Przyszedł czas na Nowy Świat

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#136

Post autor: zbyszek1982 »

Wolę mieszkać w zjednoczonej Europie z LGBT i bez dziedzictwa bandytów wyklętych niż w satelickim kraju sterowanym z Kremla. Jeszcze kilka lat takich rządów jak teraz i Kaczor będzie mógł zameldować, że „zadanie wykonane”.
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6366
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#137

Post autor: Regsoft »

blispx pisze:
13 sie 2020, 13:10
podoba się radio?
Oj podoba. Oczywiście nie każda muzyka jest dla mnie ale muszę przyznać, że dawno tyle radia nie słuchałem :D
Myszor pisze:
13 sie 2020, 13:53
Niedzwiedz na bank bedzie w RNS.
Trzymam kciuki 8-)
Awatar użytkownika
Anderson
Posty: 106
Rejestracja: 04 lut 2016, 09:12

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#138

Post autor: Anderson »

To wszystkiego dobrego. Ja nie chce tego dla siebie i nie chce dla moich dzieci. I chce żeby mój wybór tolerować. A nie stosować tolerancje represywną. Czego doświadczył na sobie prezes Jedliński, tu nawiązuje do tematu, żeby nie robić offtopa. I kończę pa ;)
Ps. 72, 12-13 Wyzwoli bowiem wołającego biedaka i ubogiego, i bezbronnego. Zmiłuje się nad nędzarzem i biedakiem i ocali życie ubogich.
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#139

Post autor: zbyszek1982 »

@Anderson Twój wybór tolerowano do 89 roku. Czasy się zmieniły, choć jak widać wielu chce powrotu tego co było. Zawsze to łatwiej w życiu jak jesteś po linii partyjnej, bo do sukcesu w życiu nie trzeba mieć żadnych umiejętności. Wystarczy nie mieć kręgosłupa.

A prezes Jedliński jakby potrafił prowadzić dyskusję na poziomie to by dalej był prezesem.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#140

Post autor: Myszor »

andre pisze:
13 sie 2020, 15:15
Niedźwiecki i w sumie reszta muszą tylko uważać na to co mówią i piszą ,najlepiej dwa razy przemyśleć każde słowo, bo skończą Pan jak Jedliński...
Cóż miało być bez cenzury, a będzie jak za komuny .Z deszczu pod rynnę.
Tak jest. Tylko tvp i prw. Tam panuje prawdziwa wolność słowa.
andre
Posty: 548
Rejestracja: 03 sty 2012, 16:25

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#141

Post autor: andre »

Myszor pisze:
13 sie 2020, 18:34
andre pisze:
13 sie 2020, 15:15
Niedźwiecki i w sumie reszta muszą tylko uważać na to co mówią i piszą ,najlepiej dwa razy przemyśleć każde słowo, bo skończą Pan jak Jedliński...
Cóż miało być bez cenzury, a będzie jak za komuny .Z deszczu pod rynnę.
Tak jest. Tylko tvp i prw. Tam panuje prawdziwa wolność słowa.
Przecież oni chcieli uwolnić się od pewnego rodzaju terroru światopoglądowego a dopadł ich inny terror światopoglądowy.Co do ciebie to jesteś tak sfanatyzowany że nie ma mowy byś to dostrzegł ,zaakceptował ze dostrzegłeś i racjonalnie i z sensem skomentował.
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#142

Post autor: koscidogitary »

Pan Kaczyński w życiu nie sympatyzował z Sowietami!!! Ludzie, co Wy?! No bez jaj... Tyle, że jak praktyka pokazuje, najlepszy (mimo, że nadal niedoskonały) ustrój polityczny, to system komunistyczno-socjalistyczny tyle, że z wolnością handlu i wyznania. Więc przepraszam, po ch... ten hejt za oczywistą retrospekcję??!!
Aaaaaaa... Aha, OK - kumam - nawet to wzięli i sp...lili... :doh:
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#143

Post autor: koscidogitary »

;)
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3245
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#144

Post autor: bms01pl »

nawet jeżeli p.Jedliński miał rację, to zapomniał chyba, że swoją racją mógł dokuczyć wielu, z których kasy jest w końcu płacona jego pensja. ot taki paradoks. ale teraz udawanie obrażonego i oblewania szambem osób, którym jeszcze kilka dni temu ściskał codziennie łapkę, jest podwójnie żałosne.
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7596
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#145

Post autor: amrowek »

Dziwne ,
demokracja a nie demokracja i nie ważne czy polityka czy co innego.
Nie uważam żeby Jedliński obraził kogokolwiek .
jeżeli w DO mam M w miejscu pleć to jestem....
Czyli jeżeli każę do siebie mówić Panie Hrabio ( wole Panie Prezydencie) to jak ktoś powie do mnie inaczej to mogę poczuć się urażony.
Jeżeli ktoś obrażą moje uczucia np religijne to jest ok bo jestem hetero. Ale jeżeli kogoś z LGBT określę tak jak ma w DO to jestem homofobem jak każe do siebie mówić inaczej ?
Nie dajmy się zwariować.
Zachowanie kultury wypowiedzi i szacunku dla adwersarza już nie wystarczy.
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Tarkus
Posty: 3178
Rejestracja: 22 paź 2011, 22:42
Lokalizacja: Olkusz

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#146

Post autor: Tarkus »

amrowek pisze:
13 sie 2020, 22:34
Czyli jeżeli każę do siebie mówić Panie Hrabio ( wole Panie Prezydencie) to jak ktoś powie do mnie inaczej to mogę poczuć się urażony.
Jeżeli ktoś obrażą moje uczucia np religijne to jest ok bo jestem hetero. Ale jeżeli kogoś z LGBT określę tak jak ma w DO to jestem homofobem jak każe do siebie mówić inaczej ?
Nie dajmy się zwariować.
Słusznie! A ponadto jeśli pan Kowalski uzna się za Juliusza Cezara, nie czyni go to Juliuszem Cezarem. Dlaczego więc jeżeli mężczyzna uzna się za kobietę, ma to go czynić kobietą? To irracjonalne.
Nazwanie doliny górą nie czyni jej górą. Nazywając pustynię morzem, nie zamieniamy jej w morze.

A druga sprawa: lewicowe media mówią o aresztowaniu pana Margota, czy jak mu tam, tak, jakby przyskrzyniono go/ją za to, kim jest, a nie za to, co ono zrobiło. :P
Słucham winyli. Słucham kompaktów. Słucham kaset. Po prostu kocham MUZYKĘ.

Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3245
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#147

Post autor: bms01pl »

ale o czym Wy teraz? o genezie całej sytuacji czy o jej finale? bo ja się odnoszę do zachowania po dymisji. jak siedział na stołku to Jethon, Sosnowski i reszta byli OK, a za dwa dni rozkręca wojnę? teraz dopiero uważa, że są beee?
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7596
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#148

Post autor: amrowek »

bms01pl pisze:
13 sie 2020, 23:17
ale o czym Wy teraz? o genezie całej sytuacji czy o jej finale? bo ja się odnoszę do zachowania po dymisji. jak siedział na stołku to Jethon, Sosnowski i reszta byli OK, a za dwa dni rozkręca wojnę? teraz dopiero uważa, że są beee?
Ja o tym co to jest poprawianie poprawności poprawnością.
Na finał trzeba będzie poczekać jeszcze. Na razie to są ofiary.
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#149

Post autor: Myszor »

andre pisze:
13 sie 2020, 19:47
z sensem skomentował.
Można wskoczyć w wątek o Milesie i zamiast cieszyć się muzykę robić gównoburzę że bił swoją kobietę, można cieszyć się Sjestą albo robić gównoburzę, że dwadzieścia pięć lat temu w książce Kydryński napisał, że mu się marzyła murzyńska lolitka, itp. Są różne hobby.
Na szczęście psy szczekają, a karawana jedzie dalej. I nabiera rozpędu.
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3245
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyszedł czas na Nowy Świat

#150

Post autor: bms01pl »

poprawny politycznie i zwalniający p.Jedlińskiego Wojciech Mann poprowadził dziś znowu super audycję. zeszłoniedzielne przekomarzania z młodym p.Stuhrem czy dzisiejsza rozmowa z p.Nogasiem - rewelacja. mistrz słowa, dowcipu, erudyta, do tego doskonała muzyka. a i latorośl z tego co słucham coraz śmielej sobie poczyna. ale toż to nepotyzm :lol: :lol: :lol:
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
ODPOWIEDZ