Winyle w Biedronce i w Lidlu

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4072
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#511

Post autor: trafalgar »

Red Hot gra b.dobrze.. :D
cris_wilu
Posty: 266
Rejestracja: 09 gru 2016, 20:17
Gramofon: Technics SL Q2
Lokalizacja: Warszawa

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#512

Post autor: cris_wilu »

trafalgar pisze: Red Hot gra b.dobrze..
Zgadza się :lol:
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10467
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#513

Post autor: Myszor »

A oreosmif tak se.
Nie wiedzialem że Norah byla. Muszę pojechać do innej biedry w tyg jeszcze.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15169
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#514

Post autor: darkman »

Byś tak nie szastał kasą w dyskontach na płyty z gównolitu, to byś se dawno porządny wzmak kupił zamiast tego Hebla czy jak mu tam, jeżem wogle z domu nie wychodził i se słucham szelestów jak szeleszczą na kupce, a na paliwo też przewalasz pewnie beznzyniak V8 i żre jak gupi, co nie, a piechotą nie łaska dla zdrowotności przecież deko?
a jeszcze mam drugą wiadomość z tych dwóch co obie są złe, kolega mi przysłał tajną informację przez poufne, że ta nowa mini nuda stoi o klasę wyżej niż husaria..choć tej nowej nikt jeszcze nie słyszał, ale wirtualnie już zapierdala lepiej i na całe majty i to się nazywa wprowadzenie produktu na rynek jak nie wiem co, a nie tam gonienie za biedronkami po mieście historycznym mać. i o to chodzi! główkować cza od czasu do czasu.
Awatar użytkownika
darasXL
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2016, 10:11
Gramofon: Technics SL-1500
Lokalizacja: Poznań

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#515

Post autor: darasXL »

darkman pisze:Byś tak nie szastał kasą w dyskontach na płyty z gównolitu, to byś se dawno porządny wzmak kupił zamiast tego Hebla czy jak mu tam, jeżem wogle z domu nie wychodził i se słucham szelestów jak szeleszczą na kupce, a na paliwo też przewalasz pewnie beznzyniak V8 i żre jak gupi, co nie, a piechotą nie łaska dla zdrowotności przecież deko?
a jeszcze mam drugą wiadomość z tych dwóch co obie są złe, kolega mi przysłał tajną informację przez poufne, że ta nowa mini nuda stoi o klasę wyżej niż husaria..choć tej nowej nikt jeszcze nie słyszał, ale wirtualnie już zapierdala lepiej i na całe majty i to się nazywa wprowadzenie produktu na rynek jak nie wiem co, a nie tam gonienie za biedronkami po mieście historycznym mać. i o to chodzi! główkować cza od czasu do czasu.
Darasku, to teraz po polskiemu prosimy ;)
Technics SL 1500/Shure M95ED;AT-120E/Musical Fidelity V90-LPS/Marantz PM7000/Sony TA F550ES/Sony CDP 997/Dynaudio Audience 42
Awatar użytkownika
Obywatel
Posty: 3789
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:41
Gramofon: Technics SL-1610MKII
Lokalizacja: Słupsk

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#516

Post autor: Obywatel »

darasXL pisze: Darasku, to teraz po polskiemu prosimy ;)
I może lepiej już jutro, jak procenty wywietrzeją :lol:
Były: Daniel G 1100-fs, AKAI AC-3800, Fryderyk G-620, Technics SL-231, Technics SL-Q3
Jest: Technics SL-1610 MKII
andre
Posty: 548
Rejestracja: 03 sty 2012, 16:25

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#517

Post autor: andre »

Aerosmisy grają nie tyle fatalnie co koszmarnie.Jakby ktoś dynamikę ukradł no i płyta brudna jak cholera.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10467
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#518

Post autor: Myszor »

andre pisze:Aerosmisy grają nie tyle fatalnie co koszmarnie.Jakby ktoś dynamikę ukradł no i płyta brudna jak cholera.
No pisałem. Dziś bezproblemowo dokupiłem Dianę i mleczarzy.
I dodatkowo matę wygłuszającą do pralki w ramach dalszej pracy nad akustyką pomieszczeń :)
anoj
Posty: 11
Rejestracja: 14 gru 2016, 14:57

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#519

Post autor: anoj »

jaachu pisze:W pierwszej żonka kupiła mi Lady Pank.
Co powiesz o Lady Pank? Przyzwoicie gra?
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4469
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#520

Post autor: blispx »

Myszor pisze: I dodatkowo matę wygłuszającą do pralki w ramach dalszej pracy nad akustyką pomieszczeń :)
A jaki metraż że się z tą akustyką tak męczysz?

aaa nie załapałem Oki chcesz wygłuszać, daj spokój tego cholerstwa się nie da wygłuszyć
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
jaachu
Posty: 34
Rejestracja: 04 lis 2015, 06:51

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#521

Post autor: jaachu »

anoj pisze:
jaachu pisze:W pierwszej żonka kupiła mi Lady Pank.
Co powiesz o Lady Pank? Przyzwoicie gra?
Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, byłem pewny że będzie gorzej, a jest naprawdę dobrze. Mogę zdecydowanie polecić. Najwyżej jak stwierdzisz że to nie jest to, to odsprzedaż.
Awatar użytkownika
jaachu
Posty: 34
Rejestracja: 04 lis 2015, 06:51

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#522

Post autor: jaachu »

andre pisze:Aerosmisy grają nie tyle fatalnie co koszmarnie.Jakby ktoś dynamikę ukradł no i płyta brudna jak cholera.
I tak lepiej grają niż ostatnio GNR z biedry.
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4072
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#523

Post autor: trafalgar »

andre pisze:Aerosmisy grają nie tyle fatalnie co koszmarnie.Jakby ktoś dynamikę ukradł no i płyta brudna jak cholera.
nie przesadzaj,nie jest tak koszmarnie :D ,a może masz inne wydanie :D ?
andre
Posty: 548
Rejestracja: 03 sty 2012, 16:25

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#524

Post autor: andre »

trafalgar pisze:
andre pisze:Aerosmisy grają nie tyle fatalnie co koszmarnie.Jakby ktoś dynamikę ukradł no i płyta brudna jak cholera.
nie przesadzaj,nie jest tak koszmarnie :D ,a może masz inne wydanie :D ?
Geffen Records .Jedyna płyta przy której musiałem dać bas i sopran na 3/4 na wzmacniaczu a ja w ogóle nie używam regulatorów barwy..Nagrana jak w garażu na jamniku.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10467
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winyle w Biedronce i w Lidlu

#525

Post autor: Myszor »

blispx pisze:
Myszor pisze: I dodatkowo matę wygłuszającą do pralki w ramach dalszej pracy nad akustyką pomieszczeń :)
A jaki metraż że się z tą akustyką tak męczysz?

aaa nie załapałem Oki chcesz wygłuszać, daj spokój tego cholerstwa się nie da wygłuszyć
Metraż spory na dwóch piętrach więc odbić co niemiara. Poza tym jestem maniakiem hałasu.
Ta mata z biedry jest super. 50% mniej szumu i dudnienia zero. Tak się sklada że pralnia jest przez ścianę z salonem więc zbawienne. Polecam.
Załączniki
IMG_1811.JPG
ODPOWIEDZ