COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6382
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#61

Post autor: Regsoft »

RadTang pisze:
12 mar 2021, 11:18
3 sztuki za 50 zł
Aby nie było wątpliwości, sprecyzuję ... z tego co wyczytałem ... chcę sprzedawać od poniedziałku po trzy sztuki na "głowę" (chyba chcą wywołać parcie na zakup) a za 50 zł ma być jedna sztuka ...
Awatar użytkownika
RadTang
Posty: 4124
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:19
Gramofon: Technics SL-D303
Lokalizacja: Karczew pod Warszawą
Kontakt:

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#62

Post autor: RadTang »

A to źle zrozumiałem, na szybko czytałem. To jednak Niemce mają lepiej, jak zwykle... :twisted:
Dzięki za sprostowanie!
Awatar użytkownika
wydra
Posty: 1450
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Gramofon: Lenco L236
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#63

Post autor: wydra »

Tak, pewnie nie chcą żeby kupić wszystko i sprzedawać na allegro za 100zł :), gdy w biedronce zabraknie jak z winylami hehe
Analog:
Lenco L236 /CEC MC20,AT95EX,AT120E/ Buphono MC/MM
Marantz PM80MK2
DENON DR-M22
Cyfra:
Mytek Brooklyn DAC/ADC
DENON AVR 3803
DENON DCD 655

Instrukcja BUphono
https://drive.google.com/file/d/1C97HQF ... sp=sharing
Awatar użytkownika
Bacek
Posty: 2601
Rejestracja: 04 gru 2013, 22:06
Gramofon: Kenwood L-07D
Lokalizacja: Poznań

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#64

Post autor: Bacek »

Peter007 pisze:
17 sty 2021, 15:40
Coś długi ten okres i do tego duża ilość przeciwciał? A może przeszedłeś ostatnio kolejny raz ale tym razem bezobjawowo :think:
Przeciwciała SARS nawet teraz po 13 latach wykrywają.
Klipsch LaScala i analogowo cyfrowa herezja.
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#65

Post autor: pan_winyl »

Jeżu jaka bieda. W sensie - rozumiem dlaczego po trzy na głowę. W cywilizowanym kraju można było by te zapis olać, ale u nas w cebullandi jest jak najbardziej uzasadniony. Ja już oczyma wyobraźni widzę te rodziny walące po 10 osób i wykupujące wszystko co jest żeby potem sprzedać na olx/allegro.

Po drugie chyba nam sie to należy - w sensie take walenie po karku tępą pałą za każdym razem. Płacisz ZUSy srusy, opieka medyczna wygrywamy z pandemią itd itp. Ale jak się chcesz przetesować szybko to takiego ..... idź do biedronki i se kup. Za co odprowadzamy składki ja się pytam? To już nawet nie jest państwo z tektury. No chyba że takiej z kartonu biedronki moknącej koło toi toia za sceną na koncercie Zenka M.

A żeby nie było że dojdzie do nieporozumienia - należy nam się za wybory jakich ludzie w tym kraju dokonują nad urną. I ja wiem że ja nie głosowałem i w sumie nie wiadomo kto głosował. No bo przecież przyznać się to wiocha nie?
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#66

Post autor: chudy_b »

pan_winyl pisze:
12 mar 2021, 14:31
Ja już oczyma wyobraźni widzę te rodziny walące po 10 osób i wykupujące wszystko co jest żeby potem sprzedać na olx/allegro.
Allegro jest zawalone takimi testami. W podobnej cenie co w biedrze. Byznesu nie będzie.
pan_winyl pisze:
12 mar 2021, 14:31
Ale jak się chcesz przetesować szybko to takiego ..... idź do biedronki i se kup.
Pewnie se kupię. Ale trzeba przyznać, nie tania ta zabawa. Jak ktoś ma więcej ludzi w domu, to robi się wydatek.
pan_winyl pisze:
12 mar 2021, 14:31
Za co odprowadzamy składki ja się pytam?
Nie chcesz wiedzieć. Np na remont dachu w zrujnowanym pałacyku dla zbożnej fundacji, albo na budowanie i walenie kominów. Na misia generalnie płacisz składki.
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#67

