Ania Gacek wyrzucona z Trójki

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10467
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#541

Post autor: Myszor »

Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7665
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#542

Post autor: amrowek »

Chichot histori a wlasiciwie jej rechot polega na tym że to co nie udało się komunie w przypadku piosenki w PR3 udało się Pisdokratom

Lista tych których nie usłyszymy już w PR3

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020 ... edl-lista/
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
xyz
Posty: 569
Rejestracja: 23 lut 2018, 15:09
Gramofon: Sony PS X-50
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#543

Post autor: xyz »

Awatar użytkownika
kargoolo
Posty: 121
Rejestracja: 01 sie 2018, 21:39
Lokalizacja: Dive bar

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#544

Post autor: kargoolo »

amrowek pisze:
20 maja 2020, 22:54
W jakże słusznie minionch czasach czytalem Folwark Zwierzęcy czasy się zmieniły a książka nie i nie stracia nic na swojej aktualności .
Do piosenki Kazika można nawet przypisać jeden z najsławniejszych cytatów z książki Orwella, tzn."wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych".
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6382
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#545

Post autor: Regsoft »

xyz pisze:
21 maja 2020, 13:23
Tu przede wszystkim idzie o fantastycznych prezenterów, którzy wychowali całe pokolenia słuchaczy i stworzyli kultowe dla wielu radio :roll:
W swojej dziedzinie to Mistrzowie ...

Uparłeś się wciskać tu politykę?

Durne i brnące w głupotę kierownictwo radia można wymienić pstryknięciem prezesowskiego palca natomiast takiego drugiego np. Kaczkowskiego nie znajdziesz :doh:

To ludzie o wiedzy i umiejętności zafascynowania słuchaczy tworzą dobre radio a nie decyzje polityczne.
Te jak widać potrafią głównie niszczyć nie dając żadnej alternatywy :(
W PRL mogli przymykać oko na ich drobne niepokorności ale teraz już nie?
Próby tłumaczenia głupot decyzyjnych tezami urągającymi inteligencji czytającego nie będę komentował ...

Mam wrażenie, że wypowiadają się tu również ludzie, którzy radia chyba nie rozumieją na zasadzie "bo może naszych biją!" i to niezależnie czy zasłużenie czy nie ...

Odpuść sobie te czcze gadania politycznych głów ... radia szkoda ... smutne to dni ... przynajmniej dla niektórych :cry:
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7665
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#546

Post autor: amrowek »

W dobie internetu .Tv udawało im się stworzyć Magię Radia. Każdy z nas miał swoje ulubione audycje albo się słuchało od rana do nocy. Czekało się na karpia czy też na prowadzenie przez Strzyżowskiego licytacji . Nie wspomnę o liście. Sjescie czy co to było w niedzielę o 10 rano? :) . Już tego nie ma zostało puste miejsce które trudno będzie zapełnić bo i czym.
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Cracker
Posty: 9665
Rejestracja: 29 gru 2012, 20:16

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#547

Post autor: Cracker »

Regsoft pisze:
21 maja 2020, 15:43
xyz pisze:
21 maja 2020, 13:23
Tu przede wszystkim idzie o fantastycznych prezenterów, którzy wychowali całe pokolenia słuchaczy i stworzyli kultowe dla wielu radio :roll:
W swojej dziedzinie to Mistrzowie ...

Uparłeś się wciskać tu politykę?

Durne i brnące w głupotę kierownictwo radia można wymienić pstryknięciem prezesowskiego palca natomiast takiego drugiego np. Kaczkowskiego nie znajdziesz :doh:

To ludzie o wiedzy i umiejętności zafascynowania słuchaczy tworzą dobre radio a nie decyzje polityczne.
Te jak widać potrafią głównie niszczyć nie dając żadnej alternatywy :(
W PRL mogli przymykać oko na ich drobne niepokorności ale teraz już nie?
Próby tłumaczenia głupot decyzyjnych tezami urągającymi inteligencji czytającego nie będę komentował ...

Mam wrażenie, że wypowiadają się tu również ludzie, którzy radia chyba nie rozumieją na zasadzie "bo może naszych biją!" i to niezależnie czy zasłużenie czy nie ...

Odpuść sobie te czcze gadania politycznych głów ... radia szkoda ... smutne to dni ... przynajmniej dla niektórych :cry:
:clap: :clap: :clap:
Just take those old records off the shelf
I'll sit and listen to 'em by myself
Today's music ain't got the same soul
I like that old time rock and roll
Awatar użytkownika
metallsnow
Posty: 1563
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26
Gramofon: Wega 301P

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#548

Post autor: metallsnow »

Regsoft pisze:
21 maja 2020, 15:43
natomiast takiego drugiego np. Kaczkowskiego nie znajdziesz
O tak... W LO z niecierpliwością czekałem cały tydzień na Minimaksa. I dzięki niemu poznawałem zupełnie nowe, dla mnie, gatunki i artystów. Można powiedzieć, że Pan Piotr otworzył moje uszy, na muzykę inną niż techno i dance. I za to jestem mu wdzięczny.

