Ania Gacek wyrzucona z Trójki

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
akamel
Posty: 170
Rejestracja: 04 mar 2018, 15:19

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#226

Post autor: akamel »

Chyba coś ci się pomyliło... Ten utworek jest cienki.... I nie mów, że nie... Pomijam tu sprawy polityki. Nie interesuje mnie zbytnio, kto ma ile tych na f..... Nawet nigdy nie oglądałem profilu pana Sakiewicza. Piszę co myślę i tyle. Jeśli wartość utworu ma być oceniana na podstawie przesłania politycznego to wybacz... Podobnie jak uważam, że pan Wojtek jako dziennikarz muzyczny jest OK (choć nie należy do moich idoli), ale jako kabareciarz w duecie M i M był bardzo cienki... Taki moje zdanie
PS. Skąd ty tego Sakiewicza wziąłeś? To miała być jakaś obelga?
łobuz
Posty: 441
Rejestracja: 10 sie 2018, 23:57
Gramofon: Sansui sr-929
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#227

Post autor: łobuz »

Ale i tak nikt nie zastąpił Tomasza Beksińskiego takie jest moje subiektywne odczucie jego audycji można było słuchać bez końca
Analog Guy In A Digital World.Sansui AU-α907i MOS Limited
akamel
Posty: 170
Rejestracja: 04 mar 2018, 15:19

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#228

Post autor: akamel »

łobuz pisze:
22 mar 2020, 00:24
Ale i tak nikt nie zastąpił Tomasza Beksińskiego takie jest moje subiektywne odczucie jego audycji można było słuchać bez końca
Tutaj pełna zgoda. Przynajmniej z mojej strony.
Andy05
Posty: 805
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:20

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#229

Post autor: Andy05 »

akamel pisze:
21 mar 2020, 23:39
uważam, że pan Wojtek jako dziennikarz muzyczny jest OK (choć nie należy do moich idoli), ale jako kabareciarz w duecie M i M był bardzo cienki... Taki moje zdanie
MdM był genialny, choć jeszcze lepszy 'Za chwilę dalszy ciąg programu'. Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7658
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#230

Post autor: amrowek »

spieramy sie, klcimy o to ze ....No właśnie o co ? .Najgorsze w tym wszystkim jest to zze ci co powinni dbac o słuchacza maja go w d...bo im sie cos r nie podoba.

"O zmianach w zarządzie spółki poinformował Krzysztof Czabański, przewodniczący Rady Mediów Narodowych.

- Ta zmiana jest podyktowana chęcią zdynamizowania pracy spółki i większej kreatywności na rynku medialnym. Agnieszka Kamińska w naszej ocenie może pokierować spółką w sposób, który będzie dla niej bardzo korzystny. Bardzo na to liczymy i popieramy projekty zmian, które pani Kamińska przedstawiła - podkreślił Krzysztof Czabański"

https://www.youtube.com/watch?v=w7T83E-PzEU

no powolali aby było lepiej......
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10456
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#231

Post autor: Myszor »

akamel pisze:
21 mar 2020, 23:39
Ten utworek jest cienki
Regularni słuchacze piątkowych audycji wiedzą, że te piosenki są "pisane na korytarzu" i nie mają zdobywać list przebojów tylko ironicznie komentować bieżące sprawy oraz dawać asumpt prowadzącym do wymiany drobnych złośliwości. No ale to już przeszłość niestety.
akamel pisze:
21 mar 2020, 23:39
Skąd ty tego Sakiewicza wziąłeś
Napisałeś "jaka gazeta taka kultura" więc sądziłem, że preferujesz media finansowane ze spółek skarbu państwa, opisujące alternatywną rzeczywistość.
Jeślim się pomylił to się cieszę ;)
akamel pisze:
21 mar 2020, 23:39
To miała być jakaś obelga?
No daj pan spokój ;)
Awatar użytkownika
zwy
Posty: 679
Rejestracja: 10 cze 2018, 19:50
Gramofon: Sony PS-X60
Lokalizacja: Kraków