Post autor: pan_winyl »

chudy_b pisze:
12 mar 2021, 15:25
Na misia
Dokładnie. W punkt. To jest skandal absolutny. Zresztą potwierdzenie starej prawdy że od Państwa dostać możesz co najwyżej wrzodów na żołądku. Najlepsze co ostatnio usłyszałem to że Orlen sobie radzi dobrze i dlatego jest 500 plus. Serio. To już jest nawet poniżej krytyki.
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4589
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#68

Post autor: zelazny »

Panowie prosiłem o posty osób chorych lub tych co przeszli przez chorobę, a wy nakręcacie offtopa.
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#69

Post autor: chudy_b »

zelazny pisze:
12 mar 2021, 15:43
a wy nakręcacie offtopa
Masz rację.

Jakby ktoś jednak kupił i zrobił taki test, to chyba może sie w tym wątku pochwalić? Sam niby nie chorowałem, ale jakby mi test na przeciwciała wyszedł pozytywny, to jakoś bym się bardzo nie zdziwił. W końcu ponoć 80% ludzi przeszło to bezobjawowo.
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4589
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#70

Post autor: zelazny »

chudy_b pisze:
12 mar 2021, 16:54
zelazny pisze:
12 mar 2021, 15:43
a wy nakręcacie offtopa
Masz rację.

Jakby ktoś jednak kupił i zrobił taki test, to chyba może sie w tym wątku pochwalić? Sam niby nie chorowałem, ale jakby mi test na przeciwciała wyszedł pozytywny, to jakoś bym się bardzo nie zdziwił. W końcu ponoć 80% ludzi przeszło to bezobjawowo.
Myślę, że tak. Może także samopoczucie osób po zaszczepieniu?
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6382
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#71

Post autor: Regsoft »

chudy_b pisze:
12 mar 2021, 16:54
Jakby ktoś jednak kupił i zrobił taki test
https://www.money.pl/gospodarka/test-na ... 8145v.html
Awatar użytkownika
metallsnow
Posty: 1563
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26
Gramofon: Wega 301P

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#72

Post autor: metallsnow »

zelazny pisze:
12 mar 2021, 17:07
Może także samopoczucie osób po zaszczepieniu?
W sąsiedniej wsi znajoma rodziców zaszczepiła się. A potem źle się poczuła i pojechała do przychodni. Zmarła na schodach, nie zdążyła dojść do gabinetu...
Także nie wiem co o tym wszystkim myśleć. A test na przeciwciała chyba sobie zrobię.
Wega Modul 301P+ADCQLM/AT13EaV/OM10, Sony TA-F570ES, Akai CD-62, JVC TD-X502, Pioneer N-30AE, Onkyo T-4270, Heco TE 1200
Marantz PM-45, Sony MDS-JE520, Summit Exclusive RF550 i pecet
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4589
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#73

Post autor: zelazny »

W poniedziałek mam szczepionkę, pierwszą dawkę. Napiszę jak się czuję. Szwagier zachorował, ma bóle chyba żuchwy, język zrobił się biały i pojawiły się plamy.
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#74

Post autor: Merrick »

metallsnow pisze:
13 mar 2021, 15:48
W sąsiedniej wsi znajoma rodziców zaszczepiła się. A potem źle się poczuła i pojechała do przychodni. Zmarła na schodach, nie zdążyła dojść do gabinetu...
Kolega mojej znajomej nauczyciel dostał dawkę Astra Zeneca i się rozchorował. Miał wysoką temperaturę. Znajoma ojca pani w wieku 70 lat dostała Pfizera i czuła się bardzo dobrze więc jak widać różnie to bywa
zelazny pisze:
13 mar 2021, 19:09
Szwagier zachorował, ma bóle chyba żuchwy, język zrobił się biały i pojawiły się plamy.
:shock:
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2049
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Zachorowałem na COVID, jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, czy przyjmuję jakieś leki.

#75

Post autor: Peter007 »

Moja żona po pierwszej dawce Pfizera ledwo żyła. Wszyscy mówili że to po drugiej jest gorzej więc profilaktycznie wziąłem wolne ale na szczęście już się nic nie działo
ODPOWIEDZ