HUSARIAA v2

Żeby nie było za cicho
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pablos
Posty: 944
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:00
Gramofon: Technics SL-100c
Lokalizacja: Rumia

Re: HUSARIAA v2

#316

Post autor: pablos »

klin pisze:
03 mar 2023, 09:29
zainteresowany
chętnie pobiorę i sprawdzę w moim systemie. Jak mniemam chciałbyś potwierdzenia, że *NEW_UPGR_LM318 gra najlepiej :D

lubię takie zabawy :dance:
...
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: HUSARIAA v2

#317

Post autor: klin »

pablos pisze:
03 mar 2023, 10:48
chętnie pobiorę i sprawdzę w moim systemie
Super! :) Daj znać jakie wrażenia!
pablos pisze:
03 mar 2023, 10:48
Jak mniemam chciałbyś potwierdzenia, że *NEW_UPGR_LM318 gra najlepiej
Nie. Ja już to wiem ;)

Ekstra, że tak fajny sprzęt da się jeszcze podkręcić. Poza tym bardzo kibicuję Krzyśkowi i jego projektom. To też taką tycią cegiełkę chciałem dorzucić ku chwale Husarii i rozwojowi projektu :)
Zgrałem te wszystkie próbki i pomyślałem, że fajnie jak sobie koledzy z Husariami (i nie tylko) będą mogli sprawdzić jakie są różnice w brzmieniu. Jak bym miał takie próbki to bym sam nie musiał tego zgrywać...a chwile to zajęło. Tak więc jak komuś pomoże to fajnie.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2023, 21:19 przez klin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pablos
Posty: 944
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:00
Gramofon: Technics SL-100c
Lokalizacja: Rumia

Re: HUSARIAA v2

#318

Post autor: pablos »

klin pisze:
03 mar 2023, 11:02
Ja już to wiem
i masz rację :D
Najlepiej wychwycić zmianę udawało mi się na PS_GRACE i TOM_PAS - spora różnica jest już przy przejściu z ORG na NEW. W pewnym momencie już zacząłem porównywać ORG tylko i wyłącznie NEW_UPGR_LM318 gdzie zmiana jest najwyraźniejsza . Pomiędzy kolejnymi NEW jest zmiana, ale już bardziej subtelna.
ORG vs NEW_UPGR_LM318 - lepsza separacja i jakość wysokich, dolne częstotliwości mniej rozlazłe i lepsza dynamika.

Gratuluję!!! fajny upgrade
...
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: HUSARIAA v2

#319

Post autor: klin »

pablos pisze:
03 mar 2023, 11:57
Najlepiej wychwycić zmianę udawało mi się na PS_GRACE i TOM_PAS - spora różnica jest już przy przejściu z ORG na NEW. W pewnym momencie już zacząłem porównywać ORG tylko i wyłącznie NEW_UPGR_LM318 gdzie zmiana jest najwyraźniejsza . Pomiędzy kolejnymi NEW jest zmiana, ale już bardziej subtelna.
ORG vs NEW_UPGR_LM318 - lepsza separacja i jakość wysokich, dolne częstotliwości mniej rozlazłe i lepsza dynamika.
No to mamy bardzo podobne spostrzeżenia!
Na żywo (bezpośrednio z gramiaka) różnica była chyba jeszcze wyraźniej słyszalna, odpada ADC/DAC i przetwarzanie dźwięku "w tę i we w tę", ale to ulotne jest... Co zgrane to zgrane. Fajnie, że da się wyłapać te róźnice.
Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniami! :)
ODPOWIEDZ