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#232

Post autor: zwy »

amrowek pisze:
22 mar 2020, 07:29
Agnieszka Kamińska w naszej ocenie może pokierować spółką w sposób, który będzie dla niej bardzo korzystny.
Będzie korzystny dla spółki, czy dla pani Kamińskiej?
Awatar użytkownika
xyz
Posty: 568
Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
Gramofon: Sony PS X-50
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#233

Post autor: xyz »

amrowek pisze:
22 mar 2020, 07:29
maja go w d...bo im sie cos r nie podoba.
czyli jeśli zdjęli Gacek z anteny, co jest super choćby z powodu poniedziałkowych audycji, mnie się podoba to już znaczy, że o słuchaczy dbają i nie mają w poważaniu? :)

a treści jutubu który wrzuciłeś to nie wiem jak skomentować, bo cos Ci się popie#doliło, jest tak bardzo nie na temat :)
Myszor pisze:
22 mar 2020, 11:17
Napisałeś "jaka gazeta taka kultura" więc sądziłem, że preferujesz media finansowane ze spółek skarbu państwa
ale wiesz, że jeśli ktoś nie preferuje gównianej to automatycznie nie stawia go to w pozycji wielbiciela gp itp podobnych wynalazków? ;)
Myszor pisze:
22 mar 2020, 11:17
opisujące alternatywną rzeczywistość.
śmiechłem, ponieważ ten zarzut można postawić każdej stacji, wydawnictwu itp itd z tymże każdy ciągnię w swoją stronę.
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4578
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#234

Post autor: zelazny »

No i Pan Marcin ma kwarantannę. Dobrze było usłyszeć go choć przez chwilę. Podzielił się ze słuchaczami albumikiem Keith Jarrett - My Song.
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#235

Post autor: blispx »

u mnie w bloku ma ktoś kwarantannę bo jakiś policjant dzisiaj latał z telefonem w około jak poparzony, wszystko rzucili na walkę z koroną można banki rabować
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10456
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#236

Post autor: Myszor »

blispx pisze:
22 mar 2020, 16:11
u mnie w bloku ma ktoś kwarantannę bo jakiś policjant dzisiaj latał z telefonem w około jak poparzony, wszystko rzucili na walkę z koroną można banki rabować
Taki mają prikaz. Moj kolega ma coronę i dwa razy dziennie policja podjeżdża sprawdzić czy siedzi na chacie.
I dobrze.
syko
Posty: 2361
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:44
Gramofon: Dual 510
Lokalizacja: Świat

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#237

Post autor: syko »

Myszor pisze:
22 mar 2020, 17:11


Taki mają prikaz. Moj kolega ma coronę i dwa razy dziennie policja podjeżdża sprawdzić czy siedzi na chacie.
I dobrze.
Z koroną na chacie? Nie zabrali go na oddział zakaźny?
Sony PS 3750, JVC Z1s, Sansui AU-417, T+A Criterion TMR 60
http://radio.garden/visit/evanston-il/9jjzCYJU
Andy05
Posty: 805
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:20

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#238

Post autor: Andy05 »

zelazny pisze:
22 mar 2020, 15:39
No i Pan Marcin ma kwarantannę.
On to powiedział wprost? Słuchałem wyrywkowo bo miałem inne zadania. Jakoś odebrałem, że to bardziej wynika 'że zmiany ramowki'...
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#239

Post autor: Peter007 »

syko pisze:
22 mar 2020, 17:32

Z koroną na chacie? Nie zabrali go na oddział zakaźny?
To standardowe podejście w lżejszych przypadkach. Widziałem wypowiedź Bereszyńskiego. Mówił, że kazali mu siedzieć w domu, zbijać gorączkę i odpoczywać.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10456
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#240

Post autor: Myszor »

syko pisze:
22 mar 2020, 17:32
Myszor pisze:
22 mar 2020, 17:11


Taki mają prikaz. Moj kolega ma coronę i dwa razy dziennie policja podjeżdża sprawdzić czy siedzi na chacie.
I dobrze.
Z koroną na chacie? Nie zabrali go na oddział zakaźny?
Nie ma sensu. Czuje się dobrze tylko przez cztery dni miał 39C. Jak teraz test mu na dniach wyjdzie ujemny to ma w dupie calą tę pandemie. Będzie nietykalny :lol:
ODPOWIEDZ