Przydzwięk

Żeby nie było za cicho
ODPOWIEDZ
kenworth2
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:35

Przydzwięk

#1

Post autor: kenworth2 »

Witam Szanownych vynilo maniaków. Mam problem I proszę o pomoc.Mam Thorensa TD 206,pre-amp Project box s,wzmak c&a 651a I kef-y.Gramofon pre-amp połączyłem przewodem Big-sur,plus uziemienie przewodem Thorensa.Pre-amp wzmak przewód Big-sur.Problem Jak mam to przydzwięk Jak słychać w kolumnach.To odłączeniu uziemienia powstaje bardzo głośne buczenie.Jak łączę uziemienie zostaje delikatne buczenie.Proszę o pomoc I wskazówki gdzie może być problem.Bardzo dziękuję i pozdrawiam.Kenworth
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Przydzwięk

#2

Post autor: darkman »

Powinno być dobrze. Coś chyba źle połączyłeś. Posprawdzaj prawidłowość połączeń. Pokaż fotę jak to wygląda od strony kabli?

Czy zmieniałeś wkładkę z oryginalnej (fabrycznie dają AT95e lub 2MRed). Buczenie czy trzaskanie?
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Przydzwięk

#3

Post autor: zbyszek1982 »

kenworth2 pisze: zostaje delikatne buczenie
Delikatne buczenie jak rozkręcisz pokrętło głośności na maksimum i przyłożysz ucho do kolumny, czy delikatne buczenie jak ustawisz głośność na poziomie takim jak zazwyczaj słuchasz i usiądziesz w miejscu odsłuchowym?
kenworth2
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:35

Re: Przydzwięk

#4

Post autor: kenworth2 »

Dziękuję za rady Wkładka nasal orginalna czyli AT ale będę zmieniał Teraz siedzę w kabinie ciężarówki w NL Ale Jutro w domu to posprawdzam Wasze sugestie Dziękuję za zainteresowanie.Pozdrawiam :violin:
ODPOWIEDZ