Ebay, PayPal i bezpieczeństwo

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ebay, PayPal i bezpieczeństwo

#16

Post autor: Wojtek »

decu pisze: Sprzedawca na pewno już nie straci- dostał kasę, wysłał towar.
Jeśli odda Tobie kasę za towar którego nie odzyska (bo niby został dostarczony) to raczej byłby stratny, bo ani kasy ani towaru :)
Analogiczna sytuacja do Twojej obecnej.

InPost powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Co Ciebie obchodzi czy kurier ściemnia czy nie ściemnia? Niech pokażą dowód że dostarczyli.
Nie ma dowodu? Nie ma Twojego podpisu? Nie ma dostawy. Są na przegranej pozycji. Dlatego koleś przyszedł do Ciebie z papierem :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
decu
Posty: 249
Rejestracja: 11 wrz 2015, 00:39
Gramofon: Sansui SR-212

Re: Ebay, PayPal i bezpieczeństwo

#17

Post autor: decu »

Wojtek pisze:Jeśli odda Tobie kasę za towar którego nie odzyska (bo niby został dostarczony) to raczej byłby stratny, bo ani kasy ani towaru
Może gdzieś coś niejasno napisałem, ale na żadnym etapie mojej drogi przez mękę nie chciałem od sprzedawcy żadnych pieniędzy.
Wojtek pisze:InPost powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Co Ciebie obchodzi czy kurier ściemnia czy nie ściemnia? Niech pokażą dowód że dostarczyli.
Nie ma dowodu? Nie ma Twojego podpisu? Nie ma dostawy. Są na przegranej pozycji.
Niby tak, ale doświadczenie eu4yaon każe mi zachować spokój :| .
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Ebay, PayPal i bezpieczeństwo

#18

Post autor: dale »

Mapisz do inpostu że jeśli nie wypłacą w ciągu 7 dni, upoważniasz prawnika do reprezentowania Ciebie i wnosisz sprawę do sądu, oraz że od tej pory kwota zostanie powiększona o koszty obsługi prawnej.

Decu, ale widzisz, Ty teraz będziesz wchodził w spór z instytucja, która nie istnieje - jej to wisi i powiewa .... a występując do kuriera, masz bezpośredniego winnego.
ODPOWIEDZ