SONY STR-GX70ES Amplituner - pytanie

Żeby nie było za cicho
ODPOWIEDZ
Stidz
Posty: 23
Rejestracja: 14 maja 2015, 21:22

SONY STR-GX70ES Amplituner - pytanie

#1

Post autor: Stidz »

Cześć,
mam pytanie, mam w domu dwa amplitunery w domu. Jeden to Radmor 5102 o którym wiem sporo, drugi to SONY STR-GX70ES o którym wiem mniej. I tu nasuwa się moje pytanie, zapewne SONY STR GX70ES jest mocniejszy od Radmora ale czy dużo lepszy ? Jak to w ogóle ocenić ? Są to moje pierwsze amplitunery (powiedzmy że jestem stosunkowo młody) i szczerze mówiąc jako kolumny służą mi stare Unitry ZG30C115. Od dłuższego czasu poluje na gramofon Unitra Daniel (wygląd robi na mnie duże wrażenie i po prostu podoba mi się ten gramofon), aczkolwiek po ostatnich rozmowach w dziale zakupów zastanawiam się czy rozbudowywać Unitre, tzn dokupić Daniel do Radmora (dość spory jak dla mnie koszt), czy lepiej "odświeżyć" SONY i dokupić do niego jakiś fajny gramofon (w podobnych pieniądzach co za Daniela - około 800 zł). Czy jest sens kupować "dość" drogi gramofon do tego typu amplitunera ? Nie znalazłem tematu opisującego ten amplituner więc pozwoziłem sobie założyć nowy. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

aha poniżej zdjęcie amplitunera SONY :)
Obrazek
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15192
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: SONY STR-GX70ES Amplituner - pytanie

#2

Post autor: darkman »

Stidz pisze: dokupić do niego jakiś fajny gramofon (w podobnych pieniądzach
Tak. A co przeszkadza mieć fajny gramofon? Dziś bez problemu kupisz coś z wiodących firm w latach produkcji Radmora, a za to w przystepnej cenie i nadal dobrej ba, bardzo dobrej jakości.
Stidz pisze: co za Daniela - około 800 zł)
No już ustaliliśmy w poprzednim wątku, że za tę kwotę nie kupisz Daniela art of age, bo to gramofon kolekcjonerski
obecnie itd...(szczegóły w wątku jw.)
Udaj się do wątku 800 zet i masz tam tego miodu sporo. Wzmiankowana kwota jest całkiem fajna na jakiś gramofon w przyzwoitym wydaniu.
Stidz
Posty: 23
Rejestracja: 14 maja 2015, 21:22

Re: SONY STR-GX70ES Amplituner - pytanie

#3

Post autor: Stidz »

Ok dzięki :) Będę tam coś przeglądał, czytał i w razie zakupów będę pytał :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41654
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: SONY STR-GX70ES Amplituner - pytanie

#4

Post autor: Wojtek »

Stidz pisze: Jak to w ogóle ocenić ?
Może na słuch? :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