Edit:
A co z Topem Wczechczasów? Takiej porcji dobrej muzyki przez duże "M" nie było nigdzie indziej. I teraz zniknie, bo ktoś wszystko rozwalił w imię dobrej zmiany? :?: :?:

Jakoś tak smutno się robi, jak pomyślę, że to może być koniec...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2020, 16:10 przez metallsnow, łącznie zmieniany 1 raz.
Wega Modul 301P+ADCQLM/AT13EaV/OM10, Sony TA-F570ES, Akai CD-62, JVC TD-X502, Pioneer N-30AE, Onkyo T-4270, Heco TE 1200
Marantz PM-45, Sony MDS-JE520, Summit Exclusive RF550 i pecet
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3292
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#549

Post autor: bms01pl »

ze "starych" i kumatych od muzyki ostał się jedynie Piotr Baron. a to i tak wyłącznie do końca zwolnienia lekarskiego - po powrocie ma ocenić, czy zostaje, czy rzuca kwitem. nie mnie oceniać, nie wiem jaką ma sytuację domową. równolegle z Piotrem Kaczkowskim złożył wypowiedzenia Leszek Adamczyk.

radio tworzą ludzie a nie automaty do puszczania playlist. Trójka to do niedawna oprócz świetnej, autorskiej muzyki, również kopalnia rozrywki na wysokim poziomie (choć daleko jej do audycji z końca lat osiemdziesiatych i początku dziewięćdziesiatych), świetna publicystyka i audycje kulturalne.

kto to teraz poprowadzi? znowu lejący jad Wojciech Reszczyński? ewidentnie się szykuje: "Z Trójki odchodzą 'skrzywdzeni'. Będzie więcej miejsca dla młodych dziennikarzy, których starzy nie będą już musieli 'namaszczać', a młodzi im schlebiać. 'Trójka' to nie etos, mit, legenda, kultowa stacja, itd., ale uwłaszczona od ponad 30 lat 'radiowa kasta'" – napisał publicysta. Jego zdaniem, w Trójce pracowali dotąd ludzie "z historią pracy w SB", "pseudo-Polacy" i "tzw. demokraci". Znalazł się także fragment o "tęczowych" i "różowych". A Trójka ma być teraz zupełnie inna – jak napisał Reszczyński – "wolna i biało-czerwona"."

innymi słowy - wstajemy piąty rok z kolan już nie tylko politycznie i gospodarczo, ale również w kwestii mediów. wreszcie zrobią porządek z tęczowo-resortową żydo-komuną! wyborca nie potrzebuje radia inteligenckiego, potrzebuje radia biało-czerwonego! sprawdziły się różne Pereiry w TVPiS, to i w RadioPiS się sprawdzą. młode kadry z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej pod wezwaniem ojca dyrektora są gotowe wziąć to ciężkie brzemię na swe młode barki. nie doświadczenie i wyrobienie a chęć szczera zrobią z ciebie radiooficera, a co.
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
MaciejT
Posty: 2033
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:49
Gramofon: PS-X70
Lokalizacja: Łódź

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#550

Post autor: MaciejT »

A mnie jest po prostu żal trójki. Jak ja czekałem na Rycerzy Andrzeja Waligórskiego w codziennej "powtórce z rozrywki". O innych audycjach nie wspomnę, bo koledzy już o nich pisali. Takiej wyrwy nie da się ot tak zakopać. Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale mimo że nie wierzę że taki eksodus pozostanie bez blizny, to jednak w samochodzie i tak włączam jedyną częstotliwość... Tak mi zostało, nie wiem czy się łudzę, czy czekam że coś się zmieni, naprawdę nie wiem. I to czuję ja, osoba świadomie niegłosująca, nie związana emocjonalnie z żadną stroną konfliktu, która demokracje uważa za zło wcielone.... Ciekawe czy Kazik jutro będzie na liście. Pewnie będę słuchać, z przyzwyczajenia i ciekawości kto to poprowadzi. A Piotr Baron moim zdaniem odejdzie.
Awatar użytkownika
Tarkus
Posty: 3178
Rejestracja: 22 paź 2011, 22:42
Lokalizacja: Olkusz

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#551

Post autor: Tarkus »

amrowek pisze:
20 maja 2020, 23:29
to co nie udało się komunie w przypadku piosenki w PR3 udało się Pisdokratom
Nie gniewaj się, ale naprawdę myślisz, że pewien dyrektor dostał polecenie "z góry"? Wybacz, ale śmiem wątpić. Kiedy parę lat temu 11 listopada policja zatrzymała demonstrantów na moście, tak by nie mogli się nawet rozejść (co było ewidentną szykaną), też raczej nie zrobiła tego na polecenie MSW.
Zawsze są ludzie, którzy próbują zgadywać, jak tu przypodobać się władzy, i nie ma większego znaczenia, co to za władza. Zazwyczaj zresztą robią to nie tyle dla ewentualnych profitów (których nie dostają), ile ze (słabo uzasadnionego) strachu, że jeśli "czegoś nie zrobią", to polecą ze stołków.
Zresztą gdyby pewien dyrektor nie był osobą takiego pokroju, to po tych wszystkich odejściach dziennikarzy powiedziałby, siląc się na odrobinę autoironii: "Skoro wszyscy odchodzą, to ja też". (A może go nie nie doceniam, może sam właśnie na to wpadł?)
Słucham winyli. Słucham kompaktów. Słucham kaset. Po prostu kocham MUZYKĘ.

Fundacja Kultury AFRONT http://afront.org.pl/
O MNIE I "CZARNYM CHEVROLECIE" (free)
gk1
Posty: 491
Rejestracja: 11 paź 2016, 20:55

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#552

Post autor: gk1 »

Cracker pisze:
21 maja 2020, 15:57
Regsoft pisze: ↑dzisiaj, 15:43
xyz pisze: ↑dzisiaj, 13:23
Tu przede wszystkim idzie o fantastycznych prezenterów, którzy wychowali całe pokolenia słuchaczy i stworzyli kultowe dla wielu radio
W swojej dziedzinie to Mistrzowie ...

Uparłeś się wciskać tu politykę?

Durne i brnące w głupotę kierownictwo radia można wymienić pstryknięciem prezesowskiego palca natomiast takiego drugiego np. Kaczkowskiego nie znajdziesz

To ludzie o wiedzy i umiejętności zafascynowania słuchaczy tworzą dobre radio a nie decyzje polityczne.
Te jak widać potrafią głównie niszczyć nie dając żadnej alternatywy
W PRL mogli przymykać oko na ich drobne niepokorności ale teraz już nie?
Próby tłumaczenia głupot decyzyjnych tezami urągającymi inteligencji czytającego nie będę komentował ...

Mam wrażenie, że wypowiadają się tu również ludzie, którzy radia chyba nie rozumieją na zasadzie "bo może naszych biją!" i to niezależnie czy zasłużenie czy nie ...

Odpuść sobie te czcze gadania politycznych głów ... radia szkoda ... smutne to dni ... przynajmniej dla niektórych
Również zgadzam się w 100%.
Słuchałem Trójki od prawie 40 lat, próbowałem innych rozgłośni ale jakoś nic się nie utrzymało. Macie jakieś sugestie co teraz? Na co się przerzucić?
Pozdrawiam
Krzysiek
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7665
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#553

Post autor: amrowek »

Zobacz co udostępniłem: Afera w Trójce. Oświadczenie Marka Niedźwieckiego - Wiadomości @MIUI | https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... cs&utm_v=2
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
kargoolo
Posty: 121
Rejestracja: 01 sie 2018, 21:39
Lokalizacja: Dive bar

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#554

Post autor: kargoolo »

Tarkus pisze:
21 maja 2020, 16:39
amrowek pisze:
20 maja 2020, 23:29
to co nie udało się komunie w przypadku piosenki w PR3 udało się Pisdokratom
Nie gniewaj się, ale naprawdę myślisz, że pewien dyrektor dostał polecenie "z góry"?
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Kultury i Środków Przekazu nt. sytuacji w redakcji Programu III Polskiego Radia SA. (ca. 3h materiał, ale przesłuchałem cały) Kowalczewski sam stwierdził, że po opublikowaniu wyników głosowania LP3 dostał od kogoś informację, że są nieprawidłowości. Nie chciał podać o kogo chodzi pomimo licznych pytań. Na postawione pytanie Kamińska odpowiedziała natomiast "zapewne jako każdy dziennikarz ma swoje źródła (...) i Państwo też jako dziennikarze chronią swoje źródła".
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6382
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#555

Post autor: Regsoft »

kargoolo pisze:
21 maja 2020, 21:08
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji
W zasadzie bez znaczenia dla miłośników Trójki ...

To ma znaczenie: „W czwartek po południu nikt nie poprowadził nadawanej od 1974 roku audycji "Zapraszamy do Trójki". W czasie jej emisji puszczono jedynie muzykę, bo prowadzących zabrakło.” :oops:
ODPOWIEDZ