Dodax - czy mam się martwic?

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kulfon
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#151

Post autor: kulfon »

myślę że powinieneś się martwić dopiero jak dostaniesz fizycznie płytę ;-)
max662
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2017, 09:37
Gramofon: AT LP-120

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#152

Post autor: max662 »

Ja to nie mam się chyba czym martwić. W końcu to nie ja będę w plecy tylko oni. Chodzi tylko o całe zamieszanie jakie powstało z ich winy zresztą.
Awatar użytkownika
kulfon
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#153

Post autor: kulfon »

jak już faktycznie dostaniesz płytę do ręki to możesz napisać do pp/sklepu że zeszła taka sytuacja i co możesz zrobić ;-)
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#154

Post autor: -Wolf- »

To ja może trochę pozytywnie o Dodaxie. Zamówiłem jakiś czas temu dwie płyty Mercyful Fate, których im zabrakło. Napisali, że muszą je ściągnąć. Po jakimś czasie dostałem info, że jedna płyta jest już w drodze do mnie, natomiast druga jest niedostępna, więc zaproponowali zwrot pieniędzy. Zgodziłem się, jednak gdy wpłynął zwrot zdziwiłem się, bo zwrócili mi pieniądze za obie płyty (również za tę wysłaną). Oczywiście napisałem do nich, że chyba nastąpiła pomyłka i chciałbym im przelać kasę za tę płytę, którą jednak wysłali. Opowiedzieli, że nie mam im przelewać tych pieniędzy, tylko potraktować jako rekompensatę za problemy.
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10460
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#155

Post autor: Myszor »

Słowem lekki chaos tam panuje :lol:
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15138
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#156

Post autor: darkman »

Delikatnie mówiąc. W sumie do tej pory nie było jakichś większych perturbacji u nich. Miejmy nadzieję, że wrócą do normy.
Swoją drogą ten gratis Wolfiego, to za ulgę w magazynie :lol: .. nie no dworuję sobie, Mercyfule fajne są, choć moim zdaniem jedna płyta wystarcza w kolekcji (ale ja nie lubię wysokiego głosu Kinga akurat).
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10460
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#157

Post autor: Myszor »

No z tym sie zgodzę. Dont break the oath załatwia sprawę.
KECCAJ
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:32

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#158

Post autor: KECCAJ »

Cześć !!!
Mam pytanie , kiedy zamawiałeś te płyty Mercyful Fate i kiedy Dodax Ci odpisal?
U mnie di czerwca było wszystko w porządku, zamówiłem u Nich ze 25 płyt i było ok, ale od początku czerwca 2018 brak płyt, jakiegokolwiek kontaktu, nie odpisują na maile.Dziękuję za odpowiedź.Pozdr.
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#159

Post autor: -Wolf- »

Yyyy, sorki, to był akurat King Diamond, a nie Mercyful Fate. Zamówiłem 10 marca, napisałem do nich chyba po 10 dniach czyli prawdopodobnie 20 marca. Odpisali albo kolejnego dnia, albo dwa dni później. No ale jak wspomniałem, to było w marcu, więc mogło się u nich coś pochrzanić, ale później zamówiłem u nich kolejne 6 płyt i przyszły wszystkie.
darkman pisze:
19 lip 2018, 23:53
Mercyfule fajne są, choć moim zdaniem jedna płyta wystarcza w kolekcji
Wystarczy mi, jak skompletuję wszystkie KD i MF :twisted:
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
Kadmer
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2018, 12:38

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#160

Post autor: Kadmer »

Ja 4 lipca zamówiłem płytę i do dzisiaj napisane mam, że jest w realizacji, natomiast może 17 lipca zamówiłem inną i następnego dnia napisali, że wysłali ją. Ta z 4 lipca to moje pierwsze zamówienie tam i napisałem do nich na mailu i Facebooku z zapytaniem kiedy wyślą, ale niestety brak odpowiedzi. Dzisiaj będę pisał jeszcze raz, a jak nie podziała to zostaje mi czekanie
KECCAJ
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:32

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#161

Post autor: KECCAJ »

Dziś Dodax anulował moje zamówienie po miesiącu oczekiwania / 22 czerwca zamówienie płyt / i dokonał zwrotu kasy całej sumy za dwa cd, natomiast paypal odpisał informując, że anulował sprawę roszczenia z powodu zwrotu pieniędzy przez Dodax.Temat zakończony, pozostaje jedynie pytanie , czy nadal warto zamawiać płyty w Dodax, niestety wątpliwości pozostają.Pozdr.
Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 1729
Rejestracja: 17 sty 2016, 14:21
Gramofon: Sony PS-4300

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#162

Post autor: Ramirez »

Czy problemy są tylko z polskim Dodaxem, czy to samo jest np. z Dodax.fr ? Korzysta ktoś i może potwierdzić?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41571
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#163

Post autor: Wojtek »

Jest tylko jeden Dodax, w Niemczech. Reszta to fronty na dany rynek :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Kadmer
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2018, 12:38

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#164

Post autor: Kadmer »

Odpisali mi na wiadomość, że płyty nie mają u siebie i muszą ją ściągnąć od dostawcy. W zasadzie czekam już miesiąc, ale płyty inne, które zamówiłem z dwa tygodnie temu to przyszły (jeszcze na 3 inne czekam). Więc ogólnie no ja stronę polecam, chociaż czasem na prawdę człowiek może mieć wątpliwości, czy dana płyta przyjdzie
32lysy
Posty: 472
Rejestracja: 02 sty 2017, 02:21
Gramofon: Technics D202, Q202
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dodax - czy mam się martwic?

#165

Post autor: 32lysy »

Płyty dochodzą. Był jakiś przestój,jakieś problemy i poślizg z terminami dostawy, ale chyba wszystko już wróciło do normy. Niedawno zamówiłem płytę, zapłaciłem, po kilku dniach dostałem informację o wysyłce towaru. Czekam już tylko na info z poczty. Takie info dla uspokojenia tych niepewnych i mniej cierpliwych. Do dziś zamówiłem od nich kilkanaście płyt. Jeden raz zwrot z powodu braku w magazynie. Reszta wzorowo dotarła w dłuższych czy krótszych terminach. (czasem ze sporym poślizgiem)
ODPOWIEDZ