Ostatnio oglądałem...

ODPOWIEDZ
Darek

Ostatnio oglądałem...

#31

Post autor: Darek »

Ide do kina zobaczyc koncert Led Zeppelin - Celebration Day :) powiem jak bylo
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Ostatnio oglądałem...

#32

Post autor: JacK »

"Jesteś Bogiem" to biograficzny film o członkach zespołu Paktofonika. Kiedyś nawet luźno interesowałem się hiphopem jednak teraz powiem krótko nie urzekła mnie ta historia.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Ostatnio oglądałem...

#33

Post autor: kielek »

Mój syn był na tym filmie ostatnio w kinie w ramach szkolnej wycieczki i mimo,że nie jest hiphopowcem,to stwierdził że Polacy robią coraz lepsze filmy :D
Darek

Ostatnio oglądałem...

#34

Post autor: Darek »

JacK pisze:Jesteś Bogiem
Wlasnie corka jest w kinie na tym filmie. W UK i Ire wyswietlaja w orginalnej wersji.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ostatnio oglądałem...

#35

Post autor: kielek »

Darek pisze:
JacK pisze:Jesteś Bogiem
Wlasnie corka jest w kinie na tym filmie. W UK i Ire wyswietlaja w or(Y)ginalnej wersji.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012, 00:03 przez kielek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Ostatnio oglądałem...

#36

Post autor: JacK »

Ciekawe jak młodzież ocenia ten film... mnie z całego seansu najbardziej podobała się reklamówka nowego Bonda.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Micke
Posty: 209
Rejestracja: 04 paź 2011, 21:40

Re: Ostatnio oglądałem...

#37

Post autor: Micke »

JacK pisze:Ciekawe jak młodzież ocenia ten film... mnie z całego seansu najbardziej podobała się reklamówka nowego Bonda.
Nie oglądałem, ale podejrzewam że mógłbym się podpisać pod tymi słowami ;)

Wracając do tematu:

Ostatnio oglądałem: Skazany na blusa

Przyznam że urzekła mnie historia w tym filmie, choć momentami był nie jasny dla widza, podejrzewam że to miał być celowy zabieg mający wprowadzić poczucie zagubienia
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Ostatnio oglądałem...

#38

Post autor: eenneell »

Micke pisze: Nie oglądałem, ale podejrzewam że mógłbym się podpisać pod tymi słowami ;)
:)
Easy Rider; film/ muzyka ... klasyka! ;)
Darek

Ostatnio oglądałem...

#39

Post autor: Darek »

Wreszcie zobaczylem Prometheus i jestem bardzo rozczarowany, a czekalem na ten film. Jako fan OBCEGO moge powiedziec ze film jest zrobiony fajnie lecz tylko to i nic wiecej. Zbieranina fragmentow wszystkich czesci w jeden i to pokazana w bardzo lichy sposob. Owszem ten kto niezna wszystkich czesci moze powiedziec ze extra film lecz ten co zna bedzie zawiedziony :( , a juz scena z rzucaniem pilki do kosza zostala pokazana w taki sposob ze ..... tragedia. Dali totalna plame. Wszystkie czesci to prawdziwy majstersztyk do Prometheusa
Jutro wracam ogladac Apollo 18 Za kazdym razem widze cos nowego.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41381
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ostatnio oglądałem...

#40

Post autor: Wojtek »

Wiesz Darek, może kiedyś w planach miał to być prequel do Obcego, ale koniec końców tak naprawdę Scott nakręcił film "w tym samym świecie", ale nie powiązany z poprzednimi filmami z serii "Obcy". Oddzielny kanon, można rzec.

Ty chyba poszedłeś na ten film spodziewając się czegoś innego niż zapowiadane przez twórców :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Re: Ostatnio oglądałem...

#41

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Wiesz Darek, może kiedyś w planach miał to być prequel do Obcego, ale koniec końców tak naprawdę Scott nakręcił film "w tym samym świecie", ale nie powiązany z poprzednimi filmami z serii "Obcy". Oddzielny kanon, można rzec.

Ty chyba poszedłeś na ten film spodziewając się czegoś innego niż zapowiadane przez twórców :)
Sopdziewalem sie ze bedzie to zrobione podobnie jak Gwiezdne Wojny ;) ale w tym filmie przeszli samych siebie. Pelno scen z poprzednich filmow tylko pokazanych w innym wymiarze. Rownie dobrze mozna zobaczyc ten film i juz znasz sceny z poprzednich czesci (paranoja) jak mozna tak zniszczyc wszystko, to bylo nudne :roll: . W zamiarach pewnie chcieli pokazac od czego to wszystko sie zaczelo lecz nie powinni wykorzystywac scen juz poprzednio nakreconych i dotego pomieszanych. Gdyby nie efekty specjalne i dobry odbior w 3D to uznalbym ten film za badziew ktorego nie warto ogladac, aby nie popsuc sobie calego klimatu Obcego, a to jest klasyka tego gatunku, ktory byc moze dlugo bedzie czekal na swojego nastepce.

Jednna z moich ulubionych scenn
obcy.jpg
Pozdrowienia z NOSTROMO :)
Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2011, 16:44
Gramofon: SL-1410mk2
Lokalizacja: Lüben in Niederschlesien

Ostatnio oglądałem...

#42

Post autor: Tyrystor »

Wczoraj obejrzałem Wielką włóczęgę :D
Lubię francuskie kino, zwłaszcza komedie z de Funesem i Richardem. Są sympatyczne, a przy tym zabawne. :) Dlatego bardzo żałuję, że nigdzie nie można znaleźć Cennego depozytu z tłumaczeniem na jakiś zrozumiały język. ;)

Poza tym wspomnę o tym, że od dłuższego czasu codziennie oglądam jeden odcinek Latającego cyrku Monty Pythona. Baardzo to specyficzne, ale szczerze mnie bawi, a poza tym to całkiem spory kawałek historii telewizji i przepuszczony przez ostrza satyry obraz Brytanii przełomu lat 60. i 70. :)
Zestaw L1: Technics SL-1410mk2 + Shure M95HE + Denon PMA-777 + Telefunken TLX
Zestaw L2: Aiwa AD-F810 + Nakamichi OMS-2E + JVC AX-555 + Canton GLE40
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4563
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Ostatnio oglądałem...

#43

Post autor: zelazny »

Tyrystor pisze:Wczoraj obejrzałem Wielką włóczęgę :D
Lubię francuskie kino
Heh włóczęgi nie oglądałem, ale jeśli można to polecę ci film pod tytułem "Delicatessen". Klimat pi-dziec.
Co do obcego to uwielbiam trylogię.
Co do Jesteś Bogiem to z chęcią go obejrzę. Mam sentyment do takiej produkcji, może dlatego, że sam kiedyś pisałem teksty.
Hehe też lubię Monty Pythona szczególnie skecze takie jak: wspinaczka po chodnikach chyba Londynu, kawał doprowadzający do śmierci każdego kto go przeczyta, ministerstwo głupich kroków, o przemytniku zegarków, aaa i seryjny morderca. :)
Ostatnio zmieniony 14 paź 2012, 21:20 przez zelazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Darek

Ostatnio oglądałem...

#44

Post autor: Darek »

zelazny pisze:Co do obcego to uwielbiam trylogię.
Quadrilogy ;)
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4563
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Ostatnio oglądałem...

#45

Post autor: zelazny »

Chodzi mi o trzy pierwsze części. :)
ODPOWIEDZ