Schiit mani

Żeby nie było za cicho
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darasXL
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2016, 10:11
Gramofon: Technics SL-1500
Lokalizacja: Poznań

Re: Schiit mani

#91

Post autor: darasXL »

Mnie również ciekawi to co napisałeś... :think:
Ale wiesz co,taka mała rada...nie odsyłaj tylko wystaw na sprzedaż,długo nie będziesz czekał... :snooty:
Technics SL 1500/Shure M95ED;AT-120E/Musical Fidelity V90-LPS/Marantz PM7000/Sony TA F550ES/Sony CDP 997/Dynaudio Audience 42
Nomad
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2017, 00:05

Re: Schiit mani

#92

Post autor: Nomad »

Chce jeszcze wypróbować sekcje mc w Mani, jeśli z Denonem dl103r zagra lepiej niż T10 z M75 to zostaje, jeśli nie to wraca do sprzedawcy(mam jeszcze +/-7 dni na testowanie), danon do szafy, a ja szukam dalej przedwzmacniacza mc

Zastanawiam się jeszcze tylko czy to ze jest nowy, nieużywany może mieć jakiś związek? Zawsze raczej sceptycznie podchodzilem do kwestii "wygrzewania" sprzetu, i nigdy wczesniej jakichś znaczacych różnic nie wylapalem, ale może jeszcze się ten shiit rozegra?
Tor analogowy: Thorens td 150/grace g-940/denon dl103r> Shiit Mani>Heed Canamp>AKG k701

Tor cyfrowy: PC>Arcam IR dac>Arcam a85>System Audio SA1530
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Schiit mani

#93

Post autor: Wojtek »

Nomad pisze: jeśli z Denonem dl103r zagra lepiej niż T10 z M75 to zostaje
To trochę kuriozalne porównanie :)
Nomad pisze: ale może jeszcze się ten shiit rozegra
Nie sądzę.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Nomad
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2017, 00:05

Re: Schiit mani

#94

Post autor: Nomad »

Może trochę źle sie wyraziłem, chodzi mi nie tyle o porównanie tych dwóch wkladek, co o wybór preampu tego który zostanie w torze. Chinczyk to tylko mm, yankes to mm/mc. Docelowa wkładka ma być dl103r i jeżeli shiit zagra z nią bardzo dobrze to super! Jeśli zadowalajaco to zostanie warunkowo, z perspektywa zmiany w przyszłości na coś lepszego, a jak niespecjalnie to wiadomo :mrgreen:
Może w weekend uda się wygospodarować trochę więcej czasu na odsluchy

Update:
Dalej nie wiem czy Mani jest b.dobry czy to tylko przecietniak, po porownaniu do podobnie wycenionego Little Bear T10 ja wybral bym chinczyka. Za co? za duzo "wieksze" granie. Po przesiadce na Mani mialem wrazenie ze ten bardzo splaszczyl muzyke, mniej detali i wyraznie wezsza scena, ale Chinczyk to tylko mm, a ja chcialem mc. I tu zaczyna sie zabawa, bo z denonem jest zgola inaczej. Slucham od trzech dni wpietego w Mani. Zawsze zastanawialo mnie na czym polega ta "muzykalnocs" denona ktora tak czesto pojawia sie w opisach tej wkladki, teraz juz chyba wiem: fenomenalna gitara basowa i bebny! Nie chce rozpisywac sie o wkladce, w watku poswieconemu preampowi, powiem w tylko tyle ze usmiech nie znika mi z twarzy od piatku, Mani zostaje! :D
Tor analogowy: Thorens td 150/grace g-940/denon dl103r> Shiit Mani>Heed Canamp>AKG k701

Tor cyfrowy: PC>Arcam IR dac>Arcam a85>System Audio SA1530
PanLyzwa
Posty: 70
Rejestracja: 22 cze 2014, 13:02

Re: Schiit mani

#95

Post autor: PanLyzwa »

Czy ktoś wie jak częstwo sprzęt pojawia się w sklepie UK i czy nadal czarne modele trafiają się do kupienia? Poczytałem dziś o Mani i mnie przekonaliście tylko nie wiem jak kupić :D
Awatar użytkownika
SimonTemplar
Posty: 3983
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:28
Lokalizacja: UK

Re: Schiit mani

#96

Post autor: SimonTemplar »

PanLyzwa pisze:
05 cze 2020, 19:57
Czy ktoś wie jak częstwo sprzęt pojawia się w sklepie UK
Z tego co kiedyś z nimi korespondowałem to standardowo jak im się skończy stock to ściągają nową partię. Najlepiej zapytaj ich osobiście co i jak. Chętnie odpowiadają, miła obsługa. Koszt z wysyłką UK---PL kiedyś wyliczałem już na forum i wychodziło całkiem spoko. Kwestia kursu GB/PL.
Masz jeszcze bezpośrednio opcję z USA. Dojdą koszty celne.
Ew. pozostaje rynek wtórny. Na obecną chwilę nigdzie nie widzę do dostania "od ręki".
ODPOWIEDZ