Zapowiedzi plytowe

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
falon
Posty: 133
Rejestracja: 17 lut 2014, 23:54

Zapowiedzi plytowe

#61

Post autor: falon »

W ciężkim brzmieniu wychodzi nowa płyta Vader od nuclear blast. Ponoć ma być ich najcięższym materiałem.
Obrazek

Dla trashowców Overkill.
Obrazek
Dual CS 704; Denon PMA-355UK; Infinity Reference 30; CD Marantz CD6000OSE; Tape Sony TC-KB820S QS
Awatar użytkownika
kaf
Posty: 373
Rejestracja: 15 paź 2012, 17:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zapowiedzi plytowe

#62

Post autor: kaf »

Division Bell już jest dostępny w preorderze w Empiku http://www.empik.com/the-division-bell- ... wwodKmUACw.
Revox B 150, Revox B 260, Revox B 226, Marantz CD 74, Philips CD303, Miida M 6000 P + AT 20SLa, Radmor LS10
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zapowiedzi plytowe

#63

Post autor: kielek »

kaf pisze:Division Bell już jest dostępny w preorderze w Empiku http://www.empik.com/the-division-bell- ... wwodKmUACw.
Czyli nie opłaca się targać płyty z Zachodu.Sytuacja podobna jak w przypadku Pixies,gdzie krzyczano sporo kasy za preordery a w gruncie rzeczy w dzień premiery można było ją kupić w Saturnach za sporo mniejsze pieniądze. Może niektórzy dystrybutorzy poszli po rozum i dopasowali ceny do krajowych realiów.
P.S Dziwne jak spada cena? Rano jeszcze było 114 zł.....
Awatar użytkownika
kebabożerca
Posty: 218
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:41

Zapowiedzi plytowe

#64

Post autor: kebabożerca »

Pewnie sporo zamówień mają to i cenę przez stronę obniżyli. W salonie i tak będzie kosztować 125zł.
Aj du not baj dys rekord, it is skraczt.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Zapowiedzi plytowe

#65

Post autor: kielek »

Przecież możesz sobie zamówić w necie z odbiorem w określonym salonie.
Awatar użytkownika
kebabożerca
Posty: 218
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:41

Zapowiedzi plytowe

#66

Post autor: kebabożerca »

Źle się wyraziłem,o to mi chodzi że przez stronę niektóre tytuły bardziej się opłaca. Właśnie pakują mi trzy zeppeliny, pewnie jutro już będą do odbioru :]
Aj du not baj dys rekord, it is skraczt.
Awatar użytkownika
kaf
Posty: 373
Rejestracja: 15 paź 2012, 17:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Zapowiedzi plytowe

#67

Post autor: kaf »

Empik znowu szaleje z cenami. Division Bell spadł z 97zł na 90,39zł. A ja zamawiałem jeszcze po starej cenie :( Chce widzieć minę tych co dali za preorder pierwotne 125zł :P
Revox B 150, Revox B 260, Revox B 226, Marantz CD 74, Philips CD303, Miida M 6000 P + AT 20SLa, Radmor LS10
blackholesun
Posty: 584
Rejestracja: 21 wrz 2013, 19:20

Re: Zapowiedzi plytowe

#68

Post autor: blackholesun »

.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, 12:25 przez blackholesun, łącznie zmieniany 1 raz.
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Zapowiedzi plytowe

#69

Post autor: zbyszek1982 »

kaf pisze:Empik znowu szaleje z cenami. Division Bell spadł z 97zł na 90,39zł. A ja zamawiałem jeszcze po starej cenie :( Chce widzieć minę tych co dali za preorder pierwotne 125zł :P
A w Empiku nie dają przypadkiem gwarancji najniższej ceny jak w Amazonie?
Awatar użytkownika
grummer
Posty: 409
Rejestracja: 21 cze 2013, 03:41

Re: Zapowiedzi plytowe

#70

Post autor: grummer »

Tak to wygląda. Naklejka oraz barcode są naklejone na folii. Sama okładka nie posiada żadnych napisów i można ją dowolnie obracać. Grafiki są do siebie odwrotnie umieszczone :

Obrazek

Odwrócony tył może być także przodem:

Obrazek

Środek:

Obrazek

Na discogs już jest:

http://www.discogs.com/viewimages?release=5830348

Cóż, opinie jak na razie bardzo pozytywne, jakość dźwięku podobno bardzo dobra. Być może faktycznie jest to 100% analog z taśm matek. Czytałem, że płyta była nagrywana za pomocą analogowych urządzeń, a cyfrowo zostały dodane tylko efekty.

"The Division Bell 20th Anniversary collector's box set will feature a new 2-LP vinyl edition of the album, remastered by Doug Sax at The Mastering Lab from the original analogue tapes, including all the full length tracks (originally edited to fit on a single LP) in a gatefold sleeve designed by Hipgnosis/StormStudios."
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41550
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zapowiedzi plytowe

#71

Post autor: Wojtek »

grummer pisze:Cóż, opinie jak na razie bardzo pozytywne, jakość dźwięku podobno bardzo dobra. Być może faktycznie jest to 100% analog z taśm matek. Czytałem, że płyta była nagrywana za pomocą analogowych urządzeń, a cyfrowo zostały dodane tylko efekty.
Nie ma co zgadywać. Znając życie to tutaj będzie jeszcze gorzej niż przy reedycjach LZ, czyli natłok opinii ludzi, którzy pierwszy raz mają ten album na winylu, względem tych którzy są w stanie zrobić porównanie.

Poza tym, chyba zgodni ze mną będziecie jeśli powiem, że nowe Division Bell na winylu już nie jest "zapowiedzią płytową", a wydanym albumem?
W związku z tym, nie ma co tego dalej ciągnąć tutaj.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
grummer
Posty: 409
Rejestracja: 21 cze 2013, 03:41

Re: Zapowiedzi plytowe

#72

Post autor: grummer »

Tak jest, Division Bell już jest, słowa na naklejce się potwierdziły, jest miodzio. A teraz kolejna zapowiedź.

Oasis - What's The Story (Morning Glory)? Premiera zaplanowana na 29 wrzesień 2014.

Winyl:

Obrazek

Box:

Obrazek

Pre-order na Amazonie już jest. Cena na razie "taka se". Ten rok obfituje w dobre reedycje ;)
Awatar użytkownika
Cracker
Posty: 9656
Rejestracja: 29 gru 2012, 20:16

Re: Zapowiedzi plytowe

#73

Post autor: Cracker »

Nowa płyta Pink Floyd ma się ukazać w październiku. :D
Ma nosić tytuł "The Endless River".
Just take those old records off the shelf
I'll sit and listen to 'em by myself
Today's music ain't got the same soul
I like that old time rock and roll
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Zapowiedzi plytowe

#74

Post autor: motown »

http://www.thebeatlesonline.co.uk/thebe ... 8K1041A000

Oj jest na co wydawać pieniądze...
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
kebabożerca
Posty: 218
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:41

Zapowiedzi plytowe

#75

Post autor: kebabożerca »

25 lipca: Cegła Dżemu. W empiku już można zamówić.
Aj du not baj dys rekord, it is skraczt.
ODPOWIEDZ