Ania Gacek wyrzucona z Trójki

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#856

Post autor: zbyszek1982 »

tuczi77 pisze:
22 lip 2021, 08:36
Odrębną sprawą jest tłumaczenie MN, że to było poprawianie po "nieprawidłowych" głosach. A nie łatwiej byłoby udoskonalić system głosowania by te głosy eliminowały się "same"? :roll: Chyba, że nikomu nie zależało na tym by te wady systemu głosowania wyeliminować :P
Niedźwiedzki nie jest programistą, żeby takie rzeczy naprawiać. To, że z systemem do głosowania były problemy było wiadome od dawna i wielokrotnie zgłaszane.

Szkoda, że osoby, które się tu wypowiadają sobie nie sprawdzają faktów, tylko powtarzają idiotyzmy, które pasują do ich światopoglądu.
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3287
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#857

Post autor: bms01pl »

tuczi77, łatwiej byłoby wyeliminować błędy i było to wielokrotnie postulowane, osobiście rozmawiałem o tych historiach z Helen.
IT radiowe jakoś się nie rwało ewentualnie nie znalazło sposobu - może to też jest powód, że do dziś Radio357 nie ma elektronicznego systemu do głosowania? eliminowanie lewych głosów miało miejsce od samego początku listy - kiedyś na podstawie analizy charakteru pisma i stempla pocztowego, w czasach "elektronicznych" na podstawie numerów IP. a liczenie głosów to nic fajnego, przeliczyłem z córką i wpisałem do zestawienia 1100 albo 1300 (już nie pamiętam) głosów do majowego polskiego TOPu, bardzo żmudna robota.
co do ugody - Marek Niedźwiecki oficjalnie powiedział, że nie chce się szarpać i chce już zamknąć ten rozdział. ma 67 lat - ja się nie dziwię. może jestem nieobiektywny, ale uważam, że gdyby PR3 miało cień szansy na zwycięstwo, to po takich medialnych wtopach, jakie zalicza od maja zeszłego roku, walczyliby do upadłego.
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
tuczi77
Posty: 1675
Rejestracja: 26 paź 2017, 15:16
Gramofon: Kenwood KD-7010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#858

Post autor: tuczi77 »

Nie będę się spierał, bo ani nie znam całej sytuacji ani nie zamierzam żadnej ze stron bronić. Dla mnie obie strony są winne zaistniałej sytuacji, co potwierdziło podpisanie ugody. Wyraziłem jedynie swoje wątpliwości.
bms01pl pisze:
22 lip 2021, 09:29
gdyby PR3 miało cień szansy na zwycięstwo, to (...) walczyliby do upadłego.
Tylko, że to nie oni wytoczyli proces, a więc i nie oni mieliby do tego upadłego walczyć.
zbyszek1982 pisze:
22 lip 2021, 09:11
powtarzają idiotyzmy
Bardzo mi przykro, że moje prywatne wątpliwości nazywasz w ten sposób. Tym bardziej, że to nie żaden atak, a zupełnie normalne w takiej sytuacji pytanie. Każda istota rozumna, nie tylko technicznie, w momencie kiedy są jakieś problemy z funkcjonowaniem jakiegoś mechanizmu (niekoniecznie będącego dosłownie mechanizmem w technicznym ujęciu), stara się ten mechanizm usprawnić, poprawić, zmienić by te problemy się nie pojawiały albo by zminimalizować ryzyko ich powstawania. To że nie jest to zadaniem MN to oczywiste, bo gdyby było inaczej to znaczyłoby, że świat stoi na głowie.
Kenwood KD-7010 | Goldring 1042 | Schiit Mani | Kenwood KA-801 | Canton GLE 100
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#859

Post autor: Merrick »

Przed sądem zawsze lepiej wypada strona która dążyła do ugody a to z tej prostej przyczyny że chciała oszczędzić kosztów procesu i samego procesu który jest obciążeniem dla sądownictwa dlatego Niedźwiedzki ze swoim pozwem wobec "trójki" wyskoczył jak Fillip z konopi na co zapewne zwrócił jemu uwagę prawnik. Nie zawsze najlepszą formą obrony jest atak. Dobrym przykładem są oskarżyciele publiczni. Wydają postanowienie na tymczasowe aresztowanie a potem po przejrzeniu akt sprawy okazuje się że mało co jest w papierach i areszt jest uchylany przez sąd. Sorki za tą paralelę kodeksu cywilnego z kodeksem karnym
zbyszek1982 pisze:
22 lip 2021, 09:11
Szkoda, że osoby, które się tu wypowiadają sobie nie sprawdzają faktów, tylko powtarzają idiotyzmy, które pasują do ich światopoglądu.
Za bardzo do siebie to bierzesz. Nikt tu nie osądza MN tylko próbuje rozwikłać łamigłówkę pt " kto co i jak" ze szczątkowych informacji
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41573
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#860

Post autor: Wojtek »

Merrick pisze:
22 lip 2021, 12:07
tylko próbuje rozwikłać łamigłówkę pt " kto co i jak" ze szczątkowych informacji
A warto tak w ogóle? Dogadali się i tyle, a traktowanie ich z tego tytułu po równi jako winowajców to jednak trochę daleko idący wniosek.

Zresztą należy też zwrócić uwagę na dysproporcję zasobów jeśli chodzi o procesowanie się.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
tuczi77
Posty: 1675
Rejestracja: 26 paź 2017, 15:16
Gramofon: Kenwood KD-7010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#861

Post autor: tuczi77 »

Wojtek pisze:
22 lip 2021, 12:42
Zresztą należy też zwrócić uwagę na dysproporcję zasobów jeśli chodzi o procesowanie się.
Nie przesadzajmy ;) Rzesza fanów "w razie W" na pewno odpaliłaby jakąś zrzutkę.
Kenwood KD-7010 | Goldring 1042 | Schiit Mani | Kenwood KA-801 | Canton GLE 100
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#862

Post autor: Merrick »

Wojtek pisze:
22 lip 2021, 12:42
Zresztą należy też zwrócić uwagę na dysproporcję zasobów jeśli chodzi o procesowanie się.
To prawda. Dobry prawnik kosztuje a teraz każdy ma kasę fiskalną więc trzeba do tego doliczyć 23% VATu :lol:
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41573
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#863

Post autor: Wojtek »

tuczi77 pisze:
22 lip 2021, 12:52
Nie przesadzajmy ;) Rzesza fanów "w razie W" na pewno odpaliłaby jakąś zrzutkę.
To chyba Ty przesadzasz jeśli liczysz że ludzie z Polaczkowa będą ochoczo wpłacali dotacje na prowadzenie procesu w takiej sprawie :)
Już chyba łatwiej znaleźć prawnika pro bono :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
xyz
Posty: 569
Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
Gramofon: Sony PS X-50
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#864

Post autor: xyz »

Wojtek pisze:
22 lip 2021, 14:10
z Polaczkowa
to jakaś miejscowość? ładnie tam?
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3287
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#865

Post autor: bms01pl »

to co, nie słuchacie jutro Zakamarków prowadzonych przez oszusta? ;-)
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7660
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#866

Post autor: amrowek »

Ja tam słucham. A skoro Ten kłamie to tamci mówią prawdę . Ciekawe czemu tylko ja tak położyli nie walczyli jak lwy .Widać że chyba była to gówno prawda. Dostęp do maili służbowych mieli od samego początku i co dopiero teraz odczytali coś czy coś dopiero z nich zrozumieli po przeczytaniu?. A skoro poszli na ugodę to wg mnie brzydko się zachowali wyciągając maile po ugodzie. No ale jaki kultura osobista i honor takie i zachowanie. No cóż mamy zamiast demokracji pisdokracje.
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3287
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#867

Post autor: bms01pl »

bardzo dobra audycja była. nawet raz o mnie wspomniał :-) a teraz druga, ze Stelkę. szkoda, że u Teściowej na imieninach jestem, odtworzę sobie jutro z podcastów.
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
kukiz 30
Posty: 1924
Rejestracja: 18 wrz 2016, 16:05
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#868

Post autor: kukiz 30 »

Trochę mnie tu nie było ale wiadomo urlop :mrgreen: Ze mną radyjko gra zawsze. Jak nie przenośne to słuchawki. Wczoraj wróciłem i odpaliłem zaległe podcasty i tak słucham nieprzerwanie do teraz :D. Tylko kiedy te płyty słuchać. Oj zakurzył się gramofon :oops:
Mission Cyrus One, Luxman L405,Sony PS-X6,DAC by Martynka, Infinity RS-4000.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7660
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#869

Post autor: amrowek »

kukiz
włacz płytę na gramofonie puść radio i bedzie grało :D Płyta się przewietrzy .
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10460
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#870

Post autor: Myszor »

Dejcie więcej Semki i Kodyma, słuchacz wytrzyma !
https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomos ... ke/1qhfwet
ODPOWIEDZ