor Audio Silver 6G 200
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7596
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#26

Post autor: amrowek »

Trzeba, chyba jakiś termin ustalić tak na 80-100% .... aby każdy mógł sobie jakoś ten czas zarezerwować.
bo na razie ględzimy jak.... jak w sejmie :D

wybrać jakieś terminy poddać pod glosowanie i .... :D , szykować wzmacniacze, kolumny, patelnie alby cały tor zebrać
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4001
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#27

Post autor: chudy_b »

Organizacja zlotu ze spaniem to spory problem jak widać. Może na początek zorganizować jakieś forumowe ognisko w lesie. W promieniu 100 -200 kilometrów jakoś da się dojechać. A jak ktoś się uprze z większej odległości, to znajdzie sobie spanie na własną rękę. Ja proponuję Kampinos. Miejscówek na weekendowy ogień jest wiele.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7596
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#28

Post autor: amrowek »

chudy_b pisze:
25 kwie 2023, 04:57
ktoś
To i na gołej ziemi będzie spał :D
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 4723
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: śląskie

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#29

Post autor: MMarek »

Pomysł na spotkanie forumowiczów jest co najmniej ciekawy… Był już poruszany kilka lat temu ale jakoś ucichł…

W moim odczuciu miejscem spotkania ze względu na kwestie logistyczne powinien być ośrodek miejski gdzie można łatwo dojechać czy to samochodem czy komunikacją… A i na miejscu dobrze byłoby by było to miejsce dobrze skomunikowane… Z szacunkiem dla „środka Polski” to raczej nie jest takie miejsce… Nie wydaje mi się także by ciekawe przyrodniczo i spokojne miejsca (nad jeziorem, zalewem) były dobrym pomysłem na takie spotkanie…

Nieśmiało sugeruję stolicę z powodów o których pisałem wcześniej… A i jest kilku forumowiczów, którzy tam mieszkają i mogliby (wiem, wiem spychologia…) podpytać o miejscówkę albo znają takową w postaci jakiegoś ciekawego lokalu niekoniecznie w ścisłym centrum…

Zresztą jak to będzie 10-15 osób to żadne szczególne zabiegi rezerwacyjne nie są konieczne...

Jak idzie o datę to chyba sobota… Większość (nie wszyscy niestety) wówczas ma wolne a i jak trzeba by było zostać do niedzieli to hotele w stolicy często świecą może nie pustkami ale jest wówczas sporo wolnych miejsc…
Awatar użytkownika
kukiz 30
Posty: 1918
Rejestracja: 18 wrz 2016, 16:05
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Zlot Forum WInyl.net co Wy na to

#30

Post autor: kukiz 30 »

MMarek pisze:
25 kwie 2023, 13:58
Pomysł na spotkanie forumowiczów jest co najmniej ciekawy… Był już poruszany kilka lat temu ale jakoś ucichł…

W moim odczuciu miejscem spotkania ze względu na kwestie logistyczne powinien być ośrodek miejski gdzie można łatwo dojechać czy to samochodem czy komunikacją… A i na miejscu dobrze byłoby by było to miejsce dobrze skomunikowane… Z szacunkiem dla „środka Polski” to raczej nie jest takie miejsce… Nie wydaje mi się także by ciekawe przyrodniczo i spokojne miejsca (nad jeziorem, zalewem) były dobrym pomysłem na takie spotkanie…

Nieśmiało sugeruję stolicę z powodów o których pisałem wcześniej… A i jest kilku forumowiczów, którzy tam mieszkają i mogliby (wiem, wiem spychologia…) podpytać o miejscówkę albo znają takową w postaci jakiegoś ciekawego lokalu niekoniecznie w ścisłym centrum…

Zresztą jak to będzie 10-15 osób to żadne szczególne zabiegi rezerwacyjne nie są konieczne...

Jak idzie o datę to chyba sobota… Większość (nie wszyscy niestety) wówczas ma wolne a i jak trzeba by było zostać do niedzieli to hotele w stolicy często świecą może nie pustkami ale jest wówczas sporo wolnych miejsc…
Podzelam Marka zdanie. Jak na pierwszy wypad to myślę że najrozsądniej taka opcja wchodzi w grę.
Mission Cyrus One, Luxman L405,Sony PS-X6,DAC by Martynka, Infinity RS-4000.
ODPOWIEDZ