Ania Gacek wyrzucona z Trójki

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#676

Post autor: koscidogitary »

Felix1988 pisze:
21 sie 2020, 14:28
chwalących się pełną dyskografią tego "artysty"
Dokładnie :lol: Nigdy się nie chwaliłem żadną pozycją ze swojej "kolekcji" a tu masz, wyłamałem się przy Zenku :lol:
Edit: ale powiem Wam, naprawdę można się wkręcić - Zenek to fenomen, którego nie ogarniam :lol:
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7643
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#677

Post autor: amrowek »

No ja też nie ogarniam robiących z niego mega gwiazdę. No ale u mnie sprzęt ma blokadę na tego typu muzykę. Jak słyszy przestaję grać
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Felix1988
Posty: 3471
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#678

Post autor: Felix1988 »

amrowek pisze:
21 sie 2020, 14:43
No ja też nie ogarniam robiących z niego mega gwiazdę. No ale u mnie sprzęt ma blokadę na tego typu muzykę. Jak słyszy przestaję grać

Bo Zenon to fenomen i megagwiazda dla słyszących inaczej :) Bodaj dwa lata temu byłem służbowo na czymś typu "rodzinny piknik w rytmie disco". Wśród wykonawców panienka - większość numerów z playbacku, ale ze dwa "zaśpiewała" na żywo, w tym cover Virgin Dody. Tragedia to mało powiedziane, od razu było słychać co z puszki, co na żywca, do tego jeszcze niezbyt ładna. I po tym występie - przy di polo nigdy nie używam terminu koncert - podchodzi do niej jakaś kobieta i mówi: "czy mogę zrobić sobie z panią zdjęcie, bo pani tak ładnie śpiewa?" Podsumowanie tej historii może więc być tylko jedno: to muzyczka dla głuchych, bardzo prostych ludzi bez jakiegokolwiek gustu :lol: Akcja ze zlotu motocyklowego, kiedy pijani w trzy d... rockerzy śpiewali w barze jakieś "Ona tańczy dla mnie" i nie widzieli, że tuż obok grały, dla dosłownie czterech osób, konkretne, rockowe i metalowe kapele, w dodatku przez nich zaproszone, też według mnie świadczy o tym, że tzw. poczucie obciachu w ostatnich latach po prostu zanikło - kiedyś szanujący się fan dobrej muzyki nawet nie spojrzałby na takie coś jak ta muzyka chodnikowa.
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#679

Post autor: koscidogitary »

amrowek pisze:
21 sie 2020, 14:43
Jak słyszy przestaję grać
Nie dowierzam, ponieważ teraz w prawie w każdym radio, w tym w Trójce, lecą reklamy znanego sklepu AGD z piosenkami Zenka i nim samym w roli głównej - już dwa takie dżingle zrobili. Ha! :mrgreen: Mam Cię! I jak to odfiltrujesz :?:
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#680

Post autor: koscidogitary »

Felix1988 pisze:
21 sie 2020, 15:00
to muzyczka dla głuchych, bardzo prostych ludzi bez jakiegokolwiek gustu
Nie. To muzyka dla ludzi lubiących prostą muzykę. Nie wszyscy słuchający disco są prostymi ludźmi bez gustu.
Dlatego tak bardzo przebija się przez eter i dotarła już do Trójki. RNŚ będzie następne...
Felix1988
Posty: 3471
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#681

Post autor: Felix1988 »

koscidogitary pisze:
21 sie 2020, 15:08
Nie wszyscy słuchający disco są prostymi ludźmi bez gustu.
Oczywiście. Ale nie mylmy pojęć: to coś nie ma nic wspólnego z dobrym disco, będąc co najwyżej jego siermiężną parodią, jakąś mutacją już dla naprawdę najmniej wymagających.
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#682

Post autor: koscidogitary »

Felix1988 pisze:
21 sie 2020, 15:12
dobrym disco
Mówię o szeroko rozumianym disco polo, prezentowanym zarówno w mediach, dużych koncertach masowych jak i małych plenerowych chałturach.
Znam wiele takich osób - po prostu mają wyrąbane na muzykę ogólnie, nie chcą słuchać niczego co wymaga skupienia.
Takie zjawisko społeczne, takie środowisko.

Żartem, ale celnie napisałeś:
Felix1988 pisze:
21 sie 2020, 15:00
dla słyszących inaczej
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10451
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#683

Post autor: Myszor »

E chłopaki disco polo to nie muzyka tylko produkt na którym się zarabia takie pieniądze, że Możdżer może pomarzyć :lol:
W każdym kraju jest takie coś. Balkan disco czy kolega z Rumunii co ma 38mln wyświetleń.
Uwaga tego się nie da odzobaczyć :lol:

Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#684

Post autor: koscidogitary »

Myszor pisze:
21 sie 2020, 15:40
Balkan disco
Znam, też się interesowałem :mrgreen:
To tylko potwierdza regułę :!:
Powiem Ci, że nawet ja, nie odważyłbym się na publikację takich "klipów" tutaj :lol:

Edit: ale jakim cudem żeś to wygrzebał? To nie takie proste i trzeba jednak coś w temacie wiedzieć, słuchać, itd. :morda:
Awatar użytkownika
winylowy_luke
Posty: 1684
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:16
Gramofon: Technics SL-1210GR
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#685

Post autor: winylowy_luke »

koscidogitary pisze:
21 sie 2020, 15:46
Znam, też się interesowałem
To tylko potwierdza regułę
Powiem Ci, że nawet ja, nie odważyłbym się na publikację takich "klipów" tutaj

Edit: ale jakim cudem żeś to wygrzebał? To nie takie proste i trzeba jednak coś w temacie wiedzieć, słuchać, itd.
aaaaaajaajaaajaj :lol:
Technics SL-1210GR+KAB Fluid Damper@AT-OC9XML/Denon 103R/Shure V15 V-MR (SAS/B)/Shure V15 III (SAS/B)/Empire 4000 D/I
HusaRIAA v2
Topping E50+L50+PA5/Audiosymptom i8 mod @Wilk-Audio-Projekt/Sennheiser HD 660S
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10451
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#686

Post autor: Myszor »

koscidogitary pisze:
21 sie 2020, 15:46
trzeba jednak coś w temacie wiedzieć
Przed Covidem to na Bałkanach bywałem raz w miesiącu przez wiele lat. Człowiek chłonie lokalny folklor.
Wpisz sobie w YT hasło turbofolk to ci takie klipy wyskoczą że jak obejrzysz to już nie wrócisz na winyl.net :lol:
Awatar użytkownika
kukiz 30
Posty: 1921
Rejestracja: 18 wrz 2016, 16:05
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#687

Post autor: kukiz 30 »

Myszor pisze:
21 sie 2020, 15:40
E chłopaki disco polo to nie muzyka tylko produkt na którym się zarabia takie pieniądze, że Możdżer może pomarzyć :lol:
W każdym kraju jest takie coś. Balkan disco czy kolega z Rumunii co ma 38mln wyświetleń.
Uwaga tego się nie da odzobaczyć :lol:

Wytrzymałem raptem 20 sekund :dance: Co tam muzyka ale teledysk i choreografia to istny majstersztyk :mrgreen: Nie mam pytań. Myszor ty ty to masz poczucie humoru, poprawiłeś mi humor. :clap:
Mission Cyrus One, Luxman L405,Sony PS-X6,DAC by Martynka, Infinity RS-4000.
Awatar użytkownika
jogurteq
Posty: 678
Rejestracja: 29 maja 2020, 20:12
Gramofon: Pioneer PL-50L II
Lokalizacja: Śląskie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#688

Post autor: jogurteq »

Oj ile ten hit ma lat. Sandu Ciorba to hit imprez z przed może 4 lat :clap: . Grają chłopaki skocznie. Ciekawe czy winyl by się ich znalazł :think: .
Pioneer PL-50L II - Kenwood KA-9150 - Kenwood KT-7550 - Sansui A-80 - Onkyo TX-NR686 - Klipsch RP-8000F - RP-500C - RP-400M - Klipsch R-115SW - Bang&Olufsen S60 - Philips CD473 - Chromecast Audio (2015)
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#689

Post autor: koscidogitary »

kukiz 30 pisze:
21 sie 2020, 16:46
poczucie humoru
Oj, nie wiem, po tym co czytam i oglądam, to Myszor jest jeszcze lepszym znawcą tematu niż ja:
Myszor pisze:
21 sie 2020, 16:38
Człowiek chłonie lokalny folklor.
Myszor pisze:
21 sie 2020, 16:38
turbofolk
Boję się :shifty:
jogurteq pisze:
21 sie 2020, 18:07
Grają chłopaki skocznie
Dokładnie, nasz Pudzian Band może im co najwyżej lokal posprzątać przez nagraniem.

A tak na poważnie, to ostatnio w Trójce była audycja z bałkańskim folklorem, prawdziwym, którego jestem zagorzałym fanem. Gdyby nie to paskudztwo z Chin to w tym roku bawiłbym się na festiwalu Guca. Ale cóż, może za rok... Szkoda, że w RNŚ nie znalazłem takiej audycji.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10451
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#690

Post autor: Myszor »

Ale ad rem...Ernest Zozuń w wywiadzie
https://wyborcza.pl/7,75398,26229609,er ... =BoxOpImg6

"W czwartek nie było popołudniowego „Zapraszamy do Trójki”, w piątek porannego. Na życzenie dyrekcji. To bezprecedensowa sytuacja.
- Rzeczywiście, w piątek rano od prowadzenia porannego Zapraszamy do Trójki został odsunięty Michał Olszański. Na 5 minut przed wejściem na antenę. Michał w czwartek postawił warunek jednemu z wicedyrektorów, że poprowadzi program tylko, gdy będą telefony od słuchaczy, bez cenzury. Widać, bez cenzury oni nie dają rady.
Tomasz Michniewicz i jego „Reszta świata" też już zniknęli z ramówki.
Mówimy, że wprowadzono u nas stan wojenny. Po raz drugi. Bo to prawie tak samo wygląda."
ODPOWIEDZ