Sebastian

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4730
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Sebastian

#76

Post autor: Mawis »

Felix1988 pisze:
24 sty 2023, 10:43
Mawis pisze:
24 sty 2023, 10:40
A tak btw: kto należy do tej Wielkiej Czwórki?
Ta czwórka to raczej tylko chwilowo; przewiduję rychłe zmiany, typu wielka piątka, big dziewiątka, etc. :lol:
Ja znam tylko Wielką Czerwoną Jedynkę :D :D :D
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41574
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sebastian

#77

Post autor: Wojtek »

Tak czy siak - dzieje się coś niefajnego ostatnio i jeśli ma to się nadal co chwila rozkręcać w losowych wątkach na forum no to będzie słabo.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1686
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Sebastian

#78

Post autor: MacPhisto »

Z tego co pamiętam to Sebastian napisał, że do tego tematu nie zagląda i nie bedzie tu wchodzić. To jak ma to odczytać? Zrobiła się z tego siara jak z Felini Wąsikiem, latają ,,chuje,, trochę slabo to wygląda. Ktoś nowy wchodzi na forum... ,,Hej chcem kupić gramofon,, i od razu mu się odechciewa bo slownik idzie w ruch ;)
Tak jak pisałem wcześniej proponuję więcej luzu i dystansu. Co czlowiek wchodzi do jakiegoś tematu to jest afera, od szczotek z bambusa poprzez giełdę itd.
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Felix1988
Posty: 3484
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Sebastian

#79

Post autor: Felix1988 »

MacPhisto pisze:
24 sty 2023, 13:04
napisał, że do tego tematu nie zagląda
To pewnie taka sama prawda jak z tym, że pożegnał się z forum, założywszy ten wątek, po czym logował się ileś razy dziennie i szybko uaktywnił się ponownie, ale idąc już po bandzie :lol:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2023, 14:01 przez Felix1988, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1686
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Sebastian

#80

Post autor: MacPhisto »

Dlatego zaproponowałem mu usunięcie tematu ,,pożegnalnego,, skoro na forum został. Szczególnie, że i tak go nie czyta itd. Nie zmienia to faktu, że niezłe szambo się zrobiło.
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41574
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sebastian

#81

Post autor: Wojtek »

Czy ktoś potrafi wyjaśnić o co chodzi z często powtarzanym przez Sebę "bony"? To jakiś slang?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
konrads0
Posty: 6687
Rejestracja: 16 paź 2013, 12:17
Gramofon: Technics SL 1200Mk2
Lokalizacja: Wielkopolska centralna

Re: Sebastian

#82

Post autor: konrads0 »

Wojtek pisze:
29 sty 2023, 23:45
slang
O bony=O Boże.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Sebastian

#83

Post autor: dale »

konrads0 pisze:
30 sty 2023, 00:12
Wojtek pisze:
29 sty 2023, 23:45
slang
O bony=O Boże.
Kiedyś znajomy dwunastolatek tak mówił, jak czuł się mocno urażony i strzelał focha, ale wraz z likwidacją gimnazjum, ten zwrot zanikł - przynajmniej w moim otoczeniu.
Ale nie powinno to wpływać na sympatię jaką darzymy Kolegę :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41574
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sebastian

#84

Post autor: Wojtek »

W sumie to mogłem wygooglować
https://www.miejski.pl/slowo-O+Bony%21

Nie wiedziałem że nasz kolega taki pobożny :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Sebastian

#85

Post autor: KUTI »

Oj widzę zelazny, że brak tobie taktu zarówno w Shoutbox-ie jak i wielu wątkach tematycznych. Rozumie, że każdy może popełnić czasami babola, mi też się zdarzało ,a później nie byłem z siebie dumny… ale albo masz specyficzny sposób bycia, albo problemy emocjonalne. Nie bywam tutaj aż tak często jakbym tego sobie życzył, ale lubię nawet bez zalogowania się poczytać różne wątki. Gdy jednak trafiam na wstawione twoje 5 groszy w niektórych to dosłownie ręce opadają…
-Dla przykładu: cóż miało na celu wpieprzanie się komuś w wątek sprzedażowy : viewtopic.php?f=59&t=19156 ? Oczywiście masz bardzo fajny i drogi gramofon, nie zaprzeczę bardzo mi się podoba, ale już chyba każdy o nim wie, a chyba tylko to miało przyświecać twoim postom żeby znów o nim przypomnieć i porównać do sprzedawanego. Żebyś chociaż miał o tym sprzedawanym jakiekolwiek pojęcie…

-Next:
zelazny pisze:
21 sty 2023, 09:16
Ooo bony, a ja w tej śmierdzącej zgnilizną, deszczowej, ponurej, zjebanej i beneficiarskiej Anglii. Multum odtwarzaczy SACD w stanie mint, właśnie z Japonii, dostępnych na eBay. Może sprowadzić do Polski i następnie przeszmuglować samochodem do Anglii.

jak tobie tak źle, to po uj w tej śmierdzącej, zjebanej Angli siedzisz? Może przez to twoje problemy, może lepiej zastanowić się nad tym i w takim razie wziąć dupe w trok i do Japoni…
O twoich tylko chęciach i pisaniu w niezliczonych już miejscach i brak jakiegokolwiek ruchu w sprawie SACD nie wspomnę…

- viewtopic.php?f=4&t=18170&p=365566&hilit=Aarset#p365566

Kolejny twoim zdaniem offtop, w tym chociaż poczułeś się do refleksji…

A pamiętasz ten?

viewtopic.php?t=8123&start=15

gdzie wręcz z pogardą odpisałeś, że przez internet to ty możesz kupić tylko skarpety??? A wyszło jak wyszło, nawet go nie zobaczyłeś, a tym bardziej dotknąłeś przed zakupem … i morda w kubeł jak zawsze….
A widzisz, w moim przypadku to skarpetki wole właśnie dotknąć i sprawdzić ich jakość, ze sprzętem nie mam problemów, bo większość kupiłem bez oględzin. Zresztą twój zakup niczym się nie różnił od internetowego, ale ciężko przyznać się do tego przed samym sobą co?
Nie chce mi się szukać więcej, a uwierz że potrzebowałbym pewnie całej nocy, żeby wytknąć tobie wszystko. Szkoda mi na to czasu, ale zarazem skoro to twój wątek, to wiedz jak potrafisz wkurwić nie raz i nie dwa… ale zbiera się tego coraz więcej i częściej.
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1686
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Sebastian

#86

Post autor: MacPhisto »

KUTI :mrgreen: ale Sebastian nie zagląda do tego tematu... Niestety nie odczyta tego, musisz mu PW wysłać ;)
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Sebastian

#87

Post autor: KUTI »

MacPhisto pisze:
03 lut 2023, 13:21
KUTI :mrgreen: ale Sebastian nie zagląda do tego tematu... Niestety nie odczyta tego, musisz mu PW wysłać ;)
Skoro niby „tylko raz” przeczytał, to i to przeczyta. Mogę też puścić wklejkę na PW. To co miałem do napisania napisałem. Amen.
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41574
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sebastian

#88

Post autor: Wojtek »

Czyta przypadkiem, odpisuje na PW, żeby mit dalej trwał :morda:

A tak na poważnie - namawiałem Sebę żeby tutaj odpisywał zamiast na priv, żeby te żarty się skończyły.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1686
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Sebastian

#89

Post autor: MacPhisto »

No w sumie mniej roboty:D w hurcie by odpisał tutaj i z bani :mrgreen:
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Sebastian

#90

Post autor: KUTI »

Oczywiście że zagląda. Nie chciałem być już bardziej złośliwy w swoim wpisie, wiem można ominąć czyjeś wątki, dodać do wrogów itp, mnie też nie każdy może trawić, jak to w życiu… ale wpadam czasami z partyzanta i tego jest za dużo. Zero w tym jak dla mnie sensu. Wpis typu jak pamietam: podśmiechujki z czyjegoś sprzętu, bo mój talerz waży 5 kg, No i co? Są tutaj tacy, których talerze ważą 10 kg, a może i nawet więcej… oj można by mnożyć…
Jak jest niedowartościowany to może niech uzgodni z Wojtkiem i założy swój wątek z fotami sprzętu, płyt(ile jaka kosztowała) wiem że najdroższa £200, wszystko fajnie, szczerze gratuluję!!!
Czasami może dosrać się jedna osoba, ale stado już o czymś świadczy i powinno skłonić do refleksji.
Miłego dnia dla czytelników, nie chcę się pałować nawet nad tym wątkiem, na dworze słoneczko, 12’ i czas na kawkę.
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
ODPOWIEDZ