Przedwzmacniacz mc + wkładka

Żeby nie było za cicho
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41586
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przedwzmacniacz mc + wkładka

#31

Post autor: Wojtek »

JacK pisze:Patrząc przez pryzmat ceny to spodziewałem się jakiejś radykalnej zmiany, a tu nic takiego nie nastąpiło.
Kolejny moment oświecenia :)
JacK pisze:Cóż jego prawo, poza tym jest moim szefem ;)
To dość mocno zmienia postać rzeczy :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Przedwzmacniacz mc + wkładka

#32

Post autor: JacK »

Wojtek pisze: Kolejny moment oświecenia :)
Zgadza się. Lubię robić doświadczenia. Wiedza nabyta i zweryfikowana z czasem procentuje.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ahaja
Posty: 1214
Rejestracja: 18 paź 2011, 15:11
Lokalizacja:

Re: Przedwzmacniacz mc + wkładka

#33

Post autor: ahaja »

JacK
Długo odsłuchiwałeś ten R32?
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Przedwzmacniacz mc + wkładka

#34

Post autor: JacK »

Miałem go tylko na jeden dzień. Akurat tego dnia miałem wolne więc trochę płyt się posłuchało. Napewno w nowym roku zmolestuje kolege aby dał mi go jeszcze na dzień albo dwa, jestem ciekaw jak zagra po wygrzaniu. Podobno można usłyszeć pozytywne zmiany (tak przynajmniej twierdzą w sklepie) , choć osobiście jestem raczej sceptycznie co do tego nastawiony.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ahaja
Posty: 1214
Rejestracja: 18 paź 2011, 15:11
Lokalizacja:

Re: Przedwzmacniacz mc + wkładka

#35

Post autor: ahaja »

Wygrzewanie to bzdety.
Lepiej jakbyś miał mozliwość posłuchać go np przez 5-7 dni - bez przełączania na swój dotychczasowy. Słuch się akomoduje, przyzwyczaja. Po kilku dniach przesiadka na swój powie ci co i jak.
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Przedwzmacniacz mc + wkładka

#36

Post autor: JacK »

Tak wiem czym jest akomodacja słuchu. Przerabiam to jak czasami podpinam do systemu inne kolumny (czasami lepsze, czasami gorsze od posiadanych). Niewątpliwie masz racje że jest bardzo dobra metoda porównawcza. Niestety jeszcze nigdy nie udało mi się pożyczyć ze sklepu sprzęt na dłużej niż jeden lub dwa dni. Najczęściej jest to tylko weekend.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