Autografy Dżem

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
Felix1988
Posty: 3471
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Autografy Dżem

#16

Post autor: Felix1988 »

Felini Wąsik pisze:
31 sie 2022, 07:42
Dla nich to sekunda
Dżem gra zwykle długie koncerty, a trzon jego składu to ludzie już dość wiekowi. Miałem okazję widzieć jak byli zmęczeni po występie, tak więc wcale nie jestem zdziwiony tym, że nie mają po nim ani siły, ani ochoty na wychodzenie do ludzi i dawanie autografów. Tym bardziej, że nie czarujmy się: na biletowanym koncercie klubowym wygląda to inaczej niż na takim typu dni miasta czy nawet festiwalowym. W tych ostatnich przypadkach mało kto podsuwa do podpisania płytę; widziałem taką akcję i przeważały jakieś świstki, podstawki do piwa, przepocone koszulki czy nawet... ręce, co nie jest poważne, przyznacie. Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu zespół miał też w ofercie efektowne pocztówki i w w/w sytuacji mało kto je kupił, a wydatek groszowy - będąc na miejscu muzyków też unikałbym takich "fanów", którzy pewnie następnego dnia wyrzucą taki papierek z autografem do kosza :lol:
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Autografy Dżem

#17

Post autor: Felini Wąsik »

Założyłem facebooka specjalnie żeby się o te autografy zapytać, jednak otrzymałem odpowiedź na pytanie, czy zamierzają wydać Autsajdera na winylu ;) Napisali, że jest to w planach :D
Świetna informacja :)
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
ODPOWIEDZ